Вхід | Реєстрація

Видача повторних документів про реєстрацію актів цивільного стану

Повторні свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану видаються відділами реєстрації актів цивільного стану районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних та Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, а також дипломатичними представництвами та консульськими установами України. Повторні свідоцтва видаються в разі втрати або пошкодження виданих раніше на підставі актового запису цивільного стану за заявами громадян, щодо яких складено запис. Повторне свідоцтво про усиновлення видається на підставі актового запису про народження з урахуванням унесених змін згідно з рішенням суду про усиновлення. Повторні свідоцтва можуть видаватись на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Повторні свідоцтва видаються особам, на яких складено запис акта цивільного стану, а повторні свідоцтва про народження дітей можуть видаватися їх батькам і усиновителям. Повторні свідоцтва про народження дітей, які не досягли 18 років, можуть також видаватись опікунам, піклувальникам і адміністрації дитячих закладів, у яких діти перебувають на вихованні, а також органам опіки і піклування. Особам, яким виповнилось 16 років, повторні свідоцтва можуть видаватися за наявності паспорта або паспортного документа. Повторні свідоцтва про смерть видаються лише родичам померлої особи (його дітям, у тому числі й усиновленим, другому з подружжя, братам і сестрам померлого, онукам, діду і бабі померлого як з боку батька, так і з боку матері), якщо родинні стосунки підтверджуються документально. Якщо на ім'я особи, яка не є родичем померлого, зроблено заповіт в установі банку, то відділ РАЦС за місцем зберігання запису акта про смерть видає пред'явнику довідку із зазначенням дати смерті вкладника, а також місця і дати реєстрації його смерті. Після припинення шлюбу шляхом розірвання, повторні свідоцтва про шлюб не видаються. У таких випадках на письмове прохання заявників відділ РАЦС видає витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, де зазначається потрібна інформація. Громадянам, які звернулися до відділу РАЦС особисто, повторні свідоцтва видаються того самого дня по пред'явленні ними паспорта та при необхідності документів, що підтверджують родинні стосунки між заявником та особою, щодо якої складено актовий запис.
18 вересня 2009 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації