Авто б’є струмом. Що робити?

Влітку загострюється проблема накопичення статичної електрики у авто — можна отримати міцного електростусана. Що робити?

Зняти штани. Вовна і синтетика — хороші провідники. Тертя об сидіння призводить до появи й накопичення заряду, який неодмінно «прострелить» під час дотику до металевого предмету.

Антистатик. Регулярне пшикання на сидіння допоможе. Утім, ненадовго, і запах є.

«Електрохвіст». Поліуретанова або гумова смужка зі струмопровідною жилою всередині або сталевий трос чіпляти до пластикового бампера сенсу немає. Працює, якщо прикріпити до глушника або корпусу.

Антистатичні брелки. Коштує до 100 гривень, за відгуками автовласників — працює надійно.

Частіше мити салон. Пил та сухе повітря в салоні — хороші умови для накопичення електрики.

Навести лад у багажнику. Ебонітову паличку зі школи пригадуєте? У застеленому повстю багажнику її роль легко виконує пластикова каністра із запасною омивачкою, яка під час руху бовтається туди-сюди. Шанс отримати розряд зростає в рази.

4 серпня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації