Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 41
1.Бригадір
«так зробіть і 7,20 »

А ти представ скільки дач собі нагріють начальнички на тих 1.2 коп.
1.петерс
«а оце все вопяще совкове барахло давно потрібно викинути на смітник»

А ти представ, що ти працюєш трошки начальничком місцевого розливу. Нічорта не робиш, займаєшся одними "переговорами" і за це отримуєш 10.000 зарплатні наприклад. Нехай навіть 5000. І що, ти так просто даси себе звільнити?
Товариш вирішив взимку перейти на електронні цигарки. Купив, покурив з тиждень і не осіліл - продав девайс. Говорить, що ненакурювався просто. Тягне її, а воно ніякого відчуття, яке буває від справжнього диму. Не замінило.
Але вважаю, що він просто слабуватий духом був. Потірбно було ще трохи перетерпіти і звикся б.

Інший мій товариш цією весною вирішив кинути палити зовсім. Перші 3 дні ходив чумний і злий на все на світі. Потім почало відпускати. Зараз уже місяць пройшов - почуває себе чудово, говорить, що палити інколи кортить, за звичкою: коли вип’є, поїсть, крутить машину чи ще щось робить при чому раніше палив. Але кортить уже не дуже, ще пару місяців і зовсім пройде.
І так само я колись кинув. Ніяких книг не читаючи, ніяких пластирів не ліплячи і ніяких замінників не використовуючи. Просто сам себе налаштував правильно.
Чудо Юдо 8 квітня 2015, 16:53 На тему: Дві війни...
31.Юрий
«И не надо на Путина хамить,скажите спасибо,что в Крыму и на Донбассе русские,а не турки или арабы! А это могло быть,и это было бы хуже-и вам,и нам !»

Ватнік тупий, ти хоч розумієш що пишеш? Сказати дякую Путіну, що в Україну ломляться убивати українців росіяни, а не араби чи турки?
Зовсім уже мізки пропили останні
Ага, ледве не забув: Шапка! (шоломи набридли уже)
29.Мохаммед
« Ти навіть правий в тіт що Путін побачив що хаюад скоро безповоротно захопить вся Україну, знище все населення, привласнить всі землі і збудує тут Хазарський каганат який потім буде замахуватися і на російські землі.»

Продивись список російських олігархів.
Подивись чиєю технікою користуються росіяни(смартфони, комп’ютери, планшети...), на чиїх машинах їздять, у яких "Макдональдсах" харчуються і з чиїх каналів росіяни злизують ток-шоу...
Якщо вірити твоїм теоріям то Росія уже давно захоплена і сама у Каганат перетворюється, скільки б ти їй оди не співав. Один ти борець з Всесвітнім Злом залишився.. і ще Шофер, вірний помічник.
Або ж ти навіжений і твої слова - просто бред.
18.Мохаммед
« якщо взяти за основу твою версію, то треба було так і написати що та птиця символізує. А потім дати відповідь на питання, чого яке вона має відношення до хабадської революції під назвою Майдан.»

Майдан організували українські олігархи, у яких офігєвший від безнаказаності старший синок Яника почав бізнес "відкушувати" (до цього прихватизувавши цілу купу більш дрібних бізнесів). А Яник сам жив на широку ногу і на все йому було начхати - все покривалося із золотовалютного фонду України, який за 4 роки зменшився до рівня 2003 року. Тут довго думати не потрібно, щоб зрозуміти. що довго у руля такий президент не простоїть: він за рекордні сроки втратив підтримку людей, партій, навіть дядь із баблом.
А Пуйло, побачившив, що прийшов момент, після якого він уже Україною вертіти не зможе, вирішив уривати шматки «зараз або ніколи». Попутно піднімаючи свої рейтинги.
А ти Мохамеде, можеш і далі шукати у елементарних речах Великі заговори і взмахи рук Всевишнього. Шолом!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Я оце чекаю доки ви дійдете до останнього ступеню і почнете скандувати "Путінввєдівайска".
Ото уже ж засрали весь сайт, у коментах під будь-якою новиною вже нічого здравого почитати не можна, одне ваше багно. При чому цілодобово.
2.Мохамед
«Це часом не ті диверсанти що бомблять міста»

Це у якій армії диверсанти БОМБЛЯТЬ міста?
Весна... загострення...
Миру Мир непробивний: йому раз за разом блокують коментарі за Капс лок, а йому хоч би хни - і далі на ньому шурує.
Мир, ногу з педалі Caps Lock зніми і все буде good :)

А взагалі ви всі даремно так паритеся. Згадайде минулий рік і "Кабінет" з головами РДА. Коли їх запитували чим вони займаютсья, які були відповіді? Ведемо переговори, ну щось робимо.. щось важливе..
Ця організація уже нічого не вирішує, вона уже просто непотрібна і не сьогодні так завтра її нарешті ліквідують.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7.Мохамед
«Ну так от, Харківську область визнають сепартистами і от тобі вже танки під Чутово.»

Для цього у Харківській області повинно бути достатня кількість довбойобів, які дружно кричатимуть "Ура!" бачучи озброєних бандитів на своїх вулицях.
Але я думаю стільки не знайдеться. Всі добре бачуть до чого призвів такий довбоєбізм у Донбассі.
А в Полтавську область вони і не суються. Бо дуже дорого вийде: тут не знайдеться достатньої кількості ідіотів, зате знайдеться достатня кількість бажаючих винести таких бандитів вперед ногами. Тут "Путинвведивайска" кричати ніхто не буде.

І можете що завгодно видумувати про якихось там іудеєв, євреїв, геїв, а я по факту бачу зараз купу російських геїв, які лізуть через кордон убивати українців. При чому на своїх танках зі своєю зброєю. І російській прикордонники осліпли, не бачуть їх і не чують. Оце - факт. Все інше написне тобою, Мономахе, - все припущення.
Чудо Юдо 16 лютого 2015, 10:06 На тему: Прогноз Реки збувся...
Ну триндець.
Уже півроку хтось на сайті грається, пишучи всяку бредотіну від різних чужих ніків, а власники цих ніків тільки бубнять: "то не я, чому за мене пишуть?".
Невже так влом заповнити одну нещасну форму і "забити " свій нік за собою? 1хв. роботи:
Посилання на exo.in.ua

У цьому весь український менталітет: 1-хвилинну роботу відкладати роками, терпіти через це ряд незручностей, але вперто небажати зробити просту роботу, бо то ж робота...
Отак у нас і всі держорганізації роблять: функції свої виконують тільки з-під бича самі готові відкладати роками, лиш би ніфіга не робити. Тому і приходиться якісь срані бумажки місяцями отримувати. А український менталітет за оце відтягування породив ще й каталізатор - хабарі називається. Отримуєш гроші за те, що не хочеш робити свою роботу. Ідіотизм, як задуматися...54.пілотка
«Це назавжди закарбується в серці новосанжарців, які йдосі втирають непрохану сльозу, коли згадують, що «лєніна» немає на постаменті, а це ж їхня молодість, їхня історія!..»

Фу, ідолопоклонство.

14.коментар
«такшо це сепари винні шо гривня обезцінелася удвічі ?»

Вони також доклали до цього руку, хіба ні?
Читач, ти тепер будеш кожне слово у новому коменті писати?
Тебе забанити по житті потрібно, щоб вів себе нормально. Хочаш срачу - є сайти де цензури немає взагалі і будь-якому лайну там раді. Навіть у Полтавській області такі є.

22.Бі Ля
«Канцлер Германии Ангела Меркель и президент Франции Франсуа Олланд на переговорах в Минске по урегулированию конфликта на Донбассе пожертвовали Украиной ради экономических интересов собственных стран.Подробности читайте на УНИАН: Посилання на www.unian.net»

Ти сам хоч читав ту новину? Чи ти далі заголовка не осіліл?
Так почитай, в цілях саморозвитку, про що там поляк говорив і що він мав на увазі.
Ну з єврейською фашистською хунтою то все зрозуміло. Читач, а в те що хлопець із Нових Санжар увєровал в "руській мір" і хотів перейти на сторону ЛНР, а за це його інші українські солдати підкараулили і розстріляли, також віриш?

Хочеться таки почути офіційне підтвердження або спростування смерті хлопця. Все ще сподіваюся що живий, може бути. Потрібно чекати матеріалу від Паршевлюка, видно.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
6.Бі Ля
«Те що своїм Майданом привели до влади іудофашстську хунту.»

На відео стоїть якийсь придурок у підарсько-чекістському кепчику із червоною зіркою, розповідає як українські солдати самі себе убивають (що ніяк не може підтвердити), при цьому на питання скільки років власнику документа він наглухо зависає (це ж так складно порахувати), а Читач все про "хунту" травить.

А родичам загиблого співчуваю. Хоча не факт, що хлопець такий дійсно мертвий - тіло ж ніхто не показував, "апачлєнци" під вогнем спеціально збігали до трупів, щоб забрати документи, а самі трупи ніяк забрати не могли. Зі їх же словами. Є надія, що хлопці просто в полоні, не показали їх лише тому, що треба ж руссоЗМІ казочку красіву розповісти про самовбивающихся українських солдатів.
Насправді доказати, що людина брала хабар вельми нелегко. Про хабюарника потірбно матеріали збирати пару місяців, "пасти" його, засланих козачків не один раз відправляти, мати аудіозаписи. Думаю, няйко, як і всі інші працівники його сфери, мав грішки. А якщо копати то накопати можна на будь-кого. Якби був невинний акі дитятко - не було б за що брати. Самого факту передачі грошей з рук у руки мало.

44.Бі Ля
«Вони разом пили горілку і один із них іншому зробив запад ло. Чи це просто українська ментальність?»

Горілку пити то одне, а коли в хід ідуть великі гроші - то вже зовсім інше. Тут і кум - не кум.

Тому ніхто ніколи не рекомендує вести бізнес вкупі з родичами - гроші розісруть.
38.Кобелячанка
«Підготовка дійсно почалася, сьогодні (за повідомленням ukr.net) затримано одного з сільських голів Кобеляцького району за отримання хабара.»

Посилання на exo.in.ua
Чудо Юдо 3 лютого 2015, 11:29 На тему: Клумба замість Леніна...
І павлінів там розведіть обов’язково!
Труба, однако. Повна...
Дурна смерть. У списку кістлявої всі одинакові. Коли вже черга до сволоти різної дійде?
323.Читач
«Саме тому що зявиласі перспектива виходу із кризи далі очікувати з Майданом було небезпечно»

Де це ви таку феєрію побачили? Вихід із кризи при Янику? Не смішіть.
Моїй фірмі держпідприємства більше року виплати за надані послуги затримували у 2012-2013 роках. Всяке і раніше бувало, але не такий бред.
До речі, при нових лопухах при владі, виплатили за пару місяців. Та я не тішу себе цим, ні, кричати "Слава Яценюку" не збираюся. Просто влітку з’явилися у бюджеті тимчасово вільні від корупції гроші. Але говорити що якась там перспектива при Януковичі була? Нє, єресь.
16.базарянин
«оскільки комунальні за трьохкімнатну квартиру тоді будуть близько 4000 грн у місяць»

Звідки така інфа? Баба казала?:)
Але щодо європейських цінностей то правильно - не з того почали, у Європі є речі набагато корисніші, які нам би перейняти.

18.Степан
«Зараз ходять усі з телефонами,клацають, якби клацнув хоть раз по голові щоб більше не хотілось»

Еее... Чо?
1.ГістьСайту
«Чи може хтось напише, яка користь населенню України буде від санкцій проти Росіїї???»

У російських євреїв швидше закінчаться гроші на війну з українськими.
9.Читач
«Подивлюсь. Чого ж ти ссилку не дав?»

Посилання на vk.com
Частини фото немає, але частина все ще присутня. Та не самі ж намалювали недостающі фото - мабуть таки були.
Дівчинка за відсутністю розуму видно вирішила, що війна - це романтично. Там уже не одна сотня таких юних романтиків загинуло.

Хоча що дійсно була снайпером - не факт. Ну була у камуфляжі, ну тягала колорадську ленточку - це ще не значить, що в людей стріляла. Розберуться... або ж не розберуться
«Політик року»:
а) Андрій Река - Варто чимало потрудитися щоб пропихнутися у нардепи. А цей дядько і сміття у двори вкидав, і на мотороллері по Санжарам катався з прапором, і окуляри роздавав, і таблетки пенсіонерам дарував... Коротше, пройшов тернистий шлях. Тепер має за це можливість лапати своєю рукою народні гроші і навіть відчувати себе великим цабе, що країною керує. Мрії збуваються :)

«Скандал року»:
г) протистояння між білицькими депутатами та громадськими активістами і дирекцією комплексу «Сільські традиції»
З тим свинарником воні було найбільше на обидва райони, у прямому і переносному значенні

«Спортивна команда року»:
г) Тенісисти кобеляцької ДЮСШ
Вибрав би армреслерів, та вони уже побували у ролі найкрутіших. Нехай хтось іще "засвітиться" :) Стараються ж діти.

«Проект року»:
в) супермакет «Маркет-опт»;
Тут було складно обрати. Але зважаючи чим у результаті кобелячани найбільше користуються і від якого із "проектів року" найбільше користі... То оберу МаркетОПТ (не вважайте рекламою). Цікаво, а скільки його вкласник відвалив грошей офіційно та неофіційно по кишеням щоб заняти таке мажорне місце?..
34.Лі Бо
«.БІЛЬШІСТЬ жителів планети Земля Новий рік відзначають не 1 січня.»

Це ви небось про жовтошкірих вузькооких та про темношкірих предків циган.
Так точно, другі взагалі святкують кілька разів на рік це свято. Залежно від регіону.

Якщо так подумати, то по барабану коли Новий рік зустрічати потрібно. Дана дата була придумана для початку відліку року. У слов’ян, до речі, рік відлічався від березня. Хочете? Будь-ласка. Можете у будь-який день починати. Не має великого значення. А як на мене то нехай 1 січня. Зручно. Не цим мене винищують, деякими іншими речами, як на то пішло.
1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації