Зменшити витрати пального: замінити свічки чи підкачати колеса?

Цінники на АЗС спонукають пригадати народні поради про способи економії пального.

Заміна свічок. Так, забруднені або зношені свічки запалюють суміш з перебоями. Через підгорілий електрод чи шар нагару витрати пального можуть зрости на 15-20%.

Кондиціонер і пічка. Увімкнення додаткового обладнання (обігрів сидінь, дзеркал, заднього скла) дійсно збільшує витрату палива. Влітку ж бензин «під’їдає» кондиціонер. Заради економії, не варто користуватися ним при відкритих вікнах.

Рух на холостих. Багато водіїв впевнені, що спуск на нейтралці з гірки дає велику економію пального. Утім, на машинах з інжектором — аж ніяк. Хіба що рух на примусовому холостому ході, коли передача увімкнена, але водій не натискає педаль газу. Так зване гальмування двигуном. Витрата палива у такому режимі дорівнює нулю.

Рух за фурою. Якщо прилаштуватися на трасі за фурою, не виникатиме аеродинамічного опору. Водії стверджують, що можна досягти економії в 15-20%. Та можливо, їдучи за фурою, легковик просто не робить різких прискорень та гальмувань, а також рухається на відносно невисокій швидкості, а звідси й така економія.

Підкачка шин. Низький тиск у шинах негативно впливає на витрату палива через збільшення опору коченню. Про це пишуть навіть у інструкції з експлуатації авто.

Якість пального. У інжекторних авто кисневий датчик слідкує за складом паливної суміші. Якщо пальне погане, суміш виходить бідна, тому «мозок» збільшує час вприску. Звідси й стрімке підвищення витрат бензину.

12 серпня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації