Для примітивного розуміння один одного досить і міміки (а інколи, на жаль, досить і матюків запозичених з інших мов).
Для оволодіння іноземною мовою достатньо вивчити півтори тисячі слів.
В своєму повсякденному спілкуванні людина використовує близько трьох з половиною тисяч слів. Проте є люди, як правило це науковці, в активному лексиконі яких до семи тисяч слів.
А наша українська мова значно багатіша. Є тлумачевий довідник на 135 тисяч слів. А в Полтаві продається тлумачевий довідник тритомник на 200 тисяч слів.
Тож і не дивно що хтось не знає ( а чи не бажає знати) того чи ішшого слова.
Мова ж жива. Зявляються нові терміни, інші застарівають, зникають з обіходу. Тут немає нічого дивного. Справжня радість українцю від спілкування рідною українською мовою, А українська пісня, вона обєднує нас, збагачує.
Для оволодіння іноземною мовою достатньо вивчити півтори тисячі слів.
В своєму повсякденному спілкуванні людина використовує близько трьох з половиною тисяч слів. Проте є люди, як правило це науковці, в активному лексиконі яких до семи тисяч слів.
А наша українська мова значно багатіша. Є тлумачевий довідник на 135 тисяч слів. А в Полтаві продається тлумачевий довідник тритомник на 200 тисяч слів.
Тож і не дивно що хтось не знає ( а чи не бажає знати) того чи ішшого слова.
Мова ж жива. Зявляються нові терміни, інші застарівають, зникають з обіходу. Тут немає нічого дивного. Справжня радість українцю від спілкування рідною українською мовою, А українська пісня, вона обєднує нас, збагачує.
0 0
Хлопці.А не пора Вам пере стати ображати один одного.А обєднатися і робити щоськорисне.Бо ця хохляцька ментальність дістсла всих.Якщо Ви вважаєте себе українцями перестаньте сваритися.А , якщо когось критикуєте, то не ховайьесь за танкістів, моряків, піхотинців, щось робіть.Патріоти захищають свою землю, а не сваряться , як баби базарні.Ви молоді люди, Вам жити вцій країні, щовсь робіть, а не один одного брудом поливаєтеЯ розумію, що обрали мера пенсіонериІ що він мислити вже не буде по новому.Це людина минулої епохи І толку з нього небуде.І ви, як свідомі обєднуйтесь і впливайте на ситвацію., бо іншого способулюдство не придумало.Не вірьте в доброго царя, його не буде.Ваше майюутнє в ваших руках.Я розумію, щось толкове написати розуму немає , а різні пакості, та ще й під поганялом тут ми герої.Читайте вникайте і все у вас получиться
0 0
Пропозиція до редакції "ЕХО":друкувати поіменний список - який депутат як голосував конкретно по кожному пункту. Особливо, коли мова йде про розподіл бюджетних коштів.
0 0
звонил заложил свою тёщу
0 0
ойойой
0 0
Так шо там з Толіком дома уже чи ні. На базарі біля мене валютники стоять. Так їх начальник Саль-н веде тоталізатор: Толя до Колі чи Коля до Толі.
0 0
А все чого а того що не поділився.
0 0
ТОже свято. Ось скоро 8 ото свято. Хлопці мабуть гроші для празника брали.
0 0
Ставлю червонець що ніхто не поможе та ще й Привату.
0 0
А скільки їх таки по базарю ходить. Жуть.
0 0
Я думаю що цей хлопець як і попередній Даїшник уже в Криму. Їх тепер туди ц ссилку відправляють.
0 0
Сьогодні на базар приїжав один зам з міліції казав ділу труба. Буде якийсь висяк бо вони нічого не успіли зробить.
0 0
А чото Тихонов на фото пультом тикає й пиво пє. Його фотографію зробили невдало. Перефоткайте.
0 0
За такі хабарі хіба можна судити. Сміх та й годі.
0 0
На Няшку з криму схожа.
0 0
Паша ти наш герой.
0 0
Та пожартувала я. Конєчно для Миколи. Просто хотіла подивитися чи багато його підтримує. А так Павло правий. І завдяки йому ми поборемо усих хто прото народу. А на базарі кажуть зовсім протилежне. І головою його хотят багато бачити, бо кажуть що там апарат прогнив так шо вже душок іде і треба його мінять. Машо ми за тебе.
0 0
Так це наша Південа хвиля. То пацани так кришу малюють.
0 0
Таксую на Зінген.
0 0
главней всего помочь своему карману
0 0
Какаято очень уж запутаная ситуация которую "немогут" разрежить руководители уже лет так пять. То директора меняются в ТРК "Південна хвиля" то условия размещения проводов на столбах РЕСа. Вот вам наглядный пример того что договоренности по углам к добру не приводят.
0 0
2.Пупс
«Млять Вова ти задрав уже своїми добровольяцми. »
«Млять Вова ти задрав уже своїми добровольяцми. »
Точно що задрав. От нехай Вова прокоментує факт продажу корабля "агресору". Плять, а довбонуті українці скидаються так званим волонтерам по десятці на базарі.
0 0
19.Котик
«Я щитаю якщо Гунжель щось робив щоб побороти корупці то хай він подасть ті матеріали в прокуратуру суд чи ще там куди А так назбирав якихсь пліток і т д і мстить що не став головою Вже й не стане Народ розбиреться ато бігав по Котовську водопровод не так роблять Слава Богу зробили і люди з водою а на Пашу плюються А землю в як бра і по три годи за оренду не платив Такщо знаемо цього овоща Язиком тільки і вміє подивіться на його дворище»
«Я щитаю якщо Гунжель щось робив щоб побороти корупці то хай він подасть ті матеріали в прокуратуру суд чи ще там куди А так назбирав якихсь пліток і т д і мстить що не став головою Вже й не стане Народ розбиреться ато бігав по Котовську водопровод не так роблять Слава Богу зробили і люди з водою а на Пашу плюються А землю в як бра і по три годи за оренду не платив Такщо знаемо цього овоща Язиком тільки і вміє подивіться на його дворище»
А звідки така впевненість що дкази в не належних органах????Ну звісно,куди дворищу Гунжеля до міських квіартир Скрильника,за зарплату сільського голови в 2400???
0 0
Я щитаю якщо Гунжель щось робив щоб побороти корупці то хай він подасть ті матеріали в прокуратуру суд чи ще там куди А так назбирав якихсь пліток і т д і мстить що не став головою Вже й не стане Народ розбиреться ато бігав по Котовську водопровод не так роблять Слава Богу зробили і люди з водою а на Пашу плюються А землю в як бра і по три годи за оренду не платив Такщо знаемо цього овоща Язиком тільки і вміє подивіться на його дворище
0 0





