Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 ... 1593
Михайлове Чудо 20 вересня 2011, 14:19 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
новость дня: лохушка-любовница собирает подписи чтоб Проскуру не уволили. Сам видел. В магазине евросеть. По ходу ее сестра уже подписалась:)
ЛІН 20 вересня 2011, 08:29 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
галя: шо тут за кіпиш і за видумки. Оля в той вечір коли ми ішли до туалету то більше злякалися жіночого пьяного голосу і Проскура просто стояв і розмовляв с тобою і я даже не впевнена шо то він.Не статья а казка...

Галю-Галю, ви ж своїм коментарем ніби у свідки записалися? То вже визначіться: а то, виходить, що Проскура (а може, і НЕ Проскура) просто культурно розмовляв (а може,і НЕ просто, і НЕ культурно, і НЕ розмовляв??? )НЕ комент, а казка:)
Водій2 19 вересня 2011, 23:11 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Водію поперше ти з мєнтами чай пив того вечора? Що так впевнено заявляєш. Подруге міліціянти експерти що на вигляд визначать твереза особа чи ні. І потретє якщо особа в нетверезому стані на її захист закони не діють її можна вбивати? Почетверте ти товаришуєш з Проскурою чи у вас щось більше? Попяте молитися треба Проскурі а не Олі бо його вуха і дупа в небезпеці а не навпаки як ти говориш. І взагалі читай закони і КК України, а потім умнічай.
водій 19 вересня 2011, 22:47 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
72. Міліція говорить пише:
«Ольга Павелець звернулася до міліції в нічний час,вона сама була не в тверезому стані,вона намагалася відразу написати заяву на вбивцю, як вона говорить Проскуру В.Г »


73. Ольга Павелець пише:
«В аптечці завжди тримаю заспокійливі засоби (робота зобовязує) - тому мала гріх випити кілька ковтків валеріану. Доки добралася до міліції тіпати не перестало, тому мій збуджений стан вони і прийняли за спяніння.»


Круто діє Валеріана. Оленько ви переконані що саме валеріану пили? )) А перегар валив звідки? Тоже валеріана?
Едвард 19 вересня 2011, 21:47 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Ваню, поганий з Вас екстрасенс!
Іван 19 вересня 2011, 21:44 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Едвард Костянтинович, я так розумію ваш улюблений фільм "Сумерки", адже ви чомусь представляєтесь ім'ям головного героя.
povierennyy 19 вересня 2011, 21:28 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
86. неХохол пише:
«Вобщем мне так кажется что выкручиваться смысла уже нет - песенка спета...»

Нічого нікому - не буде. Посмердаять, посмердять .. - та й перестануть. Знадайте Царичанського Орла... і що ? та взагалі нічь0!!!
Наталя 19 вересня 2011, 20:44 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
100. Ангел пише:
«Наталья, неужели ВЫ ревнуете?»

Милая моя, скажу Вашими словами : любая уважающая себя женщина не станет даже разговаривать с таким грязным и развратным чудовищем. Не зря от него жена сбежала. Я ее видела, очень симпатичная и милая женщина.
Ангел 19 вересня 2011, 20:27 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Наталья, неужели ВЫ ревнуете?
Николай 19 вересня 2011, 20:26 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
96. Валентина Васильевна пише:
«такой колхоз - что бы его местное быдло вот так позорило»

Ну уважаемая что касается колхоза и быдла Вы не совсем правы, как говорится "В семье не без урода" так и у нас как у Вас люди есть разные. Надеюсь что умных всё таки больше!
Валя 19 вересня 2011, 20:22 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
96. Валентина Васильевна пише:
«Какой грязный сайт !!! Я Проскуру Владимира Константиновича знаю очень много лет !!! Это настоящий мужчина и мастер своего дела ! Как он мог заехать в такой колхоз - что бы его местное быдло вот так позорило ! »

А Ви знаєте, що сам Проскура із с.Проскури це такий " колхоз" під с.Вільховатка де одна вулиця і декілька десятків жителів. А назвати "местное быдло" декілька тисяч чоловік може тільки "нова еліта" така як Проскура. Коли він такий хороший ,так забирайте його собі " безплатно ".
Наталя 19 вересня 2011, 20:10 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
95. Ангел пише:
«Девушка, уважающая себя, никогда не допустит, чтобы с ней произошла подобная ситуация (сомневаюсь, что вышеизложенное - правда)и не выставит себя на посмешище. Напрашивается вывод - получила то, на что заслужила.»

Это не тот ли ангел нарисовался, который в одноклассниках "умирает" за Атаманом ? Капец. Вот вы, уважаемая, себя не уважаете. Таких как вы у него - "на рубль ведро". Откройте глаза и снимите розовые очки.
Ангел 19 вересня 2011, 20:01 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Девушка, уважающая себя, никогда не допустит, чтобы с ней произошла подобная ситуация (сомневаюсь, что вышеизложенное - правда)и не выставит себя на посмешище. Напрашивается вывод - получила то, на что заслужила.
Валя 19 вересня 2011, 19:42 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Я не розумію, що тут можна обговорювати? Кобеляки це велике село де всі все про кожного знають. Знають, що з його приходом на цю посаду він поставив "вікові" вимоги до керівників сільських будинків культури, за це була звільнене В.Уткіна з Кунівського будинку кудьтури, а на зустрічі в с.Комендантівці в присутності наших керівників району та шановної преси місцеві жителі його так "похрестили", що він з позором утік.Це його "ідея", що на дискотеках треба продавати пиво та інші "слабоалкогольні" напитки.А за Олю, я її сама не знаю, аледумаю, що нам треба їй в ноги кланятися за те, що вона не побоялася піти проти " керівника". Бо в нас уже дійшло до того, що коли ти "директор" ти можеш із підлеглими робити, що хочеш ( як колись у панів)бити,матюхати і т.д., а ми як "бидло" повинні все це терпіти і мовчати, бо "воно начальство".Чи може він за вугол водив признаватися в коханні? А провокувала вона його чи ні? Та це ж не набазарі, він же " керівник культури" тобто повинен бути вихованим та вічливим за будь яких обставин. А на рахунок "п'яної толпи " не судіть всіх по собі. І в Кобеляках є багато людей, які не за гроші виступають на концертах наприклад Галушко, Уткіни,діти з БЮТу та багато інших.
Юрий 19 вересня 2011, 19:28 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
На кол его!
Андрій 19 вересня 2011, 18:13 На тему: Скільки можна прожити без секс...
Добрий день, а скажіть якщо мені 18 років і я ще ніразу не займався сексом, чим мені це грозить?
галя 19 вересня 2011, 18:04 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
шо тут за кіпиш і за видумки. Оля в той вечір коли ми ішли до туалету то більше злякалися жіночого пьяного голосу і Проскура просто стояв і розмовляв с тобою і я даже не впевнена шо то він.Не статья а казка...
Николай 19 вересня 2011, 17:58 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Народ я с вас вообще тащусь. Чему вы удивляетесь??? В нашей стране в самых верхах да на весь мир и морды бьют и матерят причом как мужыкам так и женщинам. Для нас это норма как жизни так и поведения.
Днепропетровск 19 вересня 2011, 17:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
72. Міліція говорить пише:
«тому мала гріх випити кілька ковтків валеріану»

Так вот в чём проблема,ты пьяная была и сделала всё етим подставу..
НУ ВИ Й ГАДИ 19 вересня 2011, 17:26 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Та за саму погрозу в : "в Дніпрє втоплю" уже полетить, а ви гади ті хто не віре цій дівчині, подивився я б на вса якби вам начальник сказав піти з ним, це раз а по друге якби тіпало вас там . Ніякої людяності... Не дай Бог нікому з дівчат опинитися на її місці, якби мою жінку хоть пальцем зачепив її начальничок, та хоть і прем"єр - міністр, суд би був, але питання який?, якщо законного нема!!!
Денис 19 вересня 2011, 16:23 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Відверто слабий керівник відділу культури. Хто бачив останні районні свята на Ворсклі-можуть це засвідчити.
Ольга Павелець 19 вересня 2011, 13:39 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Заяву відразу не написала тому, що мене переконали самі міліціонери, щоб я добре подумала і написала, а вони приймуть в будь-який час доби, тож заява писалася на другий день зранку, коли я вже прийшла до тями.
Гість 19 вересня 2011, 13:38 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Культурою так і пре!
Не знаю цієї Олі але з її поведінки зрозуміло що цей скандал нею спровокований яка жінка що себе поважає буде іти за вугол з пяним розмовляти знала що лишається роботи і відімстила І мікрофон у неї був випадково одним словом аферистка і все нею було продумано так що тут не тільки вина Проскури а перш за все аферюги - Олі
Міліція говорить 19 вересня 2011, 13:07 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Шановні Кобелячани!в той вечір коли Ольга Павелець звернулася до міліції в нічний час,вона сама була не в тверезому стані,вона намагалася відразу написати заяву на вбивцю, як вона говорить Проскуру В.Г але, ми разів 10 перепитали чи дійсно вона цього хоче і чи це правда , що вона говорить. Заяви ніякої вона не написала відразу, тому що,не твереза людина може вигадувати будь-що. З ранку на другий день потім з’явилася Ольга Павелець і написала заяву, ось так це було. На мою думку ,в такої людини і в такий час, де б узявся диктофон, я думаю, що все це просто байка…
Едвард 19 вересня 2011, 12:34 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
МАБУТЬ ВИ МИКОЛО, ТЕЖ ПРИЧЕТНІ ДО ЦЬОГО "ЧИСТОПИСАНИЯ"? ТА ЧИ НЕ ВИ НА ПОСАДУ ПРОСКУРИ ПРЕТЕНДУЄТЕ? НЕ ЛОПНІТЬ ВІД ЗАЗДРОСТІ?
1 ... 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 ... 1593
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації