На скільки я знаю адмірал сам пішов , і ніхто його не виганяв . Він мабудь зрозумів , шо йому там робити нічого , або ніским (газета про це писала теж). А Олю за що вигнали ? І Сергій Горденко де дівся ? мабудь адмірал був правий - тільки його ніхто не дослухався та незрозумів . ті концерти які проводив він були набагато цікавішими ,ніж теперишні ! Що тут не кажи - і це правда !
Та вигнали адмірала всраною мітлою. І ЕХО писало про це. Ось: Посилання на exo.in.ua
Зараз вже нова начальниця працює. А Олю попхнули з будинку культури вже після Проскури.
Два місяці тому писали про переможця супершоу: Посилання на exo.in.ua
А от з приводу виплати головного призу - дійсно цікаво було б послухати. Сірога обіцяв зробити це протягом місяця. Тобто вже місяць тому. Та чомусь усі мовчать...
203. Марина пише:
«Хто ж з них таки був правий ? »
ну так чим усе закінчилось ? здихався навий начальник відділу культури Олю Павелець , та Горденка ,чи ні ? Дуже цікаво знати - куди всі подівались ? А Горденко виплатив переможцю шоу головний приз чи ні ? Звертаюсь до редакції газети "Єхо" : скільки галасу ви підняли на всю країну - так ,а чим усе скінчилось ? Хто ж з них таки був правий ?
Спеціально перечитала пункт 2.3 "Заборонена пряма та непряма реклама, комерційні, беззмістовні повідомлення, спам, повідомлення повторені декілька разів."
Чоловік написав список підприємств які обдурюють людей, написав, що може допомогти, нехай і за гроші.
Альо!?
Навіщо видаляти? Ця публікація - одне з небагатьох місць, де люди, яких лохонули, можуть знайти необхідну інформацію, а ви її видаляєте.
+++++++++++++++
Адміністрація повернула частину попереднього коментаря.
Ну хоч так...
На сьогоднішній день в нашому місті та області проводить незаконну діяльність безліч псевдо кредитних компаній. Обіцяючи довірливим позичальникам дешеві позики від 0% до 10 % річних без застав, поручителів та довідок про доходи, вони вводять в оману, запевняючи, що гроші будуть видані впродовж кількох днів. Наслідком цих підступних махінацій є те, що у людини не лишається ні вкладених грошей, ні обіцяної позики.
Пора покласти край та припинити діяльність фінансових аферистів, які впевнені, що вони не будуть покарані.
Публікуємо вам далеко не повний перелік фірм, які розгорнули свою протиправну діяльність у нашому краї:
ПП «ТФК «Актив»
ПП «Грандфінресурс» (програма «Альянс Україна»)
ПП «Кредіт Груп»
ТОВ «Аваль Інвест»
ТОВ «Ятесс»
ТОВ «Український прогресивний альянс»
ТОВ «Архбудекспертиза» (програма «Б.А.Н.К. платинум»)
ТОВ «Євро Гарант»
ТОВ «Ріксі»
ПП «Тореро»
ТОВ «Авто житло план»
Та безліч інших!
С кожним днем кількість обманутих громадян збільшується, як і кількість фірм, що наживаються за їхні гроші, а це, за найскромнішими підрахунками, перебільшує 500 000 постраждалих!
В цих критичних обставинах, коли влада не може захистити своїх громадян, немає місцю компромісам!
Тому 25 квітня 2012 року закликаємо об’єднатися всіх постраждалих від кредитних афер для проведення всеукраїнської акції, коли кожна людина, яка стала жертвою кредитних аферистів, направить звернення зі своєю проблемою до Генерального прокурора України, міністра внутрішніх справ та Президента України.
Наслідком акції буде:
- Закриття та припинення діяльності всіх офісів зазначених компаній
- Покарання організаторів фінансових махінацій
- Повернення незаконно привласнених коштів всім потерпілим Адміністрація:
Частину коментаря видалено за порушення п.2.3 Правил користування сайтом
безідейним і їхні погляди на розбудову України різко різнилися: в той час як Левченко виступав за незалежну українську державу у вигляді Української Народної Республіки, Махно закликав селянство створювати собі на місцях таку владу, яка їм буде зручною, яка заманеться.
Щодо зв'язків Левченка із Махном, то, як зазначають полтавські історики В. Граб та В. Ревегук, Андрій Іванович пересікся із Махном вперше якраз під час зазначеного мною рейду через Малу Перещепину — Говтву — Хорішки — Решетилівку — Опішне — Білоцерківку - Переяславщину. До речі, на Переяславщині до відбірного загону Левченка пристали невеликі сили місцевого отамана також уенерівського забарвлення Гаврила Тарасовича Куреди (Курати) в кількості близько 500 чоловік піхоти та 250 кавалеристів.
Так от В. Граб, зокрема, зазначає, що під час рейду сили Левченка мали бої із частинами Червоної армії, здійснювали нападаи на радянські установи, склади тощо. У районі села Гупалівки вступили у збройну сутичку із загоном Махна. Після порозуміння Махно запросив Левченка на переговори. Махно запропонував Левченку приєднатися до його армії або діяти окремо, але підпорядковуватися його наказам (В. Ревегук "Отамани Полтавського краю - борці за волю України"), обіцяючи взамін надати зброю та людей, насамперед досвідчених кулеметників, якими махновці славилися. Переговори нічого не дали, оскільки отамани сповідували надто різну ідеологію: державницьку сповідував Левченко, анархо-комуністичну Махно.Тож якщо між отаманами і велася якась розмова про створення "Всеукраїнського ревкому", то вона не втілилася в життя внаслідок зазначених мною розбіжностей у ідеології.
Назрівав конфлікт, піком якого стало те, що так звана "комиссия антимахновских дел", при загоні Махна, як зазначають у книзі "Дорогами Нестора Махно" відомі дослідники А. Білаш та В. Білаш, засудила Левченка до розстрілу а загін до роззброєння начебто за "антисемітські погляди і часткові погроми", хоча ніяких документів, які б підтверджували такі випадки в загоні Левченка немає. Не звинувачували його в цьому і більшовики, коли над Андрієм Івановичем відбувався судовий процес у 1923 році. Саме тому, Левченко таємно залишив Махна вночі і зник разом зі своїм загоном. На той час, як я вже зазначав, Левченко вважав Махна
минулого року у селищі сталося 74 пориви на водомережі (у 2011-му було 78).
Статистика 2011-го року суттєво відрізняється від статистики 2011-го. А хулі, мережа ж он яка емоційна - пориви в неї. Ой, не в неї. На ній.
А все чому? Прокладка не там, де слід.
Та до компів же ще базу треба, мережу. Та й взагалі, компи - це від лукавого. Компи повинні стояти у начальників по кабінетах. Для порнухи.
А карточки слід на глиняних табличках робити.
Дружня порада "оперуючи історичними, а не політико-демагогічними фактами, і спираючися на історичні джерела та наукові праці" бажано вказувати джерела.Тоді виникатиме менше запитань.
Ну і як тут, блять, не згадати про перегляди, які нахуясь заникали від простих смертних. Кількість переглядів - це майже так само важливо, як назва чи ім’я автора. Нахрена його було ховати? Може для того, щоб не засмучувати непопулярних авторів? Ну так тоді давайте й коментарі відмінимо.
Я хочу, сука, бачити, багато в цієї статті переглядів чи ні.
До речі можете задавати, хто хоче, мені запитання. Постараюся на них відповісти, бо тема ця мало кому відома і досі жахливо заполітизована. Виною тому є сучасна неофеодальна олігархічно-кланова структура нашої влади, де у всіх "рильце в пушку". Їм досі потрібна вибіркова історія, а ще та, яка б була вигідна і не дратувала Москву, свідченням чого є антиукраїнська політика Табачника з приводу української мови та історії України, звідкіля прибираються або ледь згадуються неугодні Кремлю теми УПА, Голодомору, дещо із періоду УНР і т.д і т.п, список можна продовжувати.
Бачу, що я трохи популярний).
Пояснюю для тих, хто не знає: в Кобеляцькому повіті владу більшовиків було ліквідовано не одразу, проте поступово і без проблем. Левченко не атакував Кобеляки, як правильно зазначив останній дописувач, оскільки там знаходилися також і підрозділи 49-ї окремої стрілецької бригади ВНУС (червоноармійці внутрішньої служби) плюс іще велика кількість більшовицьких підрозділів. Я й не зазначав, між іншим, що був вчинений нпад на Кобеляки і вони були захоплені. Тож робити з мене, відверто кажучи брехуна, не треба. В тексті чітко зазначається, що повстання було розпочате в Кобеляцькому повіті, а не в самих Кобеляках, Воно охопило практично всю Кобеляччину, трохи пізніше, про що я не зазначав, і поширилося на Кременчуцький та Хорольський повіти. Радянську владу тут було фактично ліквідовано, але трохи згодом, в кінці травня, на початку червня. Якби я почав розписувати все детально, то це б зайняло дуже багато місця, бо це все історичні документи: наукова історична література + те, що не встигла знищити радянська влада в рахівах, оскільки наприклад про вільне козацтво Полузірських хуторів документи були знищені КГБ у період із 1989 по 1991 роки, тобто хотіли просто замести за собою сліди за свої колишні злочини, аби не роздратувати українське суспільство. І ще одне. Я нікому нічого не намагаюся довести. Я оперую історичними, а не політико-демагогічними фактами, тож критика тут зайва, оскільки я спираюся на історичні джерела та наукові праці.
Крім райради газеті дає гроші Рябоконь, який рветься в народні депутати.Пирятинська райдержадмістрація аби хоча якоюсь крихіткою допомогла альтернативній пресі.
Можна вклинитись у розмову? А я ось що читав:
"Наступ на Кобеляки А. Левченко планував здійснити в ніч із 24 на 25 травня. Нападаючих мали підтримати підпільники в Кобеляках, але чекісти зуміли ввести до складу повстанського комітету своїх "сексотів" і довідалися про їхні плани.
Увечері 24 травня 1920 року в сосновий лісопитомник поблизу Кобеляк з очікуваних більше 300 повстанців з'явилося лише 60-70 чоловік. Не надійшли 500 повстанців із Кишеньок і 200 із Чорбівки (нині Кустолове. Їх чекали всю ніч, але так і не дочекалися. Вночі до Левченка привели трьох міліціонерів, яких схопили на околиці Кобеляк. Один із них на прізвище Клименчук сказав, що міліція очікує нападу і перейде на їх бік. На самі Кобеляки Левченко нападати не наважився, бо там стояла велика залога червоних. Під ранок він розпустив своїх повстанців, а сам пішов у Кишеньки". (Див. В.Ревегук "Отамани Полтавського краю - борці за волю України"
Очевидно, автор, говорячи, що загальне повстання почалося 24 травня не в буквальному сенсі говорив, що от так от з бухти барахти того ж таки 24 чи 25 травня зразу ж було ліквідовано радянську владу в повіті. Певно, справа в тому, що радянська влада була ліквідована в повіті дещо пізніше, окрім червоної залоги в Кобеляках. А ну ще раз наведу цитати:
"4 червня М. Бобошко констатує, що поляки дійшли майже до Кременчука.
Вже 1 липня він пише: «Около города (Кобеляки) убито, говорят, 6 человек милиционеров с агентом милиции Степанченком», а 4-го, що «час в 2 ночи началась сильная ружейная и пулеметная стрельба, которая продолжалась до 3 ч., а затем все стихло; утром узнали, что на город было нападение повстанцев, но их отбили. Город объявлен на осадном положении».
Після відбиття нападу червоноармійці разом із чекістами провели в Кобеляках повальні обшуки, арештували близько 30 чоловік і без суду розстріляли частину членів підпілля: Д. Никоненка – старшину армії УНР, П. Марченка – командира загону повстанців, І. Дейнека, І. Чернівецького та інших."
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації