Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 ... 1642
Валя 19 вересня 2011, 20:22 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
96. Валентина Васильевна пише:
«Какой грязный сайт !!! Я Проскуру Владимира Константиновича знаю очень много лет !!! Это настоящий мужчина и мастер своего дела ! Как он мог заехать в такой колхоз - что бы его местное быдло вот так позорило ! »

А Ви знаєте, що сам Проскура із с.Проскури це такий " колхоз" під с.Вільховатка де одна вулиця і декілька десятків жителів. А назвати "местное быдло" декілька тисяч чоловік може тільки "нова еліта" така як Проскура. Коли він такий хороший ,так забирайте його собі " безплатно ".
Наталя 19 вересня 2011, 20:10 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
95. Ангел пише:
«Девушка, уважающая себя, никогда не допустит, чтобы с ней произошла подобная ситуация (сомневаюсь, что вышеизложенное - правда)и не выставит себя на посмешище. Напрашивается вывод - получила то, на что заслужила.»

Это не тот ли ангел нарисовался, который в одноклассниках "умирает" за Атаманом ? Капец. Вот вы, уважаемая, себя не уважаете. Таких как вы у него - "на рубль ведро". Откройте глаза и снимите розовые очки.
Ангел 19 вересня 2011, 20:01 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Девушка, уважающая себя, никогда не допустит, чтобы с ней произошла подобная ситуация (сомневаюсь, что вышеизложенное - правда)и не выставит себя на посмешище. Напрашивается вывод - получила то, на что заслужила.
Валя 19 вересня 2011, 19:42 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Я не розумію, що тут можна обговорювати? Кобеляки це велике село де всі все про кожного знають. Знають, що з його приходом на цю посаду він поставив "вікові" вимоги до керівників сільських будинків культури, за це була звільнене В.Уткіна з Кунівського будинку кудьтури, а на зустрічі в с.Комендантівці в присутності наших керівників району та шановної преси місцеві жителі його так "похрестили", що він з позором утік.Це його "ідея", що на дискотеках треба продавати пиво та інші "слабоалкогольні" напитки.А за Олю, я її сама не знаю, аледумаю, що нам треба їй в ноги кланятися за те, що вона не побоялася піти проти " керівника". Бо в нас уже дійшло до того, що коли ти "директор" ти можеш із підлеглими робити, що хочеш ( як колись у панів)бити,матюхати і т.д., а ми як "бидло" повинні все це терпіти і мовчати, бо "воно начальство".Чи може він за вугол водив признаватися в коханні? А провокувала вона його чи ні? Та це ж не набазарі, він же " керівник культури" тобто повинен бути вихованим та вічливим за будь яких обставин. А на рахунок "п'яної толпи " не судіть всіх по собі. І в Кобеляках є багато людей, які не за гроші виступають на концертах наприклад Галушко, Уткіни,діти з БЮТу та багато інших.
Юрий 19 вересня 2011, 19:28 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
На кол его!
Андрій 19 вересня 2011, 18:13 На тему: Скільки можна прожити без секс...
Добрий день, а скажіть якщо мені 18 років і я ще ніразу не займався сексом, чим мені це грозить?
галя 19 вересня 2011, 18:04 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
шо тут за кіпиш і за видумки. Оля в той вечір коли ми ішли до туалету то більше злякалися жіночого пьяного голосу і Проскура просто стояв і розмовляв с тобою і я даже не впевнена шо то він.Не статья а казка...
Николай 19 вересня 2011, 17:58 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Народ я с вас вообще тащусь. Чему вы удивляетесь??? В нашей стране в самых верхах да на весь мир и морды бьют и матерят причом как мужыкам так и женщинам. Для нас это норма как жизни так и поведения.
Днепропетровск 19 вересня 2011, 17:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
72. Міліція говорить пише:
«тому мала гріх випити кілька ковтків валеріану»

Так вот в чём проблема,ты пьяная была и сделала всё етим подставу..
НУ ВИ Й ГАДИ 19 вересня 2011, 17:26 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Та за саму погрозу в : "в Дніпрє втоплю" уже полетить, а ви гади ті хто не віре цій дівчині, подивився я б на вса якби вам начальник сказав піти з ним, це раз а по друге якби тіпало вас там . Ніякої людяності... Не дай Бог нікому з дівчат опинитися на її місці, якби мою жінку хоть пальцем зачепив її начальничок, та хоть і прем"єр - міністр, суд би був, але питання який?, якщо законного нема!!!
Денис 19 вересня 2011, 16:23 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Відверто слабий керівник відділу культури. Хто бачив останні районні свята на Ворсклі-можуть це засвідчити.
Ольга Павелець 19 вересня 2011, 13:39 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Заяву відразу не написала тому, що мене переконали самі міліціонери, щоб я добре подумала і написала, а вони приймуть в будь-який час доби, тож заява писалася на другий день зранку, коли я вже прийшла до тями.
Гість 19 вересня 2011, 13:38 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Культурою так і пре!
Не знаю цієї Олі але з її поведінки зрозуміло що цей скандал нею спровокований яка жінка що себе поважає буде іти за вугол з пяним розмовляти знала що лишається роботи і відімстила І мікрофон у неї був випадково одним словом аферистка і все нею було продумано так що тут не тільки вина Проскури а перш за все аферюги - Олі
Міліція говорить 19 вересня 2011, 13:07 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Шановні Кобелячани!в той вечір коли Ольга Павелець звернулася до міліції в нічний час,вона сама була не в тверезому стані,вона намагалася відразу написати заяву на вбивцю, як вона говорить Проскуру В.Г але, ми разів 10 перепитали чи дійсно вона цього хоче і чи це правда , що вона говорить. Заяви ніякої вона не написала відразу, тому що,не твереза людина може вигадувати будь-що. З ранку на другий день потім з’явилася Ольга Павелець і написала заяву, ось так це було. На мою думку ,в такої людини і в такий час, де б узявся диктофон, я думаю, що все це просто байка…
Едвард 19 вересня 2011, 12:34 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
МАБУТЬ ВИ МИКОЛО, ТЕЖ ПРИЧЕТНІ ДО ЦЬОГО "ЧИСТОПИСАНИЯ"? ТА ЧИ НЕ ВИ НА ПОСАДУ ПРОСКУРИ ПРЕТЕНДУЄТЕ? НЕ ЛОПНІТЬ ВІД ЗАЗДРОСТІ?
Микола Гузченко 19 вересня 2011, 12:00 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Та да... Це ж треба було так обісратися! По-крупному, по-козацьки!
Оля - молодчага. Їй - неземний респект і земний уклін. Шкода, що не додумалась торохнути адмірала ногою по яйцові (якщо воно в нього є) - ефект був би зачьотний.

Це за тиждень-два повинні б уже представити нового начальника. Костович, ви не знаєте, хто там замість вас буде?

ПС. Подейкували, що турнути адмірала сраною мітлою ніяк, бо він батько-одинак. Так а його і не треба виганяти - його перевести на нижчу должность. Поставити прибиральницею в будинок культури. Добре буде.
Едвард 19 вересня 2011, 11:54 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
ЗА ТАКИЙ НАКЛЕП НЕОБХІДНО НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!
Едвард 19 вересня 2011, 11:34 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
І ЩО Ж ВОНИ БАЧАТЬ? АМБІЦІЇ ОЛІ І НЕБАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ ОДНІЄЮ КОМАНДОЮ! ЦІКАВО, КОМУ Ж ЦЕ ВИГІДНО?
Едвард 19 вересня 2011, 11:20 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬ, ТИ ПРОТУПИВ! ПРОСКУРА І ЕДВАРД РІЗНІ ЛЮДИ!
Саня Панченко 19 вересня 2011, 10:01 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
53. Танька пише:
«та ніхто нікуди не полетить. Побалакають і забудуть. А вчительці української мови Саші Панченка Ганьба. Яка безграмотність.»

нічого мені тут робити слідкувати як пишу, тут і так все понятно, чи ви німці які не розуміють ,що пишуть...
ЛІН 19 вересня 2011, 08:58 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
ЦЕЙ "КУЛЬТУРНИЙ" НАЧАЛЬНИК САМ ДОБРЕ ЗНАЄ, ЩО ВСЕ, СКАЗАНЕ ОЛЬГОЮ, - ПРАВДА. БО В ПОРИВАХ ЗЛОБИ САМ СОБІ Ж І СУПЕРЕЧИТЬ: ТУТ - ВОНА КЛАСНИЙ ЗВУКОРЕЖИСЕР, А ПЕРЕД ТИМ ВОЛАВ, ЩО СПАЛИЛА АПАРАТУРУ! ХІБА ТАКЕ БУВАЄ???
З ПРИВОДУ ОСТАННЬОГО КОМЕНТАРЯ: ХІБА НЕ ЯСНО, ЩО ЦЕ ПРОСКУРА - ЙОГО "СТИЛЬ" - ДО ВОРОЖКИ НЕ ХОДИ. ХІБА НЕ ЯСНО, ЩО ВІН ПАНІЧНО НАМАГАЄТСЯ ЗАРАЗ ПЕРЕСТАВИТИ НАГОЛОСИ, ВИЛИВШИ ЧЕРГОВУ ПОРЦІЮ БРУДУ НА СВОЮ Ж ТАКИ ЖЕРТВУ. КЕРУЄТЬСЯ СВОЇМИ Ж МЕТОДАМИ - ПОТІК БРУКУ І НЕЦЕНЗУРЩИНИ!!!
ЛЮДИ! ДАВАЙТЕ ВІРИТИ ВЧИНКАМ, А НЕ НАМАГАННЯМ ВИПРАВДАТИ СВІЙ ЦИНІЗМ І БРУТАЛЬНІСТЬ! ХІБА НЕ ВІРИТЕ, ЩО НІЯКОЇ "ПІДСТАВИ" ЦЬОГО МІСТЕЧКОВОГО КНЯЗЬКА БУТИ НЕ МОГЛО - ВІН САМ СЕБЕ ПІДСТАВИВ!!! ДАВАЙТЕ ЗАХИСТИМО ОЛЮ, ЯКА МОГЛА ПРОСТО ПЕРЕПЛАКАТИ ОБРАЗУ СВОЄЇ ЛЮДСЬКОЇ І ЖІНОЧОЇ ГІДНОСТІ. ЦЕ ВЧИНОК ДОСТОЙНИЙ ПІДТРИМКИ!!
Ольга Павелець 19 вересня 2011, 08:49 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Не знаю як тебе Олю назвати ! ТвоЇ дЇЇ які ти робиш- це по проханню Горденка , знаю точно ! Що ти будиш робити завтра ,коли не буде у тебе друзів ? Ти хитра як змія, а всі думають що ти несчасна - жаліють ,а взагалі всі ще побачуть з часом що ти обезбашена на всю голову ! Яка ти жінка ? Ти ж як мужик ! Обхажуеш баб - а вони ще на тебе й видуться ." Я така хороша ,умна , а сама бухаєш,гуляєш за чуже бабло ! Кришу знімає і ти улітаєш - то вени ріжеш , то гола валяєшся на дорозі - так себе й під носом не видно , а чуже й під лісом ! Достала ти !


я дуже надіюсь на те, що Оля має чоловіка. Якби моїй жінці хтось таке зробив, йому прийшлося б скористатися послугами ЦРЛ. Оля про чоловіка не мріє , бо вона мріє про жінок ! І достала всіх моїх подруг !


Що б ти там не говорила - а я знаю - з якою ціллю ви підставили Проскуру - причин багато : перша причина - ти знала що він не хотів тебе брати на роботу і на днях хотів звільнити (всім це розказувала ) , а друга - як ви гарно присвоїли , що шоу Горденка ! Ви в нього його украли і він вам мішає , і Городецькій теж , з якою ви тепер " Любі друзі ". я знаю що ти приїхала , живеш на квартирі з Горденком ,за його рахунок живеш ,рада старатися виконувати його бажання . а він баран - зпиляв сук на якому сидів .......!!!!


Перше, що спадає на думку - мені тебе шкода, бо була про тебе кращої думки. А свої хворі фантазії залиш для спеціалістів у сфері психології або почитай Фрейда - тобі не зашкодить. Чомусь твій коментарій зачіпає найбільше - ну подобається тобі Проскура як мужик, то люби собі його, ми ж не про особисті стосунки зараз розмову ведем:)
New York 18 вересня 2011, 23:46 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
водій, ти ж казав, що більше тут не писатимеш. Будь мужиком, держи своє слово.
Танька 18 вересня 2011, 23:05 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
49. Полтава пише:
«Відчуваю полетять голови... »

та ніхто нікуди не полетить. Побалакають і забудуть. А вчительці української мови Саші Панченка Ганьба. Яка безграмотність.
Сфінкс 18 вересня 2011, 22:28 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Точніше сподіваюсь!
1 ... 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 ... 1642
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації