Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 ... 1633
Альона 18 вересня 2011, 19:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
24. Руденко Юрій пише:
«Стосовно того хто був п'яний в той вечір, є п'ять свідків. І можу завірити, що якраз В.Проскура нічим не нагадував п'яну людину. А от поведінка Олі бажалаб бути коректнішою. І ні один з присутніх не бачив щоб В.Проскура бив Олю. »

Цитати з тексту: «Бігом сюди, кобила! Не умнічай. Пішли, я тобі розкажу».Та завкультурою повів мене у інший бік від усіх.
Звісно, ви цього не бачили. Відвели ж подалі від вас, я так розумію
Небайдужа знайома олі 18 вересня 2011, 19:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
відповідь Руденко Юрій Так а як це могли бачити як він її вивів на вулицю, на записі чітко чути що він її вивів.
Альона 18 вересня 2011, 19:46 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
20. Руденко Юрій пише:
«итаючи цю статтю не перестаєш дивуватися, як у нас люблять поливати грязюкою тих хто старається щось змінити на краще. Не дарма кажуть "Хто робить того й поганяють".Кому як не мені знати до котрої години начальник відділу культури засиджується на роботі, і як його малолітній син часто засинає в його кабінеті, бо батько з головою поринув у роботу.»

Аж плакати хочеться від таких слів. Дійсно, який трудяга. Хочу спитати: шо ви мелете? Оцей "хороший" дядько побив і обматюкав дівчину! І зовсім не важливо, працює вона у Будинку культури чи ні.
Руденко Юрій 18 вересня 2011, 19:40 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Читаючи цю статтю не перестаєш дивуватися, як у нас люблять поливати грязюкою тих хто старається щось змінити на краще. Не дарма кажуть "Хто робить того й поганяють".Кому як не мені знати до котрої години начальник відділу культури засиджується на роботі, і як його малолітній син часто засинає в його кабінеті, бо батько з головою поринув у роботу. І дуже прикро, що в пресі замість хочаб маленької подяки читаєш тільки образливі коментарі, "не так співали", "не по темі пісня"... А скільки часу і зусиль потрібно для того щоб підготувати хочаб одну пісню, не кажучи вже про цілий концерт або шоу. А 16 вересня ми дійсно прийшли на репетицію, бо 17 вересня був день села у Шевченках куди нас запросили. І ситуація яка описана в статті занаддто перекручена.
Варфаламєй Робертович 18 вересня 2011, 19:27 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
6. ВЛАДИМИР ПРОСКУРА пише:
«ПРЕОБРЕЛСЯ НОВЫЙ ЗВУК ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ СТОИМОСТЬЮ В 60000ГРН»

Можна подумать це твая заслуга. Гроші жителей району, і нічого тут ля-ля.
New York 18 вересня 2011, 18:17 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
І хай ще попробують не зняти його після цього з посади!
povierennyy 17 вересня 2011, 22:27 На тему: Комп’ютеризовані дикуни...
Так схожу на таку. Тільки я спочатку мясо відділив від кісток і ото, трішки пожувавши, і ковтнув. Її навіть собаки і коти ще зїли, десь в траві, під деревом валяється. Сфоткати нема чим. Та і нозка та була в холодильнику (В МОРОЗИЛЬНИКУ) ІЩЕ З СЕРЕДИНИ СЕРРНЯ. Але я підозрюю що холодильник розморозився (коли в селі світло закінчилось)і знову заморозився. А всі ми знаєм що повторно заморожувати розморожені продукти нівякому разі не можна. Але мясо було не пропавше, та і підсмажив я його чудово.
---
А соь тут мабуть саме цікаве: У мене з 29 серпня нема газу. Газовшики перекрили трубу (я з ними вже розбираюсь - поки що законними методами). І я підключив балон з газом (у мене було і зараз є пів балона з газом) до двох канфорочної плитки. Плитку дес ь на горищі знайшов. Так от... Я підсмажив те мясо і зїв його з поганими думками стосовно газовщиків. Ну думав шото тіпа такого: "цензура, цензура, цензура, газовщики!!! Шоб ви цензура, шоб вам цензура, цензура. Я ж вас цензура, цензура, цензура" Ну і так далі...
---
Я канєчна ізвіняюсь, АЛЕ на мою думку це також вплинуло на процес травлення (точніше на процес "нетравлення"). Тому що думки мають вплив на матеріальний світ. Незнаю як у вас але у мене так. Ото коли кого пошлю (з емоційним* посилом) нах... то обовязково якась халепа трапиться зі мною.

* - тобто не тільки вербально, а і емоційно, з ненавистю, з негативними думками...
---

А ви думаєте звідки береться Жива та Мертва вода? Жива вода плучаеться від "пропитки" церковними дзвонами, а Мертва вода від ненависті, від гніву, одним словом від негативу. Вода має свою память.
---
Мабуть достатньо.
---
Іра, а-у... ну тбі зрозуміло від чого трапиласб зі мною така от "заболєвашка"?
---
Длю Любові осьо-сьо сцилка - Посилання на my.opera.com
Любов 17 вересня 2011, 21:55 На тему: Комп’ютеризовані дикуни...
Це таку ножку ви ковтнули?
Посилання на www.thenibble.com
Ви дивилися фільм "Анаконда"? Та зміюка спочатку ціляком ковтає свою жертву, а потім назад відригує. Не ображайтеся, це я по доброму.
Бажаю вам вилікуватися пошвидше.
водій 16 вересня 2011, 21:18 На тему: У Полтаві «КАМАЗ», здаючи наза...
У мене немає можливості виписувати якусь кореспонденцію взагалі, бо буде незчисленна кількість не отриманих номерів. Поштова скринька відкривається лише раз на рік, мною, щоб помазати петлі на кришці. А тому мій щотижневик лише тут, в мережі.
Жорж 15 вересня 2011, 14:06 На тему: Де на Полтавщині жити краще?...
Народ!Кто подскажет полтавские,как мер поживает,живой ли,или в партизаны ушел.Вот уж совсем спрятался и людям наверно стыдно показаться!Это же совесть Украины-однозначно!!!
STAS 15 вересня 2011, 11:05 На тему: «Народився у селі, щоб померти...
Не він - а воно !!!!!
Гість з Гарбузівки 14 вересня 2011, 16:54 На тему: Один з символів Полтави розвал...
пора рятувати рятувальників...
Бос 12 вересня 2011, 21:51 На тему: «Радіо є. Немає прийомників!»...
Все кина не будет, электричество кончилось...
неХохол 12 вересня 2011, 19:00 На тему: «Народився у селі, щоб померти...
7. Миколка пише:
«Причому тут Проскура він мабуть і по українські не вміе писати,просто Іване всі знають,що Горденко із Василівки,ну ми з Горденком близькі друзі бува балуемся коли заманеться,я його люблю він мене,тут не має,що скривати. »

Точно Проскура отписывает. Попросил может кого на украинский перевести :)
Хотя Гордженко танцевал таки... как то... женственно. На серезный мужской танец не очень смахивало. Но народ повеселился, все остались довольны
Іван 12 вересня 2011, 17:09 На тему: «Народився у селі, щоб померти...

4. Миколка пише:
«Неображайте мого сексуального друга,він і в танцях і в сексі дуже класний,конешно я йому говорив неїдь без мене бо не пройдеш а він бля поїхав.Ну нічого любенькій мій Сережка ми ось в койкі так затанцюемо шо аж корови у Василівкі завиють,ми всім покажим як нада бабки рубать шоб в Париж поїхать.Будем на сцені підараситись вход 10 грн дівок прийде багато їм інтересно буде мммм. »

Проскурі нудно живеться мабуть. Десь про Василівку вже чули
Миколка 12 вересня 2011, 13:28 На тему: «Народився у селі, щоб померти...
Неображайте мого сексуального друга,він і в танцях і в сексі дуже класний,конешно я йому говорив неїдь без мене бо не пройдеш а він бля поїхав.Ну нічого любенькій мій Сережка ми ось в койкі так затанцюемо шо аж корови у Василівкі завиють,ми всім покажим як нада бабки рубать шоб в Париж поїхать.Будем на сцені підараситись вход 10 грн дівок прийде багато їм інтересно буде мммм.
Автор 12 вересня 2011, 11:48 На тему: «Радіо є. Немає прийомників!»...
Курортне містечко тільки зі слів Реки, а якщо стане на бумазі, то Кожухаренко і всі 3тис.злупить, требаж новий джіп купувати.Що там до оздоровлення,а йому ж з району ще ж і гроші дали,депутат.
Альона 11 вересня 2011, 14:55 На тему: Вікторія Санжарівець: «А що б ...
1. З цікавості пише:
«Чому у статті не написано про Ірму Крат?»

Мені так думається, якби посадили Ірму Крат а не Вікторію Санжарівець, тоді у статті було б місце саме Ірмі Крат. Чи не так?
Арік 9 вересня 2011, 22:18 На тему: Для дітей хворих на фенілкетон...
Коментар видалено, за порушення парвил користування сайтом п.2.3 (спам)
Іван 9 вересня 2011, 22:13 На тему: Для дітей хворих на фенілкетон...
У моэї цьоці донька хвора на фенілкетонурію їй 3,5 роки. діагнос виявили недавно. Чому його не виявили в роддомі ? Через халатність лікарів. Це довга історія тому я не буду її розповідати... Мене цікавить ось що: де можна замовити (з доставкою в м.Рівне , або м.Львів )їжу для цієї дитини- МАКОРОНИ ???? Порадьте щось !!!! тел.0673916522 НАДІЯ .
З цікавості 9 вересня 2011, 16:17 На тему: Вікторія Санжарівець: «А що б ...
Чому у статті не написано про Ірму Крат? Саме вона, якщо їй вірити підняла всю область і тих самих правозахисників на захист Санжарівець.
Виктория 9 вересня 2011, 10:34 На тему: Допоможіть врятувати життя дит...
Для Марины Коваленко, Власенко Елена Вадимовна, Украина, город Полтава, улица Степного Фронта, дом 29 квартира 924, почтовый индекс 36021
Олексій 8 вересня 2011, 23:53 На тему: Хіба ж я думала?...
4. Іван пише:
«Олексій несеш бред!!! »

Може й бред але така ось моя особиста думка ;-)
povierennyy 7 вересня 2011, 19:23 На тему: Надзвичайні події за вихідні...
блін, ну коли ви вже напишете про Царичанськтих газовщиків...
povierennyy 7 вересня 2011, 19:21 На тему: На Карлівщині 12-річний школяр...
3. Сергей пише:
«Єто дело надо на Киев подать»

Шановнийй Сергій... Подать - то тільки пусте слово. А ти сам візьми і спрбуй щонебудь "подать".
---
Посилання на files.myopera.com далі буде цікавіше...
1 ... 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 ... 1633
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації