Останні коментарі користувача «Slavko»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 19
17.микола козак
«Чому не бачите , що в районі не лишиться скоро зелених насаджень , що йде ерозія грунтів де повипилювали лісополоси і т.д.
»


А подивись, Миколо, в газету Ехо, порахуй там оголошення, скільки дров продається щотижня і помнож на сорок гривнів... Вийде... Ціна мовчання і байдужості Філоненків і хто там ще сидить... Але вони не дуже винуваті, бо навіть поліція слухняно мовчить. А що вони, – усім їсти треба. Ще й газ он, доголосувались, шо дорогий який! Кому грітись, кому їсти, і на..р ті дерева?..
18.orakul
« є зацікавлені особи, які стрижуть бабло із усяких там фірташів і К. От це такий випадок. Наші олігархи де легальне бабло ховают? - У лондонах, у США. От там таких і пасуть. Ждуть, коли вони достатньо награбуют, а потіт з допомогою отаких голів сільрад - херак і за барки, і бабло арештували. Для того і шукають компромат і підтримку на місцях, тіпа он же свій нарід грабуют»


Може воно так і є. Хай собі шукають кому треба, а я шукаю свої компромати і папочка товстіє. Наші газовики чимало натворили, а тепер ще й підробили документ, мій підпис і дали мнені завірену ними копію, а там підпис - і близько біля мого не стояв, бо я з ними нічого не укладав. Черговий раз обісрались і так їм цього ніхто не оставить. Тож далі буде!
"...Мало хто розуміє, що зараз вся Україна платить офшорним компаніям кіпрського походження гроші за газ, якого ті не мають. Ці "Дніпрогаз", "Харківгаз", "Запоріжжягаз", "Криворіжгаз", "Луганськгаз", «Донецькоблгаз» та інші до них подібні – не мають правовстановлювальних документів на газ, газосховища, газові мережі (ніхто ніколи від імені територіальних громад не передавав їм у безоплатне комерційне використання газову мережу), до того ж вони не ведуть обліку відпущеного газу (в них немає цих лічильників) і за лінією податкової інспекції не мають підтвердження збитків. Що особливо цікаво, саме ці компанії є найбільшими боржниками перед державною НАК "Нафтогаз України".

Користуючись Господарським кодексом, я принципово у 2016 році відмовився укладати договір із цими офшорними компаніями без чітко визначеного кінцевого бенефіціара. ..."
Більше читайте тут: Посилання на m.gordonua.com


Змінено 06.02.2020, 21:08
15.alist
«Дві поради - "як остатись без газу, а то і без житла коли його за борги газовики одберуть»

Якщо весь час бути лохом, то може газовики й твою дружину згвалтують у твоїй хаті !

Не мели дурниць, а краще голосуй за тих, хто за збереження конституції, по якій ми все ще є власниками природного газу! Підказую: лише націоналісти, ніякі ваші не слуги, не прислуги.

Повторюю вже! Якщо ви нічого не підписували - то ні про які борги не може йти мови, борги доказують тільки в суді, з вашими підписами і платіжками! Якщо не підписував договорів, не платив, користувавсь - то це нічого ні в кого не крав, ГАЗ НЕ ПРОДАЄТЬСЯ в природі, немає навіть таких договорів !
Он Артур уже поумнів, не платить другу зиму - і ще не замерз. Там у Сухинівці газовики просто крупно облажались, як почали красти колгоспні газові труби. А документів про право власності на трубу у них немає не тільки по Сухинівці. То ЗА ЩО ВИ ЇМ ПЛАТИТЕ ?! І чому кінцевий отримувач знаходиться у Кіпрі ? Відповіді будуть ???
На щотчики їх ! Скотиняки, держиморди...
Хотів би свою раду заставляти, щоб плату вимагала, так є один «газовий» депутат - усе замне на корню...
7.orakul
«До лампочки твоє право. Воні відріжуть ДО твоєї ділянки.»

Тут не про моє право річ, вони самі нічого нікому не платять за транспортування, а з людей уже почали брати.
Де плата за землю, по якій проходить мережа ???
А щодо мене, то я ще тільки одне звернення їм написав, як вони видали мені у відповідь договір, у якому за мене розписалися ... І сам бачу, на що здатні ці кляті газовики !
4.Ltava
«Просто не платити !»

Теж варіант. Але компромат зайвим не буде, особливо, коли газовики будуть ломитися в двір ).
Хто не вірить - нехай собі спонсорує Кіпр і шукає в тому винних, може й знайде.

Змінено 30.01.2020, 21:53
Як не платити "за газ" узагалі :

1. Нічого не підписувати.
2. Дізнатися про власника (право власності) на природній газ (це український
народ), його походження.
3. Дізнатися про власника газової мережі, все про її будівництво, набуття прав і
т.п. Від себе додам ще право на земельну ділянку під мережею,
отримати усі копії документів.
Для початку цього буде достатньо
1.Ltava
«А хто Вам у виборчій кабінці обіцяв що»

Ти не розумієш, винуватий в усьому - майдан, якби не майдан - не було б дорогий газ... І манна небесна щодня, російського виробництва 8(
Правильно нагадали ваті, так тримати !
Slavko 18 січня, 18:48 На тему: Хто годує район...
1.1juriy
«Не повернуте ПДВ державою одноосібнику Формує 35% державного бюджету-читай зарплата»

Якщо ви такий знавець, заразом напишіть, скільки поїде тон, по якій ціні, в яку країну і прізвища тих, хто на цьому отримає, скільки піде до бюджету, а також, скільки потім зникне з новою чесною владою. Бо у вас риторика схожа на комуністичну часів колективізації
"Я вірю президенту Володимиру Зе" ...
а я в нло
Кішінському хвала...
Нема тепер тітці ні світла, ні хмизу де назбирати
Чого їм туди їхати, всі дерева вже спиляні, нема ні ясена, ні акації...
Нова автодорога...
Сонячна електростанція,
дармова електронергія...
Нові робочі місця...
Спустіться на землю, зніміть рожеві окуляри!
Їй те пасовище мішає, як тому поганому танцюристу ! То Онурівцям його віддає, як у них не вийшло – давай цим чортам віддам ! Яка тільки лиха жінка ! Лісосмуги вже закінчуються – не біда, землі буде більше, для неї усе – товар ! Цікаво, яким же боком ТОЙ "Вамсолар" до вашого генплану ?? І де там візьметься у ньому 37 гектар під сонячу електростанцію !??
Не перестаю дивуватися ! Вона, мабуть, і селян скоро продаватиме, не знаю, в рабство чи на органи...
Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
Так тримати !
Slavko 9 листопада 2019, 00:05 На тему: Як кобелячани Копельцеві мільй...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ще, говорили, це мудило на зарплатні футболістам нехило має - вони розписуються, а цифри він потім ставить... І хто тільки його научив цього ?
Slavko 1 листопада 2019, 22:01 На тему: Як кобелячани Копельцеві мільй...
1.Lion2020
«Це повний .......!
Ну як же так..?!»

Та отож так ! Узяли та й подарували. Тому що бидло.
Slavko 24 жовтня 2019, 16:51 На тему: Вирощування равликів, скріплюв...
4.Седой
« Коли нарешті одержу дозвіл заїхати до України, обов"язково»

Дасть Бог, щоб ніколи!
Slavko 26 вересня 2019, 23:24 На тему: Кобелячани, хворі на діабет, н...
2.orakul
«Почитай в Колосі за 20.9 статтью Олени Лашко "Голокост у кобеляках. Погляд через роки". Афігенно цікава. У свідомсих не вистачить паїв щоб розрахуватись за мовби содіяне предками»

Оракуле, ти вже так глибоко все порозкопував ! Усе ніби сходиться, крім одного. Давай заразом тут ссилку про фінансування євреями Олега Тягнибока, ти ж казав... Доречі, будь обережним з цією писаниною, ти ж знаєш, за які слова убили Музичка!
Slavko 14 вересня 2019, 00:41 На тему: Кобеляцькі поліцейські розшука...
Максимум ! По медалі – і на пост по хабарі !
1 2 3 4 5 6 7 ... 19
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації