Вхід | Реєстрація

Як підготувати авто до продажу і яку ціну виставити

Автоексперти розповіли, як підготувати автомобіль до продажу і визначити його ціну.

Підготовка авто до продажу. Важливо, щоб машина була чистою, без зайвих предметів у салоні і багажнику. З покупцем краще зустрічатися вдень і в сонячну погоду, місце для переговорів краще вибирати просторе і тихе. Продавець не повинен нікуди поспішати.

З покупцем потрібно бути ввічливим, детально відповідати на його питання і проявити максимум уваги. Для цього продавець має бути в гарному настрої.

Рекомендується надати покупцеві час для огляду машини, заглянувши під капот і в багажник. При цьому, тест-драйв — це потенційно небезпечний момент, що вимагає обережності. У русі автомобіль можна показати і самому.

Як визначити ціну. У встановленні ціни допоможуть зорієнтуватися аналогічні пропозиції. Також важливо враховувати недоліки машини. Продавець має чітко розуміти нижню межу цінового діапазону.

Фахівці пропонують поцікавитися ціною, яку готовий запропонувати покупець, так як вона може виявитися вище встановленого продавцем цінового мінімуму.

Торг потрібно сприймати спокійно і без агресії, це частина продажу, що допомагає знайти оптимальну для обох сторін ціну. Однак важливо переконатися, що ви не маєте справу з перекупником, який прагне максимально знизити ціну.

3 листопада 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації