Вхід | Реєстрація

Як зробити догляд за рослинами зручнішим

Займаючись вирощуванням овочів, зернових або садових культур, важливо дотримуватися графіку їхнього оброблення. Це є комплексним процесом, під час цього використовуються хімікати, добрива або звичайна вода, яка потрібна для банального поливу. Щоб не витрачати на цю роботу зайвих зусиль, вдаються до допомоги спеціальної техніки. Коштує вона не дуже дорого, є доступною для будь-якого успішного господарства, але виправдовує всі витрати.

 

Загальні відомості

Обприскувач до трактора надходить до продажу в декількох різновидах:

  • самохідний;
  • причіпний;
  • садовий.

Своєю чергою, в Україні має попит техніка брендів RAUSH, Monosem, JACTO та інших. Придбати їх можна в спеціалізованій компанії, де завжди є сільгосп-техніка, що займається постачанням садового обладнання від провідних виробників з різних країн.

Докладніше про різновиди

Причіпний обприскувач приєднується до трактора, який саме й забезпечує його переміщення. Управління машиною здійснюється з кабіни оператора. Важливу роль в роботі техніки відіграє гідравлічна система. Живлення відбувається через вал відбору потужності, що є конструктивною частиною трактора. Обприскувач має повітряну підтримку розпилу. Така функція дає змогу виконувати роботу навіть за вітряної погоди. Ємність баків складає 4000 літрів, що забезпечує обробку більш ніж 10000 га посівної площі без додаткової заправки.

На відміну від причіпних, самохідні розпилювачі діють самостійно, не потребуючи допомоги іншої техніки. При використанні такої машини є можливість обробляти 1000 га, що менше, ніж у попередньому прикладі. Проте розпилювач такого типу, поряд з автономністю, має певні технологічні переваги, серед яких:

  1. Сучасний поршневий насос. Додатковою перевагою є наявність на ньому керамічних гільз.
  2. Зручне управління за допомогою спеціального монітора.
  3. Можливість здійснювати контроль за відключенням кожної форсунки.
  4. Швидкість, яка може сягати 35 км/год.
  5. Комфортна кабіна, всередині якої передбачені всі умови для роботи оператора, навіть система клімат-контролю.

Технічні характеристики і, відповідно, ціна машини залежать від моделі. Щодо садових обприскувачів, то вони є своєрідними різновидами причіпних, які призначені саме для роботи в саду. Така машина оснащується розпилювачам з розрахунку на те, що в певних випадках доведеться обробляти високі дерева. У процесі цієї процедури в разі сильного вітру вмикається функція, що дає змогу направляти потік на рослину. Отже, навіть несприятлива погода не вплине на якість роботи.

Роблячи вибір, звертайтеся до професіоналів. Вони нададуть консультацію, і ви зможете купити саме той обприскувач до трактора, який відповідає вашим потребам.

3 листопада 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації