Вхід | Реєстрація

Документально підтверджувати дату надходження податкової накладної платникам податку на додану вартість не потрібно

Документально підтверджувати дату надходження податкової накладної платникам податку на додану вартість не потрібно.
Платник ПДВ у разі отримання податкової накладної протягом 365 календарних днів з дати її виписки має право включити суму ПДВ за такою податковою накладною до складу податкового кредиту без документального підтвердження. Такі ж правила діють для платників, які застосовують касовий метод, протягом 60 календарних днів з дати оплати отриманих товарів/послуг. Для банківських установ, при одержанні ними права власності на заставне майно з метою подальшого продажу, таке право зберігається до моменту продажу цього заставленого майна. При цьому податкова накладна, що надійшла в іншому податковому періоді, ніж дата її виписки, відображається у реєстрі отриманих податкових накладних поточного звітного періоду (на дату отримання) та у складі податкового кредиту звітного періоду (рядок 10.1 декларації з ПДВ).Автор: Сектор оподаткування юридичних осіб
6 квітня 2012 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації