Уважаемая Дарья!
На тему минутности бытия сломали перо не один десяток философов и литературных гениев. Опус Паршевлюка откровенно жалок и по-философски ничтожен.
На днях я стал свидетелем ужасающей сцены: улица с интенсивным движением, водопад ливня, вечерние сумерки и девушка с удивительной фигуркой, переходящая дорогу. Она прикрылась от дождя зонтиком - именно этот злосчастный зонт помешал ей увидеть фары машины. Она лежала под колесами, напоминая только что рожденную из морской пены Афродиту.
Водитель взял ее на руки, уложил в машину и уехал, сигналя сквозь дождь. Как хочется, чтобы она жила.
Как там в Библии: мертвый лев завидует живой собаке. Давайте жить.
Шкода, що ви не зрозуміли основної суті редакційної. Як на мене, вона змушує задуматись над своїм життям і зробити якісь висновки. Нехнаю хто як, та я особисто їх зробила.
Водій, ви по ходу не зрозуміли суті статті. Стаття не про те, що все у світі відбувається швидко, а про те, що все відбувається помалу, але в одну мить раз - і стався такий пистець, що ніколи б про нього не подумав би. І це в одну мить.
Коли якийсь хлопчик йшов під скелею і його зашибло насмерть каменем то не важливо, що цей камінь лежав там тисячу років, його помалу підточували вода, сонце і вітер, він слабів напротязі віків, важливо те, що він надумав гепнутися саме в той момент, коли під ним знаходилася людина.
Мабуть я такий приклад подав, бо згадав одну коротку розмову. Минулого літа я з товаришем отак лазив по кримських скелях. І був там момент, коли він надумав проскочити певний відрізок через отакий от ненадійний камінь. Я сказав, що не варто. Він у відповідь засміявся: "Та він тут сотні літ лежить, не впав же!". А я відповів, що для того щоб цей камінь посунувся вниз потрібно не сотні літ, а всього лише секунда. Видно у мене тоді виникли думки такі ж як і у Володимира тут. До речі мій товариш таки погодився зі мною.
Авторе, перш ніж упала градина розміром в яйце, перш ніж відбулося ДТП, и взагалі перед усім щоб то не було, повинна відбутися ціла ниска подій, яка забере або просто багато, або дуже багато часу. Інша справа що ви цього не розумієте, і відповідно не враховуєте. Звертаючи увагу лише на кінцевий результат.
Лише мить, і ось із конвеєра сходить чудовий атомобіль вартістю сотні тисяч. Як же мало для цього потребувалось часу... ага? Така ваша логіка? А те що над цим працювали багато тисяч народу? А ще те що все починалося з проекту який розробляли не один рік? А тещо потрібно було побудувати мегапідприємство? І ще кілометрова стрічка з перепиосм подій, котрі повинні були відбутися для такого "миттєвого" заврешення, ви це все не враховуєте?
пс. Не випускайте цю статтю в тираж. Вона наштовхує на думки що ви писали її у неділлю пізнім вечером, коли вас потягло на філософію, а точніше "на свою волну". Або як виражається блотна сцикопіхота - "ти афтар обкурілся, піші ісчо". Це порада.
Ти класним демагогом стаєш, Володю(!) Точніше - сентиментальним демагогом. Якість... не найгірша для журналіста... А в історії з градом твоє недремне око не побачило найголовнішого...
Ай!.. яй... яй... яй..!!!!
можу впевнено стверджувати, що ця дірка у франтоні уже не перший рік
а ви уважно придивіться, крізь щілини між шифером що залишився, і побачите що на протилежній стороні, франтон взагалі відсутній, у всякому разі більше половини це точно
Спочатку все вырубують!!!Все,що можна продати,залищаючи обрубане г9лля та пуст9 пластиковi пляшки!!!А вже потiм-можна знишити все!С.Мала Рублiвка-мiсце злочину!!!Котелевська влада заплющила оч!А такi звернення-смшнi!!!
Тут видно, що щифер пошкоджений,у першу чергу, великим градом. А від нього, яким би ти не був господарем, не врятуєшся. І тут ще пів біди, адже у цьому будинку ніхто не живе і ніколи не жив, а жили поруч у старій хаті. Гірше тим, кому взалі житло розкрило, і люди моляться, щоб не задощило.
Даремно Ви так про хазяїна. Кладкою в чверть "полуторної" силікатної цеглини в 90-ті роки обкладали більшість будинків із саману або ракушняку. І ця економія була не від хорошого життя. Такою товщиною і франтони мурували. Щоправда, очевидно, тут муляр був не самої високої кваліфікації. У даному випадку можу впевнено стверджувати, що ця дірка у франтоні уже не перший рік. Модливо, вона з*явилась і від вітру, але не нинішнього.
якщо серйзоно, спробую доказати що жахливість не від негоди, а від "хозяйства" біля тії хати. Погляньте уважно і зверніть увагу на деталі.
На нижній частині будинку, лише на вікнах нічого немає, а так стіни усі цілі. На вікнах пусто бо 100% що вони були забиті клийонкою, це навіть трохи видно на фоткі.
А на верхній частині будинку, горище розкрите. А знаєте чому? Тому що так званий "франтон" (цегляний перед) покладений кирпичем "у рубець". Побачили? Кладка рубцем, як нам усим ясно із елементарної геометрії, це сама вигнідна кладка по кількості, але і сама нестійка по надійності, бо площа схватки між кирпичами мінімальна. А якщо там ще вдобавок із цементом було як у анекдоті, то самі розумієте... І знаєте Майстре, я переконаний що саме так і було. Неможливо таке, що чувак зажався на додаткові пів сотні кирпича, але розщедрився на цемент. Жидовня воно і у африці жидовня, це аксіома. Далі, коли кладка франтону упала, через велику дірку почалося надування вітром усього обїєму горища - там почав нагнітатися тиск, котрий у сполученні із старими досками та цвяхами, розкрив шифер.
Моє імхо - відбулося те на що заслужив хозяїн. Знову ж таки зверніть увагу, прикол приколом, але це факт - супутникові антени, паруси, стоять не пошевельнулись. Чи таким уже сильним був вітер значить?
Кстати у Дарии для подучения стартовая почва есть. Ну как бы сказать, не пусто. То что иногда ошибки проскакивают, так это облажание главного редактора, который должен все это фильтровать. За одни ошибки лажается один автор, за другие другой, но главный редактор лажается за всё, потому что он всё это должен был всё отфильтровать.
Дело журналиста изложить суть, смысл, построить порядок изложения. Сделать статью, а не готовое для выхода чтиво.
Я в прошлом году скинул 15кг просто матаясь на велике и работая на свежем воздухе. Стоит добавить, что в день я проезжал 56км, питался овощами и фруктами, а работал на стройке каркасного(без гвоздей) дома.
На до ли говорить что крейсерская скорость велика у меня 25-30км\ч, но при потребности 35км\ч не проблемма(с горки максимум 63км\ч)
Совет:
нехрен лежать на диване, а двигайся, и меньше жрать, лучше вообще от мяса отказаться(или уменьшить его потребления до 1кг в месяц).
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації