Вхід | Реєстрація

Особливості догляду цикламена

Цикламен — популярна кімнатна рослина. Вона цінується за невеликий розмір і оригінальні квіти яскравих відтінків. Однак якщо умови утримання несприятливі, цикламен перестає цвісти, його листя може сохнути і опадати. Важливо знати особливості цієї рослини і дотримуватися рекомендацій по догляду
Температурний режим. Влітку, коли температура повітря підвищується, у більшості різновидів цикламенів починається період спокою. Він триває 3-5 місяців. У бульбах у цей час накопичується волога, необхідна для цвітіння. Закінчується цей період зазвичай з настанням холодів. У зростання квітка йде при температурі близько 10-15°C. А під час цвітіння вона не повинна перевищувати 20°C. Інакше для цикламена це буде сигналом до переходу в сплячку, він скине бутони і листя. Також важливо уникати протягів і різких перепадів температури.

Освітлення. Цикламен не любить яскраві, прямі сонячні промені. На листках можуть з’явитися опіки у вигляді сухих коричневих плям. Квітку краще розташувати в півтіні або спеціально захищати від яскравого світла.

Полив. Воду для поливу цикламена потрібно набирати і відстоювати протягом доби. Вона повинна бути м’якою і на 2°C нижче кімнатної температури. Під час цвітіння потрібен частий полив. Ґрунт не повинен пересихати, але і заливати рослину не слід. У середньому квітку поливають 1-2 рази на тиждень. Після цвітіння полив зменшують.

14 січня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації