Вхід | Реєстрація

Як успадкувати земельну ділянку без державного акту?

Мій батько придбав земельну ділянку (усі документи є), але раптово помер і не встиг оформити державний акт. Як можна успадкувати цю земельну ділянку (ми єдині спадкоємці)? Відповідаю: Успадкування такої земельної ділянки можливе лише в судовому порядку, оскільки, відповідно до статей 125 та 126, право власності та право постійного користування на земельну ділянку виникає після одержання її власником або користувачем документа, що посвідчує право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, та його державної реєстрації. Право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою посвідчується державними актами. Вам необхідно звернутися до суду загальної юрисдикції за місцем знаходження земельної ділянки з позовом про визнання права на спадщину.

Автор: Міценко М.В. ТД Авангард 1-й поверх, вул. Комсомольська 21, Нові Санжари, тел. (05344) 3-17-68
13 травня 2011 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації