Вхід | Реєстрація

Помилки в підживленні кімнатних рослин

Іноді кімнатні рослини починають хворіти та в’янути. У деяких випадках це пов’язано із неправильним підживленням. Фахівці розповіли про помилки удобрення кімнатних рослин та про те, як дати їм усі потрібні поживні речовини.

Забувати про графік. Одна з найпоширеніших помилок — вносити добавки в ґрунт без жодного графіка лише тоді, коли про це згадали. Експерти стверджують, що затягнути з добривом не так страшно, але значно менш корисні занадто часте підживлення і збитий режим використання мінеральних і органічних добавок.

Тим, хто удобрює кімнатні квіти, слід завести блокнот або нотатку в телефоні, де буде зафіксовано кожне внесення. Там же можна прописати графік поливу та пересадок.

Заміряти пропорції на око. Багато добрив продаються в рідкому форматі. Зазвичай це концентрат активних речовин, який необхідно розвести водою. Якщо цього не зробити або додати дуже мало води, з’являється ризик пошкодити коріння рослини.

Тому важливо не ігнорувати інструкцію на упаковці. Можна купити пластиковий мірний глечик і стаканчик.

Підживлювати хвору рослину. Існує міф про те, що хвору рослину слід активніше підгодовувати. Однак на практиці це не працює: хворі рослини ослаблені, тому вони не можуть повною мірою вбирати підгодівлю.

Замість цього хвору рослину потрібно спочатку пролікувати, знайти і виправити причину проблеми. І лише після цього можна почати підгодовувати квітку.

Не робити перерви. Надмірний підхід до підгодівлі не піде домашнім рослинам на користь. У будь-якої рослини є свій біологічний ритм, і його не можна порушувати. А добриво — це активна речовина, що впливає на квітку.

Щоб не переборщити з добривами, краще почитати інформацію про рослину в Інтернеті, виписати орієнтовні терміни її біологічних ритмів.

Не підживлювати зовсім. Багато хто вибирає невибагливі кімнатні рослини, сподіваючись, що їх не потрібно підживлювати. Деякі види дійсно можуть жити без додаткової підгодівлі досить довго. Однак будь-яка рослина бере поживні речовини з ґрунту. Якщо їх буде не вистачати, вона рано чи пізно перестане рости і цвісти.

Підживлення рослин — це не так складно. Потрібно тільки прочитати, які добрива необхідні конкретному виду і як часто їх вносити.

15 травня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації