Вхід | Реєстрація

У кожному будинку має зростати алое

Столітник являється незамінною квіткою, яку здавна застосовують у косметологічних цілях. А ще з цією рослиною пов’язано чимало народних забобонів.
На думку біоенергетиків, алое привносить у ауру будинку доброчинну енергетику. Простір наповнюється флюїдами щастя і гармонії. У сім’ях фактично не буває конфліктів, між членами родини панує мир і в цілому обстановка позитивна.

Дуже добре розташувати вазон з алое в кімнаті дитини. Квітка здатна зміцнювати імунітет дітей.

Алое вміє знижувати градус агресії в периметрі свого доступу і висмоктувати з простору емоцію злоби, що виділяється під час сварок.

Якщо чоловік або жінка довго не можуть влаштувати свою долю, їм можна провести ритуал. Знадобиться 7 листочків алое. Їх потрібно 12 днів висушувати в темному місці, а на 13-й спалити. Попіл зібрати і посипати по доріжках в окружності власного будинку. Такий обряд приверне до самотньої людини взаємну любов.

Неабияка подія — цвітіння столітника. На природі він квітне охочіше, а вдома складніше. Але якщо рослина все ж випустила бутони, це добра прикмета, яка сигналізує  про позитивну ауру в будинку.

До того ж, на квітці алое можна поворожити, запитавши, наскільки тривалим буде період розквіту.

Для цього рахують пелюстки на суцвітті, загадуючи, що 1 пелюстка — це 1 рік хорошого життя.

28 січня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації