Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 ... 1593
біля пам’ятника українському Кобзареві ми підняли державний Прапор

Ніколи не міг зрозуміти, чому Шевченка називають кобзарем. Чому не гітаристом або барабанщиком? До цих інструментів він має таке саме відношення, як і до кобзи.
New York 6 вересня 2011, 17:24 На тему: Скільки коштують знання?...
«можу сказати: я проти держлікарень і поліклінік. Гадаю, що зараз кожен студент цього бажає.»

Бажає чого? Бути проти держлікарень і поліклінік, чи шо?
Сергій 6 вересня 2011, 16:26 На тему: Хіба ж я думала?...
А до чого тут газета і її вибачення? Можна подумати газета її притягувала до відповідальності.
Семен 5 вересня 2011, 22:25 На тему: Володимир Проскура: «Я хворий ...
Хворобу треба лікувати!
неХохол 5 вересня 2011, 21:35 На тему: Шоу «Я вмію співати» привітало...
3. ВЛАДИМИР ПРОСКУРА пише:
«Великий Продюсер Горденко их уже пропил !!!!!! »

6. Микола Гузченко пише:
«Так Ви ж писали, що гроші у Вас... »

4. Семен пише:
«А де ж ви були, шановний кеківник районної культури, коли пропивалися призові гроші? »

Исходя из вышесказаного, если логически мыслить, напрашивается вывод, что "керивнык" пропивал деньги вместе с Горденком :)
New York 5 вересня 2011, 21:13 На тему: Село прокидається. Щоб померти...
І махали нам руками, і кланялися — це була, можна сказати, якась ейфорія. А це значить, що люди з радістю сприймають державне свято.

А якби ви їм ще й налили нахаляву, товаріщ Шовкопляс, та каші якоїсь забалабенили, то вони б і цілуватися до вас лізли, йопти!
А це значить, що в гробу вони бачили ваше державне свято. Для них свято — це коли налито, є хароша закусь, і люди пруться "у центр", бо там хтось фанєру поставив.

Так шо ніхто не прокунувся. А просто померає.
людинк@ 3 вересня 2011, 17:45 На тему: Шоу «Я вмію співати» привітало...
Пане Проскуро,ваші перепетії з паном Горденком нагадують вовтузню в дитячій пісочниці!
ВЛАДИМИР ПРОСКУРА 3 вересня 2011, 06:25 На тему: Шоу «Я вмію співати» привітало...
Великий Продюсер Горденко их уже пропил !!!!!!
7. ІННА пише:
«Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити? »

Навіщо повертатися до минулого? Коли ти справді щиро кохаєш, то сумнівів не виникає. І ніякі подруги не в силі вплинути на твоє рішення. Якщо ви розлучилися одного разу, можете розлучитися ще раз знову, якщо спробуєте зійтися. І кожного разу будуть нові і нові причини. Спробуй краще знайти собі нового хлопця!
ІННА 1 вересня 2011, 16:54 На тему: Мир мир назавжди або Як помири...
Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити?
Леся 31 серпня 2011, 17:15 На тему: Полтавський фермер вибув із шо...
Розводити коней, то найбільше прибуткова справа у ферерстві. А Микола звичайний фермер, займається звичайним сільским господарством.А ті 400 дівах повелись на гроші. Нічого, Микола знайде свіою долю , а те, щзо за гроші то не надовго
3. Микола Гузченко пише:
«Даша, про це говорять усі Кобеляки, а ти чомусь мовчиш. Розкажи нам, де правда, а де брехня. Бо мало лі, що люди говорять. »

Колю, говорити можна багато чого. Та до редакції і до мене особисто ніхто зі скривджених Проскурою не звертався. Якщо такі є - телефонуйте на мій номер, що вказаний у газеті. Я не збираю пліток, а керуюсь підтвердженою інформацією, що і тобі раджу.
Подолянин 26 серпня 2011, 20:19 На тему: Полтавські екологи рахують зби...
Визначальний тест для керівництва МВС: або великі, як для Кобеляк, гроші "замнуть дєло", або титанічною розшуковою працею знайдуть і покарають цю непримітну особу, яка в Біликах збудувала таку собі дачку з виходом до річки. Мабуть, скоріше Ворскла потече у зворотньому напрямку, чим дочекаємось другого варіанту.
Чув, Адмін? А єслі я розмістю фотку в коменті, як код, у мене це вийде?
KING 22 серпня 2011, 13:07 На тему: Пиво в стаканчик, горілку — в ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Не так давно, а саме навесні цього року, славні українські професори ввели офіційні правила транслітації української мови (після того, як її транслітують в народі вже 15 років - оце оперативність!). Думаю десь в неті можна знайти ці правила і вже не паритися як правильно писати.

А щодо заборони продажу алкоголю... Так, звісно, пройдешся біля дискотеки і аж тошно стає - це натовп п’яних малолітніх довбойобів і рідко де там нормальних людей побачити можна. Але ж, вибачте, це у нас тільки депутати і ті кому за 40 звикли вечори приводити перед телевізором, уважно слухаючи промови президента, новини як когось десь там убили і на скільки знову подорожчають продукти в цьому році. А молодь вечорами. особливо на вихідні, хоче покласти на всі ці проблеми і "розвіятися". І це абсолютно нормальне бажання - я також щосуботи "розвіююсь", бо як стану депутатом, чи стане мені за 40 - то почну відрощувати пузо перед телевізором, і вже нічого не хотітиметься.
А ось тут і постає проблема - куди ввечері підти "віятися"? От після 21:00 пити вже ніззя буде і що робити? Піду я в боулінг пограю. Або в кінотеатр, новенький фільм гляну, або...
До сраки все, у Кобеляках щорічно будуються тільки церкви і кабаки. Так що ввечері молоді або молитися, або бухати. І привчивати до чогось іншого у нас ніхто не хоче і не буде.
Тому всі ці заборони ніякого ефекту, імхо, не дадуть. Бухло все рівно куплятимуть, і все рівно так же нажиратимуться і стрибатимуть на дискотеці. Бо альтернативи цьому НЕМАЄ.
Іван 21 серпня 2011, 10:49 На тему: У школу, а не в яму...
Це точна школа репається як кавун. Хоть дерева випиляли аварійні.
Вболівальники 20 серпня 2011, 21:50 На тему: Догралися...
Хотілося б додати, що гарбузяни після такого дисциплінарного порушення винесли дуже серйозний урок, але він дуже дорого для них обійшовся: дискваліфіковано до кінця сезону капітана! Жорстоко, але справедливо. І як не прикро, але капітан перед усією командою визнав свою провину, за невміння стримуватись на полі і за те що так «легко повівся» на банальні і дешеві провокації суперників. А найголовніше визнав, що на полі треба залишатися в першу чергу футболістом! Я не знаю чи є якась команда в районі, яка б вважала «Ворсклу» грубою командою? Хлопці молоді, несміливі і абсолютно неконфліктні, про що свідчать велика кількість відеозаписів гри цієї команди (майже всі ігри записані), які не раз потрапляли до голови райради ВФСТ В. Детюка, який і не дасть збрехати. Чи хоч одне зауваження коли-небудь він висловлював з приводу дисциплінарних порушень гравцям «Ворскли?» З впевненістю скажу, НІ, НІКОЛИ! І на 100% знаю, не висловить більше ніколи! А «постраждалий» з когорти «золотої молоді» може таким же похвалитись? Та його знають в районі і за межами ,і думаєте за добрі діла? Шкода, команда молода, хоч і не досить сильна технічно, але з великою самовіддачею (до речі команди селі не було 20 років) і не було б і досі коли б не людина «хвора на футбол» , (це і є той самий капітан, якого вилучили) не створила команду і не запалила в кожному з сільських хлопчаків оту іскорку футболіста, оте бажання грати до останньої краплі поту, показуючи все на своєму власному прикладі і не жаліючи ні копієчки на команду, багато чим жертвуючи задля команди ! А ще є в команди безмежне бажання грати, тож все в неї попереду! А з моїми словами погодяться ДЕСЯТКИ вболівальників, які були на полі! 67 чоловік однаково не збрешуть!!! Тож кому вірити вирішувати Вам, шановні читачі!
Вболівальники 20 серпня 2011, 21:08 На тему: Догралися...
Хотілося б детальніше розповісти про прикрий інцидент, який стався на стадіоні в с. Гарбузівка. Але перш за все «подякувати» судді матчу за зламану гру! Ця прикрість – повністю на його совісті. Абсолютна некомпетентність та необ'єктивність арбітра - ось головні причини бійки під час матчу. Коли була пред'явлена червона картка гравцю «Ворскла», то гравець команди суперників був вкотре БЕЗНАКАЗАНИЙ! І ця ж дія звичайно викликала обурення у «ворсклян» і зовсім небезпідставно. Взагалі, споглядаючи матч збоку, я можу сміливо сказати, що судді на полі не було , судили суперники! Він тільки машинально давав картки та призначав «липові» пенальті по їх коментарях , уявіть! Це говорить про непрофесіоналізм та абсолютну відсутність спортивної поведінки на полі у судді! Чорбівчани приїхали вигравати у «слабенької» , «примітивної» та «забитої» команди, але в середині другого тайму рахунок все ж таки залишався 0: 0, прикро стало судді, от він і почав «чудити», підіграючи чорбівчанам, та засуджуючи гарбузян. Бідні хлопці правда довго терпіли, але злощасна червона картка і стала останньою краплею їх терпіння. Я ні в якому разі не виправдовую капітана, але й не засуджую. І знаю , що на полі треба грати, а не показувати боксерську майстерність. Але наскільки мені відомо і принижувати чоловічу гідність на полі недозволено! Чи кожен нормальний чоловік витримає достойно постійні посилання ….далеко і надовго. Але ж парадокс: у Труша під час цих висловлювань слух зникав, шкода, думаю Віталію Детюку треба добре подумати про профпридатність цього судді. Як на мене він добряче глухуватий та сліпуватий!!! Виправдань «Ворсклі» дісно немає, заслужили – отримали по повній, але хвилиночку! Шановний Ігоре Філоненку, Ви пишете, що постраждалого відвезли зразу ж у кобеляцьку лікарню? Помиляєтесь! Ані в п'ятницю, ані в суботу такого «страждальця , заюшеного кров'ю ( розбита губа) в прийомному відділенні не було зафіксовано! Можете особисто перевірити. Коли він там опинився, не знаю, але впевнено запевняю, що з приступами симулянства він там надовго не залишиться! «Зірковий хлопчина» вирішив «зрубати грошиків» у далеко не бідного капітана? Йому можна про це тільки мріяти! А лякати порушенням кримінальної справи – це просто смішно! Нехай затямить, що міліцією лякають малюків в садочку , а не в половину старших за себе дядьків!
New York 19 серпня 2011, 19:34 На тему: Пиво в стаканчик, горілку — в ...
Ніззя писати «Немирова». Тому що цей шмурдяк називається "Nemiroff". Отже або так, або "Неміроффа".
А ще памятається правило "Власні назви не перекладаються". Дуже класне правило, як на мене.
Гість з Гарбузівки 19 серпня 2011, 17:14 На тему: Догралися...
Яка втрата для українського футболу!Хто ж тепер буде перемагати Барселону та Реал?!
"...горілку та коньяк, а й пиво, «Джин-тонік», «Ром-колу» та іншу продукцію українських нафтопереробних заводів" )
Он воно в чому секрет.
"Тобто, вживати горілку, вино, пиво та слабоалкогольну гидоту у самому барі можна."
Хух!
роботяга 16 серпня 2011, 00:28 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
сука ти елько недороблена а тупа як драний чобіт ти хоч чула що ти варнякала по телевізору як буде базар на дорозі то грабонуть банк полтава. не бійся не грабонуть ні тебе ні банк спи спокійно за своїм столом бо толку з тебе ніякого немає. яка ж ти тупорила ти ж перша леді у нашому хуторі хоч підбирай слова культурніші коли лізеш давати інтервю хоч його ж не можна так назвати та правда індик теж такий уже оратор на сафіулінському святі уже як виступив то мало глядачі не попадали зо сміху. господи добав їм розуму.
shj 1 серпня 2011, 10:57 На тему: Привчаємо дитину до читання...
Добрий день,мені допомогли тут і ціни помірні всього 20гр за консультацію.Посилання на www.psychologinc.org.ua
Якавина 31 липня 2011, 12:50 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
Коментар видалено за порушення п. 2.1 Правил користування сайтом
Отеїчки Никон 30 липня 2011, 11:33 На тему: Олександр Удовіченко змолотив ...
клоунада за державний кошт
1 ... 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 ... 1593
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації