Вхід | Реєстрація

Як довго можна зберігати бензин у баку та каністрі

Сучасні технології виробництва палива стали причиною того, що зберігати його довгий час тепер неможливо, повідомляє "Твоя машина".

Автомобілісти, які рідко експлуатують транспортні засоби, найчастіше стикаються з дивною поведінкою техніки на старому паливі. Усього за 1-2 тижні знаходження пального в баку робота силового агрегату значно змінюється. Після наступної заправки на АЗС ситуація може стабілізуватися.

Є ще один приклад — зберігання бензину в каністрах. Якщо паливо стоїть один сезон, при використанні воно може гірше спалахувати, а в деяких випадках повністю втрачає свої властивості. Пов’язано це не лише з якістю палива, а й з особливостями виробництва.

Існує кілька технологій виробництва пального, що визначають підсумкове октанове число. Найпоширеніші — термічні та каталітичні крекінги. Головна особливість — низька собівартість та хороше очищення від домішок. Але октанове число відповідає запитам сучасних двигунів. Покращують цей показник за допомогою різних присадок.

Зараз для підвищення октанового числа використовують ефіри. Такий елемент не завжди відрізняється високою стабільністю. Тому процес розпаду ефірів спостерігається вже за 1-2 тижні простою. Це призводить до зниження октанового числа. Ще швидше цей процес протікає в спеку. Тому сучасне паливо слід заливати з розрахунком, що його буде використано в перші 2 тижні експлуатації.

23 травня 2022 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації