Вхід | Реєстрація

Ремонт вдома: види керамограніту

Існують наступні види керамограніта: матовий, глазурований, напівполірований і полірований, мозаїчний, лощений або сатинований, структурований та ін.

У поверхні матового керамограніта відсутній блиск. Але цей вид керамограніта має дуже високу міцність, що дає можливість застосовувати матовий керамограніт в дуже суворих умовах.

Поверхня глазурованого керамограніта зовні нагадує поверхню звичайної плитки, але відмінність полягає в тому, що базою цієї плити, що несе, є керамограніт з набагато більш високими експлуатаційними характеристиками, ніж у звичайної плитки. Цей вид керамограніта дуже підходить в умовах підвищеної стійкості до морозів і зносу.

Напівполірованому і полірованому керамограніту потрібно додатковий відхід, тобто після завершення укладання поверхня керамограніта обов'язково обробляється за допомогою спеціальних мастик, що створюють додатковий захисний шар. Ця процедура надалі періодично повторюється. Цей вид керамограніта чудово підходить для настінних покриттів. На підлогу укладати цей керамограніт не рекомендується, оскільки при постійному контакті в піском і водою поліровка руйнуватиметься, тим самим знижуватимуться його експлуатаційні характеристики.

Мозаїчний керамограніт є досить дорогим в укладанні матеріалом, робиться цей вид матеріалу з керамогранітної плитки. Цей вид може бути найрідноманітнішого вигляду, одна лише фабрика марки Dom Khadi випускає їх кілька сот видів. Але мозаїчний керамограніт буває не лише серійними колекціями, також можливий випуск під замовлення.

Поверхня лощеного або сатинованого керамограніта має своєрідний м'який блиск за рахунок обробки плит перед випаленням мінеральними шарами. Але це аж ніяк не погіршує експлуатаційні властивості цього виду керамограніта.

Структурований керамограніт може мати абсолютно різноманітні типи рельєфності поверхні. Це можливо за рахунок використання у виробництві фігурних прес-форм, але це дещо знижує його міцність.

23 липня 2012 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації