Вхід | Реєстрація

Помилки, що призводять до капремонту двигуна

Часто автомобілісти роблять помилки, що наближають дату капітального ремонту двигуна. Експерти виділили найпоширеніші шкідливі звички, пов’язані зі свічками запалювання.

По-перше, міняти свічки запалювання потрібно регулярно. Якщо довго використовувати старі свічки, то в кераміці ізолятора з’являться мікротріщини. Якщо ж шматочок кераміки відколеться, він зашкодить стінку циліндра, викликавши прогар клапана.

Міняти свічки запалювання потрібно, коли двигун охолоне до 40-50 градусів за Цельсієм. При більш високій температурі можна пошкодити різьблення в головці блоку циліндрів. Найпростіше свічки викрутити, коли двигун холодний.

При заміні свічок потрібно продувати і промивати поглиблення, у яких стоять деталі. Промивання найкраще робити очищувачем карбюратора або іншим знежирюючим складом, а продування — компресором або пилососом.

Також важливим є вибір самих свічок. Якщо для старих автомобілів це не так важливо, то сучасні моделі більш чутливі. Невідповідні свічки можуть просто розсипатися і пошкодити двигун.

Для заміни свічок потрібно використовувати спеціальний ключ свічки. Звичайна головка може неправильно зафіксувати свічку, і вона впаде на дно колодязя. Закручувати свічки слід динамометричним ключем. Недотяжка або перетяжка приведуть до прориву газів через ущільнювач, циліндри будуть працювати неефективно. Неправильно вкручені свічка може вивернутися прямо з різьбленням.

24 січня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації