37.Санжарець
« ще з колгоспних часів знаю цього банд.ка-пристосуванця.»
« ще з колгоспних часів знаю цього банд.ка-пристосуванця.»
"Я там и тут - куда пошлют. А посылают часто..." (див. "Приключения капитана Врунгеля")
0 0
44.Снайпер
«Для НАТАХИ.»
«Для НАТАХИ.»
Д Я К У Ю!!! "Ты заходи если что" (мультик "Жил-был пес")
0 0
Для НАТАХИ. Нещодавно був в командировці, трапилася місцева газетка, де була велика і об"ємна стаття про Олександра Солженіцина, російського письменника і публіциста, лауреата Нобеліївської премії з літератури. Вона публікувалася частинами, мені попалася остання, тому я не знаю чому приділена увага саме Солженіцину. Але я не про те. Є там чудова цитатка, а ти їх збираєш... Будь-ласка, до твоєї колекції, а якщо вона в тебе є - вибач, я з поваги до тебе.
"Нет в этом мире мельче, сволочьнее и хамовитее особи, чем кацап. Рожденный в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма - этот ублюдок никогда не станет человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, уничтожать и убивать!"
"Нет в этом мире мельче, сволочьнее и хамовитее особи, чем кацап. Рожденный в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма - этот ублюдок никогда не станет человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, уничтожать и убивать!"
0 0
В РНБО ПРОКОМЕНТУВАЛИ ЗАЯВУ ДМИТРА МЕДВЕДЄВА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ДЕРЖАВИ В УКРАЇНІ
“Заява Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні засвідчує, що російські керівники бояться самого факту існування нашої країни. Заява Прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні демонструє, наскільки керівники Російської Федерації бояться та істерично сприймають сам факт існування нашої країни” – про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, коментуючи заяву Прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медведєва.
«Україна – це держава, яка зупинила просування російського агресора на захід. Україна – це держава, яка своїм існуванням ставить хрест на відродженні та реванші радянської імперії зла», – зазначив О.Турчинов. «Хочу нагадати цим кремлівським неадекватним мрійникам, що в українців була держава зі столицею у Києві ще задовго до виникнення Московського улусу Золотої Орди. Україна існуватиме і після того, як злоба, агресія та внутрішні протиріччя, які завжди притаманні тоталітарним режимам, розірвуть на шматки залишок радянської імперії, що носить назву Russia (Раша)», – заявив він
“Заява Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні засвідчує, що російські керівники бояться самого факту існування нашої країни. Заява Прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні демонструє, наскільки керівники Російської Федерації бояться та істерично сприймають сам факт існування нашої країни” – про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, коментуючи заяву Прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медведєва.
«Україна – це держава, яка зупинила просування російського агресора на захід. Україна – це держава, яка своїм існуванням ставить хрест на відродженні та реванші радянської імперії зла», – зазначив О.Турчинов. «Хочу нагадати цим кремлівським неадекватним мрійникам, що в українців була держава зі столицею у Києві ще задовго до виникнення Московського улусу Золотої Орди. Україна існуватиме і після того, як злоба, агресія та внутрішні протиріччя, які завжди притаманні тоталітарним режимам, розірвуть на шматки залишок радянської імперії, що носить назву Russia (Раша)», – заявив він
0 0
А сьогоднів суботу цілий день кидають павуків на перебитому мосту у Кобеляках. Не пойму цих людей. Вони недоїдають чи що?
0 0
Це точно, шо повелися. Я за нього ніколи не голосував, бо ще з колгоспних часів знаю цього банд.ка-пристосуванця.
0 0
Дивно що санжарці добровільно як мавпи повелися на Реку,за зомбував і використав, прихватив усе в санжарах і разом з своїми друзями куристується і використовує.Нанюхалися розочок як дурману і не бачать реального і чекають коли він піде з посади депутата,от тоді він відчує людське щастя
0 0
Скандал на «Интере»: Киселев уволился с телеканала в прямом эфире
Хорoшо извеcтный журнaлист Евгeний Кисeлев ушeл с телeвизиoнного кaнала «Интeр», зaявив об этoм в прямoм эфирe кaнала.
Как перeдают коррeспонденты «Украина сегодня: Finanso.net», Евгeний Кисeлев вeл нa телeканале политичeское ток-шоу «Чeрное зeркало».
В эфирe тeлепрограммы Кисeлев зaявил: «Начaло сeгодняшней прогрaммы будeт нe совсeм обычным. В этoй cтудии я сeгодня выcтупаю в пoследний рaз кaк вeдущий тeлеканала «Интер».
Он подчeркнул, чтo прорaботал на этoм телeканале нeмного мeньше, чeм сeмь лeт, и рaссказал о том, почeму же он принял тaкое рeшение.
Так, во врeмя прямого эфирa телeжурналист зaявил: «Зaканчивается всe, и я принял рeшение уйти с «Интeра». На этo у мeня есть мнoжество рaзных причин. Мнe не хочeтся говорить подробно здесь и сейчас об этом.
Хорoшо извеcтный журнaлист Евгeний Кисeлев ушeл с телeвизиoнного кaнала «Интeр», зaявив об этoм в прямoм эфирe кaнала.
Как перeдают коррeспонденты «Украина сегодня: Finanso.net», Евгeний Кисeлев вeл нa телeканале политичeское ток-шоу «Чeрное зeркало».
В эфирe тeлепрограммы Кисeлев зaявил: «Начaло сeгодняшней прогрaммы будeт нe совсeм обычным. В этoй cтудии я сeгодня выcтупаю в пoследний рaз кaк вeдущий тeлеканала «Интер».
Он подчeркнул, чтo прорaботал на этoм телeканале нeмного мeньше, чeм сeмь лeт, и рaссказал о том, почeму же он принял тaкое рeшение.
Так, во врeмя прямого эфирa телeжурналист зaявил: «Зaканчивается всe, и я принял рeшение уйти с «Интeра». На этo у мeня есть мнoжество рaзных причин. Мнe не хочeтся говорить подробно здесь и сейчас об этом.
0 0
Ночные беспорядки в Москве. Полиция разгоняла бунтарей водометами
Автолюбители жгли файеры и даже машины. На место происшествия оперативно прибыли подразделения полиции. Как пишет издание "Московский комсомолец", для разгона стритрейсеров сотрудники полиции использовали ...
Автолюбители жгли файеры и даже машины. На место происшествия оперативно прибыли подразделения полиции. Как пишет издание "Московский комсомолец", для разгона стритрейсеров сотрудники полиции использовали ...
0 0
Справді, наївно думати, що вони поїхали до Німеччини вчитися, як НЕ красти і НЕ обдурювати свій народ, НЕ обходити закони. Нічому вони НЕ навчаться, бо мають інший від німців менталітет, інший світогляд, інше мислення, іншу політичну культуру. З цього висновок один: поїхали покататися і нам під носа оцю фотку тицьнути: ось, мовляв, як ми дбаємо про тебе, рідний електорате, що навіть сім"ї покинули і подалися за кордон досвіду набиратися у нестримному прагненні зробити життя простого люду кращим. Тож порадіймо, друзі, за наші перспективи і скидаймо перед цими керівниками картузи та низенько кланяймося їм за турботу про нас, нужденних!
0 0
Нарешті майже за 2 роки відвідали школи.Якщо нічого не робити,то вони або розваляться,або закриються. А потім скажуть що так і було.Якщо закриють,то де адміністрація кошти буде відмивати?
0 0
В тому й проблема, що криміналітет злиганий з мєнтами, а може й тойго.... ну мєнти і є криміналітет, геть запутався..
0 0
Прохання до пенсіонерамвс...Прокоментуй діі поліціі в нічних Орлицьких подіях ???Цікаво чи затримали дніпропетровскі коллеги другий автомобіль ?
0 0
Це точно!
0 0
Як вони вже за.їбали,оті представники "громадських організацій".Праві,ліві сектори,автомайдани,антимайдани за шо вони в х.уя живуть?Гасають на "бехах","крузаках",шось розрулюють,вєчно з криміналом злигані,мєнти бояться їх.як чорт ладану,не Україна,а Сомалі якесь.
0 0
3.гість
«5)Може ну його»
Е, ні!.. Зібрати гроші, потім відмити на зборах і поїздці. А хлопців вже попередив, що їхати, можливо, кожен буде за свої. Ех, як жаль, що немає Шовкопляса... «5)Може ну його»
0 0
3.гість
« його фіг.»
« його фіг.»
...його на фіг.
0 0
5)Може ну його фіг.
0 0
Гражданин России публично попрощался со своим паспортом на концерте в Днепропетровске
0 0
Паспорт России
Уничтожение документа произошло вчера на выступлении Ореста Лютого в концертном зале «Подполье Махно».
Герой видео Максим живет в Украине почти 10 лет, однако формально все еще является гражданином своей страны, вражеской к Украине. По его словам, лучше уж быть человеком без гражданства, чем гражданином с паспортом России.
Уничтожение документа прошло под символичную песню «А я не москаль».
Уничтожение документа произошло вчера на выступлении Ореста Лютого в концертном зале «Подполье Махно».
Герой видео Максим живет в Украине почти 10 лет, однако формально все еще является гражданином своей страны, вражеской к Украине. По его словам, лучше уж быть человеком без гражданства, чем гражданином с паспортом России.
Уничтожение документа прошло под символичную песню «А я не москаль».
0 0
дальше розочок і лавочок нічого не буде.Німці не крадуть,що там учитись
0 0
По кобелячку вверх по течению до медвежего моста от ворсклы стоит штук 300 сеток, а может и 500.
0 0
|1|Петлюрівець|Вставити цитату
Мабуть припекло новенького джипа брати, я грошей трохи не]]
Ні мій брате, мотоболу треба допомогти.
Мабуть припекло новенького джипа брати, я грошей трохи не]]
Ні мій брате, мотоболу треба допомогти.
0 0
Навіщо нам з німцями домовлятися, нам своє будувати треба.
0 0
3.kameraden
«О-о, я,я, гуд Ганс, дас ист фантастиш»
«О-о, я,я, гуд Ганс, дас ист фантастиш»
"Отвечай им что-нибудь! Видишь человек надрывается. - Гитлер капут!!!" (см. "Иван Васильевич меняет профессию")
0 0





