Вхід | Реєстрація

Як звернутися до суду з заявою про відстрочку виконання рішення суду?

В житті буває все, сьогодні ти заробляєш гроші, маєш роботу плануєш, отримуєш кредит … і раптом втрачаєш роботу, а кредити треба платити, банк не чекає. Ти стаєш «боржником», відкрите виконавче провадження. Що робити? Де взяти кошти? До мене звернувся чоловік який втратив роботу, в якого на утриманні непрацездатні батьки та дружина, малолітні діти. Він втрапив у складу ситуацію, і у виключних випадках суд може надати надати відстрочку або розстрочку на виконання рішення. Відповідно до ст.373 ЦПК України за наявності обставин, що утруднюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім’ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), за заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання рішення в судовому за сіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення До ______________ районного суду (суд який видав виконавчий документ) П.І.Б.) _______________________________ Місце проживання_____________________ Заява про відстрочку (розстрочку) виконання рішення суду 1. вказуєте обставини справи. 2. вказуєте рішення суду, з зазначення назви суду, № справи, дати постановляння рішення, ПІПБ (назви) сторін по справі, назву справи (наприклад: про стягнення коштів) 3. вказуєте об’єктивні поважні причини з обов’язковим посиланням на докази. Наприклад: З 15.10.2009 р. я втратив роботу і знаходжуся на обліку в Новосанжарському РЦЗ (довідка з РЦЗ, виписка з трудової книжки), додаткових доходів не маю. Маю на утриманні дружину (довідка про склад сім’ї), інваліда І групи (посвідчення інваліда). Вона страждає захворюванням серцево-судинної системи (довідка з лікарні) і потребує моєї допомоги. Маю на утриманні неповнолітню дочку, яка перебуває на стаціонарному лікуванні в Новосанжарській РЦЗ (довідка з лікарні). Мав у приватній власності легковий автомобіль, але потрапивши в ДТП, автомобіль втратив будь-яку цінність. (протокол, опис, схема, ДТП) На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 373 ЦПК України прошу: змінити спосіб і порядок виконання рішення ____________ районного суду від „____”________200__ р. у справі №__________, постановивши ухвалу про відстрочення виконання рішення суду до „____”________200__ р. Додатки: „____”____________200__ р. _______________ Підпис. Знай та умій захищати свої права!

Автор: Правозахисник, магістр права Міценко М.В., смт. Нові Санжари, тел. 05344 3-17-68
13 травня 2011 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації