Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 1583
Саша, вам не вгодиш.Ви ж хочете,щоб тут писали правду,будь-ласка,читайте правду.Ну,дійсно коменти Селени відверто дурнуваті.І я більш ніж впевнений що ви теж так вважаєте,просто захищаючи її,ви дієте за принципом ’’враг моего врага-мой друг’’.
Пане Філон , не годиться так спілкуватись із жінкою.А після того , що ви написав: де б ви друкували свої дурнуваті коментарі - я незнаю , чи варто взагалі відвідувати цей сайт і читати вашу дурнувату писанину.У вас крім війни з Копильцем , нема чого і читати. Тож і коментатори зважте , що ви пишите дурнуваті коментарі.
8.Filon
«8. Filon / вчора, 20:43»


Пане Філон, буддизм - поширена і глибокого змісту релігія мільйонів людей. Ваша впевненість у тому, що я про неї нічого не знаю, ні на чому не грунтується. Дещо все-таки знаю, цікавилася і поважаю людей, які за її допомогою трудилися над чистотою свого розуму і правильним сприйняттям життєвих обставин. Ви ж , назвавшись жидомасонствуючим стихійним дзен-буддистом, справді не маєте до неї ніякого відношення, бо такого поняття можна було набратися тільки десь під пивним ларьком в товаристві його постійних завсідників. До чого була ця бравада? Вона вас не прикрасила. А останній коментар - це вже навіть не бравада, а, даруйте, маячня .
[[ЦИТАТА|6|Selena2017|відповідАє суті буддизму ? ]А що ви знаєте про буддизм? Впевнений, що нічого. Він не забороняє казати людині,що вона дурна.Буддизм, до вашого відома у своїй первісній, істинній суті, взгалі практично ічого не забороняє. Будда по молодості був класичним мажором, бухав. жив із багатьма жінками, одній склепав дитинку. А потім пішов пізнавати світ і себе. І пізнав. І, до речі, казав, що баьківщина. Тим більше держава чи Україна, чи Росія, чи Китай - це дурня. Над усе - людина.
3.Ltava
«Гарно витративши бюджетні кошти на народження освіту і т.д. поїхати за кордон для самореалізіції»

З моїх батьків «доїли» гроші і у школі, у в універі, і, мабуть, у пологовому будинку. І це поверх податків, які вони платили і так. Так що моя держава не дала мені безкоштовно НІЧОГО - все оплачено офіційно і не офіційно.
Так що, моя позиція: я не винен їй не коп’я. Ну, окрім податків із того, що я батрачу щоденно.
А якщо керівництво цієї держави не хоче давати перспективи своїй молоді а просто хоче верхи на ній їздити і обкрадати - так тоді не можна роказувати цій молоді, що вона щось їм винна.

P.S. я живу і працюю в Україні. Ще в Україні.
5.Filon
«дурнуваті коментарі »


Вважаєте, що ВАШ коментар відповідАє суті буддизму ? Хтось, може, й повірить... Краще сам не пишіть дурнуватого

Змінено 13.04.2021, 09:40
А я досі думала, що на безпеку водіїв та пасажирів більше впливають дороги (точніше, їх відсутність), а воно бач - заглушки! Це щоб водій з пасажирами не випали з крісел і не травмувалися, коли переповзатимуть ями з горбами на так званому "асфальтному покритті"? Ви серйозно?
4.Selena2017
«
Важливіше, щоб Кобеляки не продукували таких блохастих журналістів»

А де б ви тоді свої дурнуваті коментарі друкували?
Selena2017 12 квітня, 23:55 На тему: Чорбівський чародій...
13.Седой
«Ужаснетесь!»


Сам бува не злякайся.
2.Filon
«Що важливіше?»


Важливіше, щоб Кобеляки не продукували таких блохастих журналістів , яким байдужа власна держава , а головний журналіст з «Ехо» не позиціонував себе смішним , бо до буддизму йому як до Києва рачки.
Коли штраф був 51 грн ментам було пофіг на заглушки,коли стало 510 раптом стали переживати за життя та здоров’я керманичів.Уроди...
Седой 12 квітня, 20:34 На тему: Чорбівський чародій...
бо паростки нового в сьогоденні не порівняти зі злочинними роками радянщини (К) :))))
Плз, в табличку^ паростки-злочиннi роки. По принципу БЫЛО-СТАЛО. Ужаснетесь!
2.Filon
«Як для мене, важливіший успіх Зінченка.»


А для мене . як платника податків, важливіше інтереси держави ((( Гарно витративши бюджетні кошти на народження освіту і т.д. поїхати за кордон для самореалізіції і залишити на мою «шию» утримання своїх батьків і дідів, розповідати про успіхи((( Тож може і податки платитимемо не країнам де реалізовуєшся а тим хто на твій розвиток потратився!
1.Ltava
« що чергова молода людина поїхала за кордон щоб там заробляти прибавочну вартість тій країні? Це історія успіху? »

Ну, скажемо так, як для окремо взятої унікальної людини, у даному випадку _ Сергія Зінченка, це таки ісорія успіху. як для держави Україна - історія чергової втрати. Але тут дуже тонка, як на мене, невловима різниця іж особистим успіхом і државною невдачею. Що важливіше? Успіх Зінченка чи невдача України. Як для мене, жидомасонсвуючого стихійного дзен-буддиста, важливіший успіх Зінченка.
Видно якась вказівка прийшла, щоб зарання скуплялися. Ось і Аваков попереджа наперід. І да, таки є різні календарі, але ж нам календар майя ні до чого, у нас тепер свій незалежний календар є. Посилання на www.pravda.com.ua
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
orakul 12 квітня, 14:20 На тему: Чорбівський чародій...
8.Чудо Юдо
«не можу зрозуміти у чому суть такого ярого ностальгування за СРСР»

Так ти ж не можеш зрозуміти різницю між ностальгією і усвідомленням того, що ми нічого кращого не здобули, а здобули гірше і зруйнували країну. "Оженився дурний та взяв дурнувату, та не знали що робити підпалили хату". Оце така у нас історія. Вчора знайома євродрочерка, така як Селена, постійно гудивша СРСР за черги і за те, що колись простоявши годину в черзї їй не вистачило італійських чобітків жалілася, що простояла пів години в черзі за соціальним хлібом і їй його не вистачило. Вона так нічого і не зрозуміла, а в мене аж на душі радісно стало. Може до вас хоч в такий спосіб до вас щось почне діходити.
Йоб@ний стид,до чого країну довели.Колись космічна держава,а зараз поношеним чоботам радіють,ще й видають це за досягнення((
Selena2017 11 квітня, 12:37 На тему: Чорбівський чародій...
8.Чудо Юдо
«. Чудо Юдо / вчора, 21:41»


Прийміть мої вітання за чітке розуміння і переконливий зміст коментаря відносно зачумленої ностальгії. Можливо, в тему давній анекдот : "Хіба тепер глина? От до революції була глина!" Мабуть не зовсім, бо паростки нового в сьогоденні не порівняти зі злочинними роками радянщини.
АВТОР ПОВНІСТЮ ПРОБУЄ ДЕСКРЕДЕТУВАТИ ПРОГРАМУ президента ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО ! СОРОМНО ВАМ ПОВИННО БУТИ !!!)))))
Автор не розуміється на календарях! Е ще календар МАЇ китайський календар, а відтепер і Жуківський для окупованої кобеляцької колонії! Великий білий господар знає коли свята у туземців!!!!!)))
Так, а коли буде про історію успіху? що чергова молода людина поїхала за кордон щоб там заробляти прибавочну вартість тій країні? Це історія успіху? Будувати економіку іншої держави і залишати витрати на соціальну сферу своїй - це історія успіху? Якесь збочення!(((
".....Вона з’єднає якісною дорогою Дніпро та Київ...."

Ні кому не потрібною бетонною дорогою, окрім відмивань грошей((
Slavko 11 квітня, 01:00 На тему: Чорбівський чародій...
Х#рова у вас мобілізація...))
Slavko 11 квітня, 00:59 На тему: Чорбівський чародій...
1.Седой
«Кастрюлю снять бы, »

Знову чорти із Мордору вилізли! Чому вас так мало ?)
1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 1583
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації