Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 1631
13.Selena2017
« Selena2017 »

Такую дуру ще треба пошукати , ти неперевершена.
9.Чудо Юдо
«Ага, а у нас у ті часи далеко не кругом туалетний папір був".
»

То ти ж до цього часу пальцями проводиш ту операцію , то навіщо тобі той папір?
Оракул, не мечи бисер перед свиньями, бесполезное занятие. Я с этим завязал????
8.микола козак
«. микола козак / сьогодні, 10:29»


А ти вже настільки дурний , що не осягаєш мною написаного ? Краще не берись Це писано для тих , хто розуміє. Крім хейтера , звичайно.

Змінено 08.12.2021, 13:55
Оце написав, блін, а тепер тільки до самого дійшло, чому поцреоти найбільше за той папір переживають. Як тільки мова заходить про СРСР, так вони відразу за туалетний папір починають говорити. А тепер стало зрозуміло. Вік живи вік учись.

Змінено 08.12.2021, 13:23
9.Чудо Юдо
«за газеткою сумувати, чи що»

Я б тобі радив одне - викинути на смітник телевізор. Ти скоро перетворишся на Селену. Якщо тобі мільйони жертв батьків і дідів і їхня Перемога і відбудова з руїн країни, то не велике і не значуще, так що тоді для тебе значуще? А... блін... туалетний папір! Оте кіно, яке ти дивився спеціально для дурнів і створювали. А про папір, скажу тобі по секрету, і це тобі любий медик скаже, - задницю треба мити а не витирати, будь то газетою чи салфеткою чи навіть лопухом. Лопухам найкраще і найгігієнічніше. Ну а якщо нема лопуха, то тоді треба облизувати. Повчись у братів наших менших. Ото якраз заняття для поцреотів. Уяви тепер за цим заняттям Селену із Славком. Уявив?
Люди добрі! Ну ви подивіться та цю Селену. При чому тут Вучетич чи Бородай. Монумент - це СИМВОЛ. Символ Перемоги. Як статуя Свободи у Нью-Йорку, яка по скритій суті є богинею пітьми Гекатою. Але то у Нью-Йорку. А у нас - символ Перемоги, без усяких підвохів. Вікіпедія пише "Согласно выводам специалистов, монумент «Родина-мать» должен простоять свыше 150 лет. По расчётам, статуя может выдержать даже землетрясение силой 9 баллов." Але автори проекту не врахували, що на Україні свідомі поцреоти у вишиванках вчинять на своєму майдані такий "землетрус", що й країна розвалиться, а не те, що монумент. Селена сподівається на якісь таланти, які їй щось створять. Та вже створили і цілком по Шевеченківськи "Розбрелися та й забули Волю рятувати..." Нема у нас вже ніяких талантів. По польських плантаціях розїхались. А в той час в центрі Києва вже ставлять чи то Ханукію чи Менору. СУГС. І де ж ті таланти? Кияни ходять собі, теж по Шевеченківськи "витріщивщи очі" і навіть не розуміють, що відбувається. Ото такі у нас таланти. Якби не товариш Сталін, то у нас би в Кневі й памятника Тарасу не було. Посилання на www.youtube.com
6.orakul
«То наша історія й наша Перемога.»

Високопарні слова. Перемога, Історія, Велике, Значуще... Слова, якими оперували і оперують політики. Розповідають про величне лохам, поки ті їх годують. Так було і, видно, буде завжди.

А я ось на днях, разом зі своєю мамою, дивився комедію стареньку, 1981 року, американську. І звернув увагу: там американська сім’я їде на автомобілі, а на «торпеді» у них лежить коробка із одноразовими салфетками. З такими, зручно складеними, якими зараз всі користуються і загаджують ними планету. А я дивуюся, кажу мамі: "Ти ба, у них у ті часи уже салфетки такі були", а вона у відповідь: "Ага, а у нас у ті часи далеко не кругом туалетний папір був".

Отак і жили у величному Союзі: з гордістю за Перемогу, сидячи у надвірньому туалеті і розминаючи в руках газетку...

Мені, людині, яка цими високопарними словами уже не годована, за газеткою сумувати, чи що?:)
7.Selena2017
«. Selena2017»

7.Selena2017
«. Selena2017»

Ти хоч сама розумієш , що написала?
6.orakul
«Наче ти й не Славко, й не Селена»


Тебе б, хейтер нікчемний, із Скабеєвою повінчати , переплюнули б усіх запроданців світу , виливаючи назовні свою отруйну суть. Петиція - повна дурня. Туристи скульптурою не захоплюються, хіба ті, що мислять як Чудо. Сліпо виконаний ЛИШЕ ЕСКІЗ Вучетича , Бородай пішов по найлегшому шляху відтворення задуму, бо нічого від пластики та промовистості відомих робіт Вучетича немає ,й натяку. Підростають ще таланти в Україні, колись створять відповідне з усією правдивістю тих подій. Вони вже глибоко начхають на оракулову маніакальність. А це творіння нехай промовляє по-своєму.
5.Чудо Юдо
«Мені, наприклад, зовсім плювати спиляють той герб чи ні.»

Наче ти й не Славко, й не Селена, а таке пишеш. То наша історія й наша Перемога. Той, хто тоді йшов нас завойовувати написав цілу книжку, яку ніззя читати й цитувати. Уявляєш, яка свобода слова й демократія? Якщо знайдеш, то почитай. Колтсь, в більш демократичні часи, ту книжу навіть в Кобеляках продавали. Там гарно описані технології, які вороги використовують для підкорення народів. Так от, цитувати ніззя, тому своїми словами напишу суть того, що, зокрема, треба робити для підкорення народу. Треба позорити всю поперідню історію й закидати грязюкою все велике й значуще. Й ключові слова тут - "велике й значуще". То дійсно була Велика Перемога народу. То не перемога Мазепи над Петром, як тобі тут розкажуть виконавці того плану - Славко й Селена. Взагалі, якщо покопати історію так званої української державності, то ти там ніде не знайдеш великого і значущого, трагічне й програшне знайдеш, а великого і значущого - ніт. Тому воно й популяризується, а все велике - обливається брудом.
4.Fed654Frumos
«Мені особисто не муляє той щит,як і більшості українців»

Ну, видно багато кому муляє. Мені, наприклад, зовсім плювати спиляють той герб чи ні. Хай прибирають, якщо дуже хочеться. Мало хто знає, що він там взагалі є. А от форму пам’ятника знають і туристи на таку, як вона є, дивитися хочуть. Тому змінювати її - дурне діло.
Кому муляє?Піндосам,чи їхнім ставленикам у владі?Мені особисто не муляє той щит,як і більшості українців.На хрена витрачати мільйони на демонтаж щита,коли інших проблем в країні куча?Коли собаці нічого робити,вона яй.я лиже.
Чудо Юдо 6 грудня 2021, 19:10 На тему: COVID-19 в Україні: 4 478 нови...
Вангую: після новорічних свят статистична ситуація знову погіршиться. Люди відгуляють, Зеля відкатається у Буковелі і можна запускати "по новій".
Не ясно нафіга це все.
Ну приберіть герб у неї зі щита, якщо муляє, а інші хірургічні операції навіщо видумувати? Це знаменита статуя, одна з найвищих у світі, нехай буде така, якою вона стала популярною.
Списали все на дівчину
Чим вішати лапшу про якусь придуману українську революцію, краще б розказали, за що репресували Героя України Надію Савченко, за що заборонили книжку Героя України Бориса Олійника "У замкненому колі. Із окупаційного зошита"? Розказали б, за що позбавили Донецький регіон виборчого права? Розказали б, за що забороняють книжки видатного українця Миколи Гоголя. Історики хренові.
А новий Нюрнберг таки буде. Сам Кісінджер обіцяв. Тепер стало зрозумілим, чому Комаровському не дали стільця міністра, а Аваков тіпа сам пішов. То так треба. Вони ж свої. Тепер такий розклад виходить - Зе і Шмигаль публічно заявили, що у нас нема ніякого примусу. Значить, коли буде їм вирок, то підставлять отих двох пришелепуватих шабес-гоїв - Ляшка і як там другого, забув , на них все спишуть.
Більшої нісенітниці ще не читав!

А може Артьомову відрізати я...я і сказати, що він тепер гуцулка Ксеня?
Це пропонується статуї тіпа стать змінити? Оце по нашому, по гейропейському.
А що, як ота "чоловікоподобна жіночка, та отим мечем зробить їм обрізання по самі вуха? Це конєшно не по гейропейски буде, це буде по дикунськи, по фіноугрськи, але буде таки справедливо, по божому. Вони ж її не "родили", то нєхрен її й чіпати.
А якщо Славко забере у матері пенсію, то це точно буде і економічне, і психічне насильство. А якщо використає її для купівлі прапіра, то це буде ще й політичне насильство.
"задокументували чотири факти насильства економічного та психологічного характеру з боку одного з місцевих жителів."
А що це воно таке - економічне та психологічне насильство? Якщо, наприклад, Селена не дасть доньці на морозиво, та ще й скаже, що треба самій гроші заробляти, то це буде економічне і психологічне насильство?
Особливо,коли данайці обрізані.
2.Maksym
«Оракул, один злочин іншим не виправдовується.»

А де я писав, що один злочин виправдовується іншим. Я лише намагаюся втокмачити, що одні і ті самі захопивши владу роблять ці злочини століттями чи тисячоліттями, а пришелепки лише ходять по граблях.
Timeo Danaos et dona ferentes (с лат. — «Бойся данайцев и дары приносящих»
1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 1631
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації