Вхід | Реєстрація

Старі шматочки мила будуть корисними на городі

Представляємо засіб, який випробували багато городників. Він натуральний, безпечний і має потужний ефект. Крім того, він є практично в кожному будинку — це звичайне мило або, точніше сказати, його обмилки.

У першу чергу поділяємо шматочки мила на великі частини і відправляємо кожну купку в міні-мішечок, виготовлений, наприклад, із дитячих шкарпеток.

А тепер для того, щоб через отвір мішка обмилки не випали, зв’яжіть його, але не туго. Це дуже важливо, так через отвір запах мильних шматочків пошириться на певну відстань. Пов’язуючи мішечок шнурком, залиште кільце, за яке будемо підвішувати мішечок.

Беремо підготовлені кілочки і вирушаємо на ділянку. По всій межі ділянки забиваємо кілочки, і робимо на кілочку ножем надріз, місце куди буде за шнурок підвішуватися мішечок. Підвішуємо мішечки на кожен кілочок.

Якщо у вас було дуже багато шматочків мила і всі не помістилися в мішки, то ви можете захистити свій город наступним чином. Для цього наріжте частини мила, що залишилися, на дуже маленькі шматочки і посипте ними ґрунт. Таким чином, мильний запах буде захищати вашу ділянку, відлякуючи паразитів.

Порада. Цей процес буде особливо ефективний під час дощу. Попадання вологи на мило дуже підсилює його запах.

Мило в мішечках вимагає регулярної заміни, так як через певний час воно стає малоефективним. Пам’ятайте, чим ароматніше мило, тим ефективніший його вплив на комах і гризунів.

Натуральні шматочки мила при розчиненні не завдають шкоди ні овочам ні фруктам, а також не несуть загрози для домашніх тварин, так як воно націлене на шкідників.

28 травня 2022 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації