Вхід | Реєстрація

Екологічний податок за утилізацію транспортних засобів

Відповідно до п.250.1 ст.250 Податкового кодексу базовий податковий (звітний період) для екологічного податку дорівнює календарному кварталу.

Підпунктом 37.3.4 п.37.3 ст.37 цього Кодексу передбачено, що підставою для припинення податкового обов’язку є, зокрема скасування податкового обов’язку у передбачений законодавством спосіб.

Законом України від 08.04.2014р. №1191-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відміни екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль», який набрав чинності з 18.04.2014р., скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Оскільки податковим періодом для екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів – особи, що здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України, при визначенні податкових зобов’язань за ІІ квартал 2014р. у податковій декларації з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів зазначають кількість реалізованих транспортних засобів на внутрішньому ринку України за період з 01.04.2014 р. по 17.04.2014р. (включно).

За ІІІ квартал 2014р. та наступні податкові періоди вищезазначені особи не подають податкові декларації з екологічного податку за утилізацію знятих експлуатації транспортних засобів.Автор: Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ
30 липня 2014 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації