Вхід | Реєстрація

Правила догляду за квіткою, яку щойно принесли з магазину

Щоб квітка з магазину успішно адаптувалася до нових умов і не нашкодила іншим рослинам, потрібно дотримуватися кількох важливих правил. До них належать карантин і своєчасна підгодівля.

Не прибирайте плівку в перші дні. Щоб рослини не засохли, у квіткових магазинах підтримується досить високий рівень вологості. Різка зміна умов може викликати сильний стрес, який призведе до в’янення листя і опадання бутонів.

Щоб цього не сталося, у перші 2-3 дні після покупки не знімайте з рослини пакувальний целофан. Головне, не забудьте зробити в ньому кілька отворів, щоб всередину потрапляло достатньо свіжого повітря.

Такі умови допоможуть квітці адаптуватися до температури і рівня вологості вашого будинку. Крім того, якщо на рослині живуть будь-які паразити, вони одразу ж з’являться на зворотному боці плівки. У цьому разі важливо провести обробку придбаним або саморобним інсектицидом відразу після зняття целофану.

Не ставте до своїх квітів. Після покупки рослину потрібно прибрати подалі від тих, що є у вашій домівці. Найкраще — поставити горщик у тій кімнаті, у якій немає інших квітів. Карантин потрібен для того, щоб переконатися у відсутності шкідників на новій рослині, оскільки вони можуть атакувати весь домашній квітник.

Щоб не проґавити комах, намагайтеся перевіряти стебла, листя і суцвіття «новачка» щодня під час його ізоляції. У першу добу огляньте усю квітку з лупою. Це дозволить помітити навіть найнезначніші ознаки ураження.

Карантин повинен тривати не менше 5-7 днів.

Якщо після цього ви не помітите слідів присутності комах, сміливо ставте нову квітку до решти. У іншому разі визначте вид шкідника, підберіть відповідний засіб для боротьби з ним і якомога швидше розпочинайте обробку.

Не перегодовуйте. Коли карантин закінчиться, поставте нову рослину в комфортні умови і поступово переходьте до нормального для неї догляду. Починайте з вибору відповідного режиму поливу.

Перші 7-10 днів, поки адаптація не завершилася, зволожуйте ґрунт невеликою кількістю м’якої води кімнатної температури. Не варто поспішати з внесенням добрив.

24 червня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації