- Свій
25 червня, 16:03
На тему: Катував, убив ножем у серце та спалив: у Полтаві педофіла-нелюда засудили до довічного ув’язнення - zeegrain
25 червня, 06:07
На тему: Як купити криптовалюту з банківської картки в Україні у 2025 році? - Чудо Юдо
24 червня, 15:16
На тему: У Нехворощанській громаді за 13 мільйонів гривень реконструювали будівлю під соціальне житло: туди заселилися родини лікарів та тренерів - Гість
24 червня, 12:29
На тему: Вакцинувати від сказу будуть прямо на вулиці - Чудо Юдо
11 червня, 11:24
На тему: Куди щез колорадський жук?
Не залишайте взимку авто в гаражі
Існує думка, що автомобіль найкраще зберігати в гаражі. Але це в корені неправильно. Тому що так можна тільки йому нашкодити. Адже взимку в гаражі, який не опалюється і не має нормальноих функціонуючих витяжок, накопичується просто величезна кількість вологи.
Волога вкрай негативно впливає на метал. Зокрема, автомобіль просто починає гнити. Його деталі, особливо днище, покривається корозією, із якої дуже складно впоратися самостійно.
Сучасні паркінги добре опалюються і оснащені витяжною вентиляцією. Як показує практика, взимку водії заїжджають у свій гараж, не зчищаючи з коліс і днища сніг і бруд. Вони відпадають на підлогу і таким чином з’являється волога в приміщенні.






