Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 ... 1668
Навесні мобілізація буде досмть жорсткою, так як підтримую зв’язок з колегами лікарями з воєнкомату. 1. Досить значна частина демобілізованих влітку - масово робила інвалідності або виїжджала на заробітки з метою пересидіти зимову хвилю (але вони розраховували, що вона буде з січня, тому виїжджали зараніш) 2.В наказовому порядку з’явились роз’ясненя щодо оцінки симптомів певних захворювань на військових комісіях. Можна зіронізувати (близько до істини), що тепер, щоб не попасти до армії - треба бути офіційно інвалідом (мати групу) 3. В 7хвилі будуть набирати всіх, а вже "відмазувати" на етапі відправки. Кожного лікаря, який комісовуватиме призовника - тепер офіційно мають примушувати проходити психологічні тести... це окрема частина, це не цікаво... І саме головне - цього разу кожен воєнком, який не виконає замовлення хоча б на 100% - піде служити. Ключове слово - "кожен"
Я не дуже розумію таких невігласів, але з одним погоджусь: за півроку перебування повертатись на Україну схочеться не кожному. І, як лікарю, дуже дивно не мати всередині "порівняльної таблиці" української і білоруської медицини. Поки білоруси в цій галузі все ж переважають за багатьма (але не всіма ) показниками. А образ... на пацієнтів звикаєш не ображатись.А у Вас, шановний, певно є якісь відхилення.
гостинець 13 січня 2016, 23:44 На тему: Затвердили головного лікаря, п...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
76.професор
«. Переїхав я до Білорусі.»

76.професор
«Для тих, хто тут не був - це зовсім інша країна, чим Ви собі її уявляєте.»

Не знаю, коли ти туди переїхав,знаю одне-поживи тут хоч півроку,чмо,відчуєш всі прєлєсті жизні в Україні!!!Давай зустрінемося,розкажу про лікування,про податки,та все інше!Кажи де зустрітися.
От що я Вам, панове, хочу сказати... 1. Переїхав я до Білорусі. Гарна країна, на диво; до речі... Та про це не зараз.. 2.Написав на одному такому місцевому "хворумі" один громадянин: "ложив я на транспортний налог, і їжджу з фальшивим талоном техогляду"... Як Ви гадаєте, що було далі: а ось що! Наступного дня до того, хто це писав, прийшли працівники ДАІ, і... перевірили "фальшивий талон". Він виявився справжнім. Дядьку виявилось 56 років, йому було дуже незручно перед ДАІвцями - казав - напідпитку був, то й написав... Яке, гадаєте, було йому покарання? А ніякого... На тому самому форумі під тим самим Ніком він змушений був вибачитись перед форумчанами за брехню, та розповісти про цю ситуацію. Якби відмовився - отримав би штраф за "образу державних структур", досить немалий (тут штрафи по нашим міркам значні)... От і поміркуйте - що таке правова держава, і з чого вона починається! А про Білорусь я ще окремо напишу. Для тих, хто тут не був - це зовсім інша країна, чим Ви собі її уявляєте.
Колчак 13 січня 2016, 21:44 На тему: Порошенко запропонує Раді огол...

Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.8, 2.9 Правил користування сайтом
шок 13 січня 2016, 21:42 На тему: Порошенко запропонує Раді огол...
ты що захищаєш фашистів які прийшли до влади
Петлюрівець недовіру до керівників нашоі держави
Сэм 13 січня 2016, 21:29 На тему: Затвердили головного лікаря, п...
Для того, щоб потурити з лікарні всіх цих божих одуванчиків, необхідно прийняти Закон, де оговорити: або пенсія або зарплата. А так вони сидітимуть в ній до останнього вздоха, думаючи, що їм немає заміни. Шановні, подивіться в свої паспорти і не позорьтесь. А якщо відчуваєте в собі силу,відкрийте ЧП і чистіть людям п"ятки, чи удаляйте фурункули, давайте поради - тут ума багато не треба, на пиво чи помаду заробите. Жени їх Казирід, підтримую. Треба нянчити правнуків, буде всім більше користі
Петлюрівець 13 січня 2016, 21:27 На тему: Порошенко запропонує Раді огол...
11.гостинець
«ти тет-а-тет.Не наважуся казати за всіх,але мені здається,що ту "лабуду",яку ви несете в коментах,вже давно ніхто не читає,повірте!»

Для людей без переконань і принципів можливо і " лабуда", а я неможу нереагувати коли вороги нашого народу Колчак,Денікенець і інші ведуть путінську пропаганду , сіють атисимітизм, недовіру до керівників нашоі держави і прославляють агресора путінську Росію...
Опаньки 13 січня 2016, 20:57 На тему: Затвердили головного лікаря, п...
73.Медсестра
«
А разом з нею здається полетять голови дуже багатьох лікарів і медсестер, як старих і дрєвніх»

Ну та Сербіній давним давно пора на пензію. Ну а якшо голови остальних полетять. Є таки хороший вислів: " Ї.буть тільки тих, хто підставляє"
Трампампам 13 січня 2016, 20:52 На тему: Через ожеледицю ледь не розбил...
Шото копилоїдів не чути, тих шо ж опу цілувати звикли. Язики кудись позатягувало. Ато тринділи перед виборами: Кобелець прийде - порядок наведе.
Ну й де ревізія, де посажений Ісип? Чмошнік ваш Кобелець.Даже цього зробити не може.
Масон Вазон 13 січня 2016, 20:43 На тему: Мер Карлівки розповів про прич...
4.Гершко
«Нічого дивного, що ми такі виросли»

Валєра, нічого дивного лише в тому що ти такий дебільний виріс.
Василь Іванович 13 січня 2016, 20:29 На тему: Бутенківські «розбірки»...
Вимагаю відкрити кримінальну справу.
Гершко 13 січня 2016, 20:27 На тему: Мер Карлівки розповів про прич...
3.Учитель
«Я вважаю як і більшість українців освітянської ниви: - свобода це проект росіян або американців.»

Та писали б вже ПТН ПНХ. Ви вже вибачте, але, що ж тоді можна вимагати від молоді навченої такими освітянами, яких на вашу думку більшість, і тут ви праві, дійсно більшість освітян нічого не розуміє. Нічого дивного, що ми такі виросли.
касян толя 13 січня 2016, 20:23 На тему: Бутенківські «розбірки»...
А ти,що их немае,ти думають самостоятельно.
касян толя 13 січня 2016, 20:20 На тему: Бутенківські «розбірки»...
Нестеренко при окупации був би старостою,а Скрильник-командир партизанського загону,депутати яки за кадром-зрадниками,стукачами,як у х/ф "Весилля в Малинивци",власть миняеться.Им,якби их не трогали и щось вихватить з корита.
Учитель 13 січня 2016, 20:09 На тему: «Подяка» у вигляді трьох пачок...
Приємно, що дискусія є продуктивною. Висновок у цьому лише один. Винна в такій ситуації держава владу в якій після народного бунту захопила кданово олігархічна група людей яка намагається зробити Україну ще біднішою а народ ще зубожілішим. Псевдореформи, які проводяться в країні ще більше поглиблюють корупцію. Чому газетарі опустилися до такої низьменості в своїй діяльності мені невідомо. Адже дійсно стаття недолуга і всі дописувачі про це висловили свою думку. А те, що багато батьків невдоволені зависокими розцінками фотографів чомусь не пишуть. Ми в школі одного разу порахували собівартість фотографій що виготовляють, то накрутка виходить в декого 280 відсотків.
Учитель 13 січня 2016, 19:54 На тему: Мер Карлівки розповів про прич...
Я вважаю як і більшість українців освітянської ниви: - свобода це проект росіян або американців. Адже збурити в людей з прихованими вадами національний радикалізм могли тільки завдяки великим коштав та спец.технологіям. Тому не дивно, що їх не сприймають у цивілізованому світі, а в країні яка розвивається ще й б ють.
чопак 13 січня 2016, 19:49 На тему: Через ожеледицю ледь не розбил...
Ви ще не бачили трасу в Золотаривци
байда 13 січня 2016, 19:41 На тему: ЗМІ дізналися терміни та умови...
Чи це правда,що Павло Гунжель з Бутенок записався добровольцем?
ваха 13 січня 2016, 19:23 На тему: Засідання постійних комісій ра...

Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.4 Правил користування сайтом
народний контроль 13 січня 2016, 19:18 На тему: Бутенківські «розбірки»...
пестеренко при окупації це бувби зрадник.що касається скрильника мент одним словом .на ворові шапка горить.коля теренін на кожній сесії у міськраді.простий громадянин.і на кожній сесії йому дають слово.а питань у нюго багато.і терплять його.а тут село діряве скрильник нестеренко рішали.громада кого ви вибрали.скрильника треба люструвати це ворюга.ну а то чучало.воно і в лісі чучало.жалко чоловіка який правду доносить.а бандіти правди не переносять.а вибори мент підробив.тепер махни рукою.
Опаньки 13 січня 2016, 18:51 На тему: Засідання постійних комісій ра...
3.Гершко
«Та ні, не клоуни. Ясинська ж сама від себе нічого не придумує. То Юліне ЦУ»

Це я і без тебе знаю. Юля тоже клоун і кукла в чужих руках
Медсестра 13 січня 2016, 18:49 На тему: Затвердили головного лікаря, п...
Не дотягне. Їй здається уже дуже скоро сплете лапті новий шеф.
А разом з нею здається полетять голови дуже багатьох лікарів і медсестер, як старих і дрєвніх, так і тих хто ще робив би й робив не гірше від молодших та молодих.
Точно не знаємо, бо все робиться за сімома замками, ніби-то за вказівками від районного й міського начальства та від "мудрих депутатів райради", а слухи ширяться такі і невтішні.
Гершко 13 січня 2016, 18:48 На тему: Засідання постійних комісій ра...
2.Опаньки
« то яйценюка у відставку одправляють. Клоуни, мля..»

Та ні, не клоуни. Ясинська ж сама від себе нічого не придумує. То Юліне ЦУ. Значить грядут нові жидівські розбірки. Беня хоче уряд поміняти. Вони вже давно щось крутять, Рабиновича розкручують на ТВ, то все не просто так.
гість 13 січня 2016, 18:41 На тему: Через ожеледицю ледь не розбил...
Тільки за стан таких доріг, що був сьогодні в Кобеляках-мер має сам піти у відставку, щоб зберегти своє обличчя!!!
1 ... 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 ... 1668
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації