Яка металочерепиця має термін служби більше 20 років

Ринок будівельних матеріалів, призначених для обладнання покрівель житлових чи комерційних об'єктів, пропонує широкий вибір якісної продукції з довгим терміном служби. Щоб забезпечити надійний захист споруди від впливу атмосферних опадів та вітру на протязі 20 і більше років, рекомендується використовувати металеву черепицю. Вона вважається гідною альтернативою для керамічних виробів, за допомогою яких традиційно створювали надійний дах для будинків.

 

Структура металочерепиці

Основа матеріалу для покрівлі – міцний сталевий лист. Його товщина та якість полімерного шару визначає експлуатаційні характеристики продукції. Декоративно-захисние покриття виконується з поліестеру, поліуретану чи пластизолу. Воно попереджує появу іржі та пошкодження матеріалу активної дії ультрафіолетових променів, різких температурних перепадів, механічного тиску.

На металеві листи, оброблені пластизолом виробник дає гарантію служби не менше 50 років. Дещо менше зберігає свої основні експлуатаційні властивості матеріал з шаром поліуретану. Він демонструє міцність та естетичну привабливість на протязі 30-40 років. Якість сталевої продукції залежить від наявності оцинкованого шару та його товщини. Середній показник об'єму цинку на один квадратний метр металочерепиці складає 275 г. Іноді металеві заготовки покриваються шаром алюцинку, який характеризується високим рівнем міцності та надійності. На сайті skrovlya.kiev.ua/metalocherepitsya/ є широкий вибір покрівельного матеріалу. Його можна купити по привабливій ціні.

 

Фактори, які впливають на термін служби металочерепиці

Термін експлуатації металевої черепиці залежить від товщини її основи, якості використаних матеріалів та захисного шару. Існують також і інші фактори, що впливають на збереження зовнішнього вигляду та структури продукції:

  • кліматичні умови території, на якій розташований будівельний об'єкт;
  • правильність виконання монтажу;
  • дотримання правил експлуатації даху.

На довготривалість використання покрівлі з металочерепиці впливає товщина використаного матеріалу. Виробники встановлюють на свою продукцію офіційну гарантію, яка діє на протязі визначеного періоду. Тому при виборі виробів для створення покрівлі необхідно поцікавитись їх технічними характеристиками та якістю використаної сировини.

 

Головні переваги металочерепиці

Популярність металевої черепиці пов'язана з її явними перевагами перед іншими матеріалами для обладнання покрівлі:

  • невелика вага, що спрощує процедуру укладки листів на обрешітку даху;
  • зручний типорозмір виробів;
  • вдале поєднання якості та вартості;
  • широкий вибір кольорів;
  • простота обслуговування.

В процесі створення покрівельної конструкції використовуються додаткові конструктивні елементи у вигляді стоків, відливів, снігозатримувачів. Вони виконуються в ідентичній з основним матеріалом кольоровій гамі. Готовий дах має надзвичайно привабливий вигляд.

23 березня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації