- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Як підготувати свій організм до холодів: поради фахівців
Із настанням холодів необхідно подбати багато про що: про імунітет, про захист шкіри й волосся, про нормальну роботу травної системи, і про те, як не набрати зайві кілограми.
Щоб уникнути проблем, фахівці рекомендують уже зараз готуватися й починати профілактику заздалегідь, коли до зими залишився майже місяць.
1. Дотримуйтеся засобів індивідуальної гігієни і захисту. З огляду на те, що завершення пандемії COVID19 буде не скоро, варто дотримуватися елементарних засобів індивідуальної гігієни та захисту. Не потрібно фанатично обробляти й стерилізувати все навколо, але дистанція, миття рук і носіння маски в людних місцях необхідні.
2. Загартовуйте організм. На жаль, у світі не знайдено «золотих» таблеток, які могли б уберегти людину від зараження вірусними інфекціями. Тому варто привчати організм до загартовування заздалегідь.
3. Раціонально харчуйтеся взимку. Взимку наше харчування повинно бути переважаючим. Адже достатня кількість натуральних вітамінів і мікроелементів позитивно впливають на роботу імунної системи.
4. Контролюйте рівень вітаміну Д в організмі. Важливо пам’ятати, що низький рівень вітаміну Д в організмі сприяє частим ГРВІ. У таких випадках буде доречним додатковий його прийом (оскільки з їжею надходить мінімальна кількість, а сонячних променів недостатньо взимку).
5. Дотримуйтеся режиму дня. Обов’язково врегулюйте свій режим активності й відпочинку. Виснаження та недосипання не покращують опірність організму.
6. Робіть своєчасну вакцинацію. Зараз варто провести вакцинацію від сезонного грипу (адже його симптоми і COVID19 дуже схожі й нашарування обох інфекцій має високі ризики важких ускладнень). Також корисна вакцинація проти пневмококової інфекції. Вона запобігає розвитку бактеріальних ускладнень, викликаних на тлі ГРВІ (отиту, пневмонії, менінгіту).
7. Не вживайте препарати «для імунітету». Практики використання таких препаратів у розвинених країнах немає через відсутність ефекту або зовсім приховані ризики віддалених несприятливих наслідків.