Вхід | Реєстрація

Для чого на бетонні стовпчики встановлюються дашки та в чому їхні переваги

Все більше власників приватних будинків обирають огородження з використанням бетонних опор. Виглядають такі конструкції привабливо, але іншою важливою їхньою перевагою є великий експлуатаційний ресурс. Щоб бетонний стовпчик не лише служив довго, а й мав завершений, естетичний вигляд, важливо використати спеціальні ковпаки. Їх ще називають конусами, маківками, грибками, верхівками та навіть наконечниками. Та більш відомі вони як дашки.

 

Призначення, функціональні особливості та види

Дашки на бетонні стовпчики — конструкції, які монтуються на верхню частину опорних елементів. Вироби мають скатну форму, що необхідно для запобігання затримці снігу та дощової води. Дашки на стовпчики виконують дві основні функції:

  1. Захисна. Виріб захищає стовпчик від негативного впливу агресивних умов довкілля. Завдяки конструкції верхня частина опори не контактує з вологою, тому не піддається руйнуванню при температурних перепадах.
  2. Декоративна. Надає естетичного вигляду опорним елементам, роблячи їх завершеними. Стовпчик із кришкою виглядає привабливіше та акуратніше, тому при облаштуванні огорожі з використанням бетонних конструкцій слід подбати про купівлю спеціальних ковпаків.

Виготовляються такі вироби з бетону. Вони мають цілісну форму, у їхній поверхні не допускається наявність дефектів у вигляді тріщин чи сколів. Продукція пропонується у великій кількості варіантів виконання. Кришки мають не тільки різні розміри та форму верхньої частини, але й виробляються у великому різноманітті колірних рішень. Досягається це шляхом внесення до бетонного складу пігментних речовин, що забарвлюють вироби в потрібний відтінок.

Переваги застосування кришок для стовпчиків

Вибираючи дахи для бетонних стовпчиків, які є опорними елементами сучасних огорож, необхідно враховувати всі переваги їхнього використання. Серед усіх позитивних якостей важливо виділити:

  • великий термін служби, який обчислюється десятиліттями. Навіть якщо під час експлуатації деталь була пошкоджена, її дуже легко можна замінити на нову;
  • стійкість до будь-яких впливів зовнішніх факторів. Завдяки скатній формі на поверхні виробу не затримується волога, тому конструкція не деформується;
  • простота виконання монтажу. Вироби встановлюються дуже легко, для чого застосовується рідкий бетон, що виступає в якості основи;
  • привабливий естетичний вигляд. Особливо це чітко видно, якщо використовуються кольорові варіанти конструкцій.

Встановити дах на стовпчики можна в будь-який час, навіть якщо огорожа була споруджена дуже давно. Якісні вироби не лише захищають опорні елементи від руйнувань, а й створюють привабливий вигляд огорожі.

18 листопада | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації