Вхід | Реєстрація

Чому літні шини гудуть на швидкості

Водіям назвали чотири причини, чому літні шини гудуть на швидкості.

Склад гуми. Літні шини виробляють із жорсткого гумового компаунда, на відміну від зимових. Це роблять спеціально, адже потрібно, щоб колеса краще тримались на гарячому від сонця асфальті та менш інтенсивно піддавались зносу.

Деякі виробники обирають занадто жорсткий склад гуми для коліс, саме тому вони гудуть на високій швидкості.

Тип протектора. Малюнок протектора в цьому питанні має теж важливу роль. У великих компаніях розробкою протектора займаються висококваліфіковані спеціалісти, котрі докладають зусиль, щоб шина в результаті не створювала зайвих звуків, добре трималась за дорогу та вправно гальмувала.

Не всі компанії можуть собі дозволити такі складні розробки та висококласне виробництво.

Надмірний тиск. Часто трапляється, що автовласники перекачують шини та від цього виходить побічний звуковий ефект. Надмірний тиск у покришках створює не лише слуховий дискомфорт, а ще й провокує підвищену «тряску» на нерівній місцевості.

Підсилений каркас. Спеціальні покришки із підсиленим каркасом виготовляють для їзди поганими дорогами, де є ризик пробити колесо гострим камінням чи гілками.

Цей тип шин відрізняється від інших міцністю та надійністю, але має недолік у вигляді гудіння. Усе через те, що жорсткі боковини роблять шину твердішою, що й приводить до створення шуму.

0000 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації