Вхід | Реєстрація

Узагальнюючі податкові консультації ДПС-нові позитивні рішення

Узагальнюючі податкові консультації ДПС-нові позитивні рішення:
1. Перерахунок частки використання необоротних активів в оподатковуваних/неоподатковуваних ПДВ операціях проводиться за результатами календарних років, на які припадають 12, 24, 36 місяці їх використання та відображається в декларації за останній податковий період таких років.
2. Податковий кредит можна відображати за податковими накладними, із дати виписування яких не минуло 365 днів, причому без документального підтвердження причин їх отримання із запізненням. Податковий кредит можна відображати в тому звітному періоді, в якому виписано податкову накладну, навіть якщо дата її реєстрації в Єдиному реєстрі припадає на наступний звітний період.
3. При визначенні об’єкта обкладання податком на прибуток до складу витрат відносяться витрати на придбання товарів (послуг) у платників єдиного податку будь-якої групи (навіть 1-ї).
4. Платники єдиного податку третьої і четвертої групи за ставкою 5 % при перевищенні обсягів реалізації за рік 300 тис. грн. не підлягають обов’язковій реєстрації платниками ПДВ.Автор: Підрозділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
6 квітня 2012 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації