Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 921 922 923 924 925 926 927 ... 1666
O_Sedoy 20 лютого 2016, 08:10 На тему: У Біликах створили «Волю»...
Молодцы! Списки только не потеряйте. Когда этот бардак закончится, не надо будет долго искать, чтобы спросить: а скольких детей ты убил на Донбассе?
O_Sedoy 20 лютого 2016, 08:08 На тему: Афганцям вручили медалі від Пр...
непоследовательны... за что же вы их чествуете, если они выполняли задачи тоталитарного режима?
гість999 20 лютого 2016, 07:48 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
7.Циган
«То може й цигана візьмуть.»

Давай,прямо в уряд.Там якраз тільки циганів і не вистачає.
Циган 20 лютого 2016, 00:13 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
6.Ной
«Продавай коня, гроші віднеси в УМВС і може й візьмуть.»

То що нічого не змінилось? Заявили ж повсюди, що міліціонеори тепер хабарі не беруть. Кажуть, що по конкурсу хто справніше, хто сильніше. То може й цигана візьмуть. То на нас наговорюють, що ми роми крадемо більше ніх представники інших національностей. Так то неправда. Ми единий у світі народ, що на жаль, не має своєї країни, немає шкіл з викладання предметів на циганській мові. Але зізнайтесь, що ваше життя стало б менш цікавим якби нас циган не було в України. Ми наведемо порядок, не бійтесь нас запрошувати в органи влади особливо в суди, міліцію, прокуратуру. Ми добре знаємо як їх реформувати.
Ісай 20 лютого 2016, 00:03 На тему: Матросова і Маяковського залиш...
вул. Огія матиме назву вул. Мільйонна
А ще нові назви вулиць:
вул. Волявська замість вул. Крупської,
вул.Подільська замість вул.Островського
вул.Броварська замість вул.Чернишевського
вул.Успенська замість вул.Комсомольська
вул Зінгенська замість вул.Якіра
Ісай 19 лютого 2016, 23:45 На тему: Пропозиції щодо перейменування...
50.Олекса
«вул. Червоноармійська,назвати Покрівська. »

вул. Червоноармійська називатиметься вул. Покровська
Ісай 19 лютого 2016, 23:42 На тему: Пропозиції щодо перейменування...
53.Олекса
«• вул. Маяковського, не перейменовувати. »

Не перейменовуватимуть вулиці: Золотаренка, Маяковського.
А вул. Московську називатимуть вул Небесної сотні
вул.С.Лазо називатимуть вул.Людмили Овдієнко
вул. Рози Люксембург називатимуть вул.Черкеська
вул.Калініна називатимуть вул.Раїси Кириченко
Ісай 19 лютого 2016, 23:29 На тему: Пропозиції щодо перейменування...
|вул. Аврори, назватиметься вул. Олега Данильця
пр. Баумана, назвати провулок Січових стрільців
вул. Чапаєвава, назватиметься вул. Ніни Уварової
вул. Куйбишева(обєднають з вул Енгельса) і
назватиметься вул. Зарічанська
вул.Пролетарська назватиметься вул. Козацька
вул. Кірова назвати вул. Шкільна
вул. Чкалова залишається стара назва
вул. Островського назватиметься вул Подільська
пр. Островського, назватиметься пр. Подільський
Ной 19 лютого 2016, 23:13 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
5.Циган
«Україна для міліціонеров... Хочу стать міліціонером...»

Продавай коня, гроші віднеси в УМВС і може й візьмуть.
Лука 19 лютого 2016, 23:07 На тему: Матросова і Маяковського залиш...
110.юрій
«Небажання деяких політиків виконувати закон про декомунізацію»

Який то закон? " У той час, як Закон № 317-VIII можна розглядати як такий, що переслідує законні цілі, його положення не є достатньо точними, щоб дозволити особам регулювати свою поведінку відповідно до Закону і запобігти довільному втручанню з боку державних органів. Як такий, Закон не відповідає трьом вимогам: законності, легітимності та необхідності у демократичному суспільстві. Крім того, Закон є занадто широким за охопленням і вводить санкції, непропорційні законній меті" (Із висновку Венеціанської комісії)

110.юрій
« дозволять “віддати на тарілочці” наші, українські міста та села ворогові.»

Так ви все вже віддали. Ворого вже у вас на шиї сидить, а ви і не бачите.
110.юрій
«Тому чіпляється “за ноги”, аби втримати нас у минулому.»

У таких як ви немає ні минулого ні майбутнього.
Циган 19 лютого 2016, 22:10 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
4.Селянин
«Федан, Голтвянський, Хряпа, Гриценко»

Україна для міліціонеров... Хочу стать міліціонером...
дурик 19 лютого 2016, 21:43 На тему: Держслужбовець Троцький із Коз...
плицаи дурики внього навить документи залишились
дурик 19 лютого 2016, 21:42 На тему: Держслужбовець Троцький із Коз...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
мусора дебили в
нього даже документи на руках
Селянин 19 лютого 2016, 21:40 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
1.ось вам
«Федан чесна людина,»

Керівники міліції змінюються дуже швидко, а справи на жаль не покращуються. Чесні, високоморальні призначаються начальниками райвідділу очевидно для того,щоб підлеглі брали з них приклад.
Назвемо разом (допоможіть мені згадати всіх начальників Кобеляцького РВ) : Федан, Голтвянський, Хряпа, Гриценко .... На жаль, кожен з керівників встигає влипнути у гучні справи: побори з підприємців,фермерів. відкати за кришування самогоноваріння, проституції, браконєрів, квартирних злодіїв наркоторговців, крадіїв газоконденсату...
А ми в селі самі змушені захищати свої сімї, своє майно голими руками. Скажу відверто, дістали ви міліціонери своєю чесністю.
Біличанка 19 лютого 2016, 21:38 На тему: Білицькі посадовці оприлюднили...
" і до Біликів приєднаються кілька сусідніх сільрад"-ну-ну ! Дурень думкою багатіє - ото так із об’єднанням. Їздили вже і в Квіти і Чорбівку і Куст-Кущі... Скрізь "вєжліво послали". І битимуться до останнього тільки б до Біликів не приєднуватись- так говорять люди з тих сіл. Чому не хочуть - " загадка природи". А Касян Г.І. - сидів би вже мовчки - "сто тисяч кажуть"- ви як би люди мовчали і двісті тисяч собі б поставили.
дурик 19 лютого 2016, 21:37 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
андрейко купи кулемет и гранатомет
Анархіст 19 лютого 2016, 21:06 На тему: Матросова і Маяковського залиш...
сподіваються, що “мине час” і країна може програти цю гібридну війну, хоча б інформаційно. І тоді залишені маркери совка — читай русского міра — дозволять “віддати на тарілочці” наші, українські міста та села ворогові. Так хтось хоче вислужити собі ймовірну індульгенцію. Тому чіпляється “за ноги”, аби втримати нас у минулому.


Згоден з вами Юрію, а з Самойленком ні.
дурик 19 лютого 2016, 20:44 На тему: Пільговикам виділили 100 тисяч...
порахуй
юрій 19 лютого 2016, 20:25 На тему: Матросова і Маяковського залиш...
Небажання деяких політиків виконувати закон про декомунізацію багато хто сприймає як огидну, але звичну традицію невиконання законів. Але не все так просто — як і за небажанням прозоро декларувати доходи цілком ймовірно стоїть крадіжка, тут теж глибші корені. Вони сподіваються, що “мине час” і країна може програти цю гібридну війну, хоча б інформаційно. І тоді залишені маркери совка — читай русского міра — дозволять “віддати на тарілочці” наші, українські міста та села ворогові. Так хтось хоче вислужити собі ймовірну індульгенцію. Тому чіпляється “за ноги”, аби втримати нас у минулому. Тому, відкинувши цинізм і прискіпливу увагу до розподілу фінансових потоків, старанно, як першокласник на уроці, вигадує безглузді перетлумачення на клашт Святого Петра чи Колективу Молодих Соціально Мотивованих Людей - Справжніх Козаків. Ні, вони не мають нас за ідіотів, вони мають нас за ресурс. Ідеологічний ресурс, яким досі можна ефективно торгувати на північно-східному ринку агресії. Давайте спільними зусиллями не допустимо такого розвитку подій і звільними наш простір від пропаганди!
Читач 19 лютого 2016, 20:21 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
Весняне загострення. Допоможіть Андрейку!
ось вам 19 лютого 2016, 20:15 На тему: Олександр Андрейко вимагав від...
Федан чесна людина, а ви йому недовіру.
Місцевий 19 лютого 2016, 17:47 На тему: «Водоканал» надав розширену ка...
Почемучка, єдине. що ви вмієте-це рахувати чужі гроші. а податки де? це доволі прилічна сума.
Батя 19 лютого 2016, 17:08 На тему: Няйка захищають три адвокати...
17.Батя
«Не надо наїжжать на профі. Ось вийде Няйко і шо тоді скажете.»

Самозванець Пиши маляви під своїм ніком
рокнрол 19 лютого 2016, 16:45 На тему: Білицькі посадовці оприлюднили...
..." і до Біликів приєднають кілька сусідніх сільрад". Процес добровільного об’єднання громад, кажеш ))))
гість 19 лютого 2016, 15:28 На тему: «Водоканал» надав розширену ка...
31.Почемучка
«Поки була стара влада Дяченкові було достатньо лівого доходу, а тепер прийшли нові і він давай піднімати тариф бо вкрасти уже як раніше мабуть не получиться.Та»

При чому тут старі,нові,просто вкрасти ВЖЕ НЕМА ЧОГО.Скінчилися труби та плити в Просяниківці,які Ванюша викопував та "толкав" на продаж."Совкові" надбання не бездонні,а "нєзалєжних" ху.й-ма.
1 ... 921 922 923 924 925 926 927 ... 1666
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації