Хвороба, про яку воліють не говорити

Згідно статистики, сім із десяти людей хворіють на геморой. Ця хвороба діагностується у вигляді вузлових утворень на прямій кишці, що випадають назовні, кровоточать і сверблять. Від геморою потерпають як чоловіки, так і жінки. Медики зазначають, що найчастіше захворювання проявляється у віковому діапазоні від 40 до 70 років.

Не дивлячись на таку масовість, люди соромляться звертатися до лікаря. Та геморой відноситься до тих захворювань, із якими не можна зволікати. Адже захворювання має кілька стадій. І якщо на першій достатньо застосування певного комплексу медичних препаратів, таких як Реліф, то далі не вдасться обійтися без хірургічного втручання.

Лікарі виокремлюють основні причини геморою:

  • Від цього захворювання в першу чергу страждають працівники офісів і водії, оскільки вони ведуть малорухливий спосіб життя. А зважаючи на той факт, що кількість різноманітних менеджерів невпинно зростає, то паралельно збільшується число хворих.
  • До другої категорії відносяться люди, які мають постійні проблеми з випорожненнями. При цьому вони не переймаються проблемою і «лікуються» гарячими першими стравами.
  • Любителі гострих та жирних страв, алкогольних напоїв теж знаходяться в постійній групі ризику.
  • Геморой може з’явитися через надмірні фізичні навантаження.
  • Небезпека захворювання чатує на вагітних жінок і породілей.

 

Як зрозуміти, що в людини геморой

Медики наголошують, що у кожної людини ознаки хвороби проявляються по-різному. Та у випадку проявів захворювання, необхідно обстежитися у кваліфікованого спеціаліста. Лікарі визначать, чи це дійсно геморой, лікування препарати призначать за необхідністю. Тим більше, що перші признаки хвороби допоможе ліквідувати препарат Реліф.

Отож, як зрозуміти, що людина захворіла.

  1. У прямій кишці з’являється свербіж. Із часом це відчуття стає настільки болісним, що хворий починає розчухувати задній прохід. Через втручання в анальний отвір на ньому виникають тріщини, що час від часу кровоточать.   
  2. Вузлове утворення за відчуттями стає схожим на сторонній предмет, що постійно заважає при сидінн6і чи ходьбі.

Далі наступають серйозніші ускладнення. У середині прямої кишки один за одним утворюються вузли, які випадають при спорожненні. Тому ні в якому разі хворому не варто зволікати і сподіватися на самостійне загоювання.

Бажаємо бути здоровими і впевненими в собі. А про хворобу, про яку воліють не говорити, консультуватись і обговорювати з лікарями.

28 жовтня 2019 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації