Вхід | Реєстрація

Чому важливо вчасно ремонтувати пошкоджене вітрове скло

Власники автомобілів зі стажем чудово знають: якщо принципово «не помічати» дрібний дефект, згодом він виросте у великий або породить ще безліч неприємностей. Це повною мірою має відношення до пошкоджень вітрового скла: крихітний, майже невидимий скол може викликати активне зростання тріщин, які неодмінно заважатимуть огляду.

Звичайно, для тих, у кого автомобіль застрахований, різниця невелика: все одно витрати візьме на себе страхова компанія. Всім іншим радимо якнайшвидше після виявлення дефекту записатися в сервіс із ремонту скла.

Технологія ремонту сколів та тріщин добре відпрацьована. Пошкодження нікуди не зникає — воно залишається на склі, але стає менш помітним. Такого ефекту домагаються введенням спеціального полімеру, який маскує грані дефекту, що заломлюють світло. Перед тим, як зайнятися ремонтом, фахівець повинен переконатися, що тріщини та промені від сколу більше не зростатимуть. Якщо вони дійшли до краю скла, процес зупиняється природним шляхом. У іншому випадку доводиться свердлити мініатюрний отвір у верхньому шарі скла на кінці променя (нагадаємо, триплекс складається з декількох шарів, пов’язаних плівкою). Кругла форма отвору унеможливлює подальше розростання тріщини, а маскується він так само, як і початковий дефект.

Ремонт займає близько пів години, з них більшість часу йде на полімеризацію введеного складу. У результаті, на місці великого сколу залишається маленька, ледь помітна пляма, тріщина перетворюється на ледве помітну волосину.

5 травня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації