Вхід | Реєстрація

Вирощування тюльпанів у горщику

Тюльпани можна виростити на підвіконні взимку, якщо дотримуватися базових рекомендацій. Тому потрібно детальніше розібрати технологію і поради фахівців.

Як вибрати цибулину. Тюльпани — це геоефеміроїди, у яких період спокою літній. Цибулина може мати різні форми.

Як показує практика, під кожною цибулиною знаходиться від 1 до 6 лускоподібних листка. У кожній пазусі може перебувати по одній брунці, рідше зустрічається дві.

Підбираючи цибулину для посадки, її необхідно уважно оглянути. Якщо присутні механічні пошкодження або сліди захворювань, від посадки краще відмовитися.

Розмір цибулини повинен бути середнім. Використовувати занадто дрібний або великий посадковий матеріал для зимової посадки безглуздо.

Який горщик вибрати. Розмір горошку завжди визначається залежно від того, яка кількість цибулин буде вирощуватися. Глибина горщиків повинна становити від 15 до 45 сантиметрів.

Для вирощування можна використовувати звичайні квіткові горщики, їх простіше підібрати, тому особливих проблем у подальшому бути не повинно. Важлива умова: квітам не повинно бути тісно, у іншому разі про нормальне зростання мова не може йти.

Відповідний ґрунт. При виборі ґрунту для вирощування тюльпанів особливу увагу варто приділяти складу. Багато хто використовує універсальний ґрунт для кімнатних рослин, але тут все є не настільки однозначним. У складі суміші повинен бути присутнім: вермикуліт, перліт.

Деякі використовують ґрунт зі своєї ділянки. Рішення може здаватися логічним, але тут варто звертати увагу на умови вирощування. Краще підбирати спеціальні суміші, тоді ніяких складнощів виникнути не повинно.

Як правильно садити. Технологія посадки відрізняється від того, до чого звикло багато дачників. Гострий кінець цибулини повинен направлятися верх.
Цибулину необхідно вдавлювати акуратно, застосовуючи силу, можна порушити захисну оболонку і спровокувати різні проблеми.

Відстань може бути мінімальною — 2-3 сантиметри. Робити велику відстань особливого сенсу немає, хоча в цьому не буде помилки, якщо є вільні горщики, які можна використовувати з користю. Якщо розглядати дрібні цибулини, то їх глибина посадки до 8 сантиметрів. Великі висаджуються на глибину 15 сантиметрів.

Як доглядати. Особливих правил по догляду за тюльпанами на даний момент немає. Досить контролювати вологість ґрунту і своєчасно вносити вологу, якщо цього вимагає ситуація. Також можна дотримуватися правила: чим більше цибулин, тим частіше потрібно поливати.

Якщо розглядати підгодівлі, то в них нема потреби при правильному виборі ґрунту, хоча в їх внесенні не буде ніякої помилки.

21 лютого 2023 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації