Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 41
4.Анатолій
« А нам усе голосять: треба менше держави у бізнесі, менше держави...»

Правильно голосять - чим менше держава зможе впливати на бізнес тим менше бізнесменів у державних вищих ешелонах буде. Бо у нас у якого депутата не плюнь - то бізнесмен і приперся у Раду щоб свій бізнес покращувати.
А в Україні зараз недокапіталізм: наче і менше держави у бізнесі треба, а наче і кому воно потрібно менше, якщо у владі бізнесмени?

Селяни зарухалися без копняка і це є добре. Часи, коли люди чекають на святих месій, що ось-ось прийдуть і врятують, пройшли. Останні 2 роки заставили протверезіти. Тепер самі за себе борються. Сьогодні прийшли дізнатися, що адміністрація не може тими заготівельниками керувати - завтра скажуть тим заготівельникам: "або нормально оплату, або доїть себе самі". Варіанти є: звернути до конкурентів, які платять більше. До одних, до других. Якщо відразу не знайдеться охочий, поїсти своє молоко самому деякий час. Скільки в день середній селянин здає молока? 10 літрів? тобто 20 грн. Тобто близько 500 грн. за місяць. Можна місяць-два протягнути без них. Або й взагалі можливо знайдеться якийсь підприємливий селянин, який візьметься цю молочну продукцію на ринок возити. Варіантів багато.
А заготівельник раз купляє, то на це молоко розраховує. Упадуть навіть на трошки надходження молока - уже поламається схема. А нових постачальників за ціну, меншу ніж у конкурентів, він не знайде - хто за таких умов погодиться йому здавати, коли навколо всі місця "забиті"? Тож повийо місяць-два і сам почне шукати із селянами компроміс.

Я то не селянин, мені може базікати легко. Але я впевнений, як боротися - побореш. Рано чи пізно. Уже доводилося. І уже на власному досвіді знаю: під лежачий камінь... таки не тече
10.Адекватник
«А хіба мої предки на той час були не всередині СРСР? »

Наші предки - так. Ми уже ні. Є необхідність змінюватися і адаптуватися, так би мовити. Це і відноситься до цілих народів та держав. Я думаю одну з вирішальних ролей грає технічний прогрес. Колись адаптуватися не захотіли монархи. В результаті на межі XIX-XX століть по всьому світі прокотилися революції і здебільшого монархічні системи упали. Вони не адаптувалися, вони стали дріопітеками і вимерли. Радянський Союз також не адаптувався, тому також розпався. Хоча міг. Але не захотів. Ну це образно.

10.Адекватник
«Трактовки обох термінів (нацизм, фашизм) досить довільні і в різних джерелах різні.»

Навіть в російській Вікіпедії (для прикладу) чітко вказано - Німеччина 1871-1945 років була нацистською. Хоча дійсно, різні політологи по різному трактують, але вирішує більшість. Суть самої Німеччини тих часів ці слова не змінюють.

11.Адекватник
«Сусід він і в Африці сусід. »

Я думаю Ви прекрасно розумієте, що я мав не географічний, а політичний аспект.

11.Адекватник
«Якщо нація поступає по іншому і керується розхожим нав’язаним поняттям зміни ментальності і знань поколінь, то така нація приречена.»

Скільки існує українська нація стільки їй і нав’язують чужі поняття. Радянський Союз також нав’язував багато чого чужого українцям. "Найважливіше" вберегли, що мали втратити - втратили. Так само буде і зараз.

10.Адекватник
«По-друге, якщо немає ніякої різниці між окупантами і загарбниками, то навіщо тоді так звані патріоти паряться?»

А хрєн їх знає. Кожен царьок, що на престол у нас сідав за часів незалежності у свою сторону оглоблі повертав. Ющенко вишиванки в моду вводив та українську мову, Яник полосаті лєнточки в моду ввів та спекулював на темі довомовсті. А все воно робилося задля підмазування електорату та покровителів. Зараз, думаю, приблизно те ж саме робиться.
3.Адекватник
«Може для Ісипа термін Велика Вітчизняна війна і є некоректним, але для мого діда і батька цей термін відображав суть того, що було.»

Термін Велика Вітчизняна вживався лише всередині Радянського Союзу. На даний момент Союзу немає, ми вживаємо цей термін за звичкою. Для усього іншого світу ця подія зветься німецько-радянська війна. Так само як і німецько-французька, і німецько-польська і...
Звучить не так круто, як Велика Відчизняна і не з великих літер. Але в чому ще різниця окрім пафосу?

3.Адекватник
«І фашисти були не просто невинними окупантами, як намагаються тепер вбити в голову молодняку новою термінологією, а загарбниками»

По-перше нацисти. Не вдавайтеся до неграмотності, вони таки були нацистами. По-друге: яка різниця між окупантами і загарбниками?

3.Адекватник
«Щодо невикористання радянської символіки, то вибачте, а під якими прапорами і символами була здобута перемога?»

РФ зараз використовує прапор генерала Власова, який у роки Війни воював на боці Німеччини і щось вони не паряться.


А колорадська лєнточка до перемоги 1945 року має таке відношення, як я до Великого Андронного Колайдера. ЇЇ більше ніде і не використовують, окрім як в РФ, у нас і бандити на Донбасі. Навіть і Білорусії такий атрибут не прижився.


Я не кажу що ця зміна - це прямо перфект. ЇЇ швидко вписали з ціллю віддалення від великого сусіда, до якого уже і так шляхів повернення немає. Але оці всі зміни термінологій суті ніякої не змінюють, абсолютно. Як згадували про ветеранів раз в рік, так і згадуватимуть. Як зганяли бюджетників на показовий парад, так і зганятимуть. А нинішньому поколінні дітей ця війна уже ніяк не цікава, як би це може сумно дял когось не звучало. Але Друга Світова Війна для теперішніх 5-класників - то є параграф у підручнику, а ще 2 ще живих ветерани, проя ких згадують кожен рік 9-го травня. І не більше. І чи можна дивуватися, якщо четверте покоління з її часів уже змінюється?

А от плакат біля міліції дарма зняли...
1.не за баром
«а то помер би від таких "коректностей"»

А що ж смертельного у таких коректностях? Що саме вразило б Вашого діда? Я особисто ніяких кардинальних змін не бачу, крім того, що тепер німців часів Третього Рейха називають грамотно "нацистами" а не безграмотно" фашистами". А фашистами зараз взагалі модно називати кого попало.
Крім того, за словами людей, їх обурила звістка про те, що вартість молока впала нібито через розпорядження райдержадміністрації. Про це їм сказали заготівельники.

Що за маразм? Я взагалі сумніваюся, що у РДА є повноваження заставляти приватні фірми знижувати ціну на молоко.
Селянам лапшу на вуха навішали
Танцюристи круті. Якось і не думав, що на такому рівні можуть бути у Кобеляках.
Тільки, як завжди, наш Будинок культури у рекламі далі свого вікна не зайшов. У крайньому випадку я більше ніде анонсів не побачив.
10.Словянин два
«Ні, треба спочатку скакати. А потім вже лапу смоктати приспівуючи "хто не смокче той москаль".»

Сам уже пробував? Давай, скачи, потім напишеш чи допомогло.

10.Словянин два
«Ну блін скільки можна банити? Почалася друга хвиля мобілізації і ніяк не прихватять туди банщиків. »

Коли вже тебе туди заберуть, може менше поносу буде на сайті. Коли на ленту каментарів не глянь - одно ліцо, одна і та ж шарманка по кругу. Платять дяді із Кремл чи просто такий задрот "за ідею"?

12.професор
«Дно за очікуваннями МВФ для пересічного громадянина (якщо все піде добре) - це 2016 і 2017 роки.»

Що Ви, шановний, прогнозуєте на 2016 і 2017 рік, у якій сфері продуктів та послуг буде ще додатково витрачатися пересічний українець?
На черзі Пушкіна? Що, невже приберуть оте вічне море на перехресті цієї вулиці із Фрунзе?
Та ну ви що, навіщо? Це ж пам’ятка Кобеляк, що ми внукам залишимо??
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
69.Анатолій
«Прошу відповісти на просте питання: що хорошого у мою країну приніс майдан (від якого ви також отримували оргазм, як я розумію)?»

А можна я?
Це буде останній комент мій у цій темі, бо я також уже скоро по п. 2.9 забанений буду, ще в маразматика-талмутопоклонника перетворюся...
2 роки назад один мій товариш навіть і не думав ходити на вибори. Чхав він на них і відмазувався стандартним "та все рівно ворюг виберемо...", як відмазуєтсья переважна більшість українців, яким як не в лом сходити на вибори, так влом навіть почитати ті срані передвиборні кампанії.
Минулого року цей товариш вперше в житті пішов на вибори. А пішовши, спитав у мене за кого я і ЧОМУ. Я йому пояснив, що я голосую за кандидата, у якого найконкретніша передвиборча програма, а не бла-бла-бла "підніму пенсії, покращення вже сьогодні" (цей кандидат і 5% не набрав, до речі). Це сподвигло мого товариша бігло почитати ті програми.
Інший мій знайомий минулого року вперше в житті у школі відмовився скидатися на дошку і парти у клас, де навчається його дитина, відмовився платити зі своєї кишені за те, за що має платити бюджет. До цього покірно оплачував накрадене.
В Україні нарешті з’явилася нормальна армія, де навчають солдат воювати, а не маються хернею, стріляючи раз в рік і то добре як раз. Прийшлось.
В Україні нарешті почали робити свою роботу спецслужби та навіть мєнти, а не отримувати свої гроші фіг пойми за що. Прийшлось.
Навіть у підвищенні курсу долара можна знайти позитив: тепер він коштує стільки, скільки має коштувати, без вливань бюджетних грошей на штучну підтримку гривні. Але боюся, що ваш мозок не асіліт цього пункту, тому можете його пропустити мимо вух.
А ще стало видно хто є хто: телепні, стягуючі Ленінів не більше ніж просто горлопани; телепні, кричающі "путинввєдівайска" не більше ніж дебіли; озброєні "опалчєнци" добра не несуть.

А ви, Анатолію, Можете пукати і далі. Спитали - я сказав. Більше в цій темі не писатиму
52.Анатолій
«Хоча, можливо, вам і справді "накласти" на друга дитинства лише через те, що він кілька останніх років живе у ненависній вам Росії - що ж, ваша справа, ваше й діло.»

Що ж Ваш друг дитинства чуткам більше вірить, ніж Вам? І День Перемоги у нас відмінили, а що Ви зігуєте щоранку він же Вам не брався доводити?
У мене також є товариші із Росії і навіть родичі. Але політичну тему ми просто стараємося обходити. Вони питають як у мене тут, говорю що без війни, слава Богу. Я питаю як у них, говорять, що більш-менш нормально, "нещодавно додому їздив (минулої осені втік у Росії із Красного Луча), так там начебто спокійно досі, будинок цілий стоїть, але поки що повертатися не буду".
І до бабусі моєї приїхала родичка з Донбасу. То перші 2 місяці все боялася що ось-ось у хату зарвуться "бендери" убивати... Зараз відпустило. Без руссоТВ і жити стало легше. Допомагає бабусі картоплю полоти, отримує фашистську пенсію і живе помалу.
Рокита - село 2х2 метри. Всі чоловіки як не спилися, так батрачать на тракторах. То невже там футболісти кращі за наших райцентрівських?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Господи, звідки на сайті стільки старих мудаків та малолітніх лопухів узялося? Не було ж раніше, більш-менш нормальна компанія коментувала.
А тут уже пішов базар на рівні п’ятикласників. І вневнений, більша половина якраз дорослі люди...
Чи то нові таргани звідкілясь забігли, чи то місцеві деградували...

А герой статті - якийсь каратист, конкретно. Трьох чоловіків так угепав. Чи то скористався ефектом раптовості, чи то дуже здоровий бугай був.
19.Мухаммед
«І ще тобі про агресію. Друг всіх свідомих голова Луганської ОДА Москаль говорить : "Посмотрите, в Евросоюзе нет общей оценки относительно агрессора-России". Можеш перевіритиПосилання на icl.traffexpert.net
А це говорить про те що дебленних свідомих скоро Європа пошле куди подалі, бо навіщо їм дурні потрібні. І буде час коли Ісип який чіпляв тут 12-ти зоряні прапори буде ховати протоколи сесій на яких вони визнавали РФ агресором. Бо його ж єворопейці зпитають про це. »

Що морозиш? Хто кого запитає? Росія проводить агресивну (м’яко сказано!) кампанію проти України, чому за це повинні визнавати її всесвітнім агресором Європа? Це наша проблема, нам її вирішувати. Рф бомбити ніхто не буде, санкціями та ціною на нафту придавили і все - тепер у РФ немає фанансів розвертати войнушки далі, але з України воно злазити не хоче. Всім уже стало ясно, що Росія не отримає Донбас, що її натовпи бандитів захлинулися у власній слині, але і Україні його так просто не відвоювати. В результаті замість "Росія впердє" чи "Донбас - це Україна" маємо дебелий шмат вщент розгромленої території, яка уже не має цінності ні тій, ні іншій стороні.
І що, НАТО повинні тут свої війська висаджувати, чи що? Так ти ж зовсім лайном зійдеш, як це почнеться, уже сидітимеш на клунках і чекатимеш коли солдати негри-євреї твої двері почнуть вибивати. Бо уже навіть зараз ватникам чорношкірі солдати в українській армії ввижаються, що ж тоді буде?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
8.koriolan
«Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.5, 2.9 Правил користування сайтом»

Цей ще придурок знову об’явився. Мухамед, скорішайся, ти його полюбиш, це класичний ватнік з "Росія вперде!" в голові. Поспілкуйся, знайдеш собі споріднену душу, може одружишся в результаті та виїдеш в гаряче любиму тобі РФ, останній оплот проти міфічних масонів, від яких ти у холодному поту по ночам просинаєшся.
12.Мухаммед
«Війна скоро й тут почнеться, так що ти не хвилюйся.»

Почнеться, як тільки зросте процент ідіотів, які зватимуть іноземних бандитів тут повоювати. Поки таких меншість поки у нас спокійно, не помітив?
Так що у пику бити будь-якому придурку, який ляпне щось типу "путінввєдівайка", бо діти Донбасу уже дякують своїм дурнуватим батькам за просране дитинство, моїм я такого не бажаю.
Ще раз повторюю, пошановувач шоломів та Талмуту, можеш скільки завгодно розповідати, які у нас погані керівники, але вихваляти російський бандитів і головорізів не смій. Через таких маразматиків зараз діти Донбасу і мріють про мир.
4.Махамад
«Все это классическая реклама.»

Капітан очевидність!
Ну невже ти також помітив помітку «реклама» біля заголовка? Вау, та ти крутий!
1.Бригадір
«так зробіть і 7,20 »

А ти представ скільки дач собі нагріють начальнички на тих 1.2 коп.
1.петерс
«а оце все вопяще совкове барахло давно потрібно викинути на смітник»

А ти представ, що ти працюєш трошки начальничком місцевого розливу. Нічорта не робиш, займаєшся одними "переговорами" і за це отримуєш 10.000 зарплатні наприклад. Нехай навіть 5000. І що, ти так просто даси себе звільнити?
Товариш вирішив взимку перейти на електронні цигарки. Купив, покурив з тиждень і не осіліл - продав девайс. Говорить, що ненакурювався просто. Тягне її, а воно ніякого відчуття, яке буває від справжнього диму. Не замінило.
Але вважаю, що він просто слабуватий духом був. Потірбно було ще трохи перетерпіти і звикся б.

Інший мій товариш цією весною вирішив кинути палити зовсім. Перші 3 дні ходив чумний і злий на все на світі. Потім почало відпускати. Зараз уже місяць пройшов - почуває себе чудово, говорить, що палити інколи кортить, за звичкою: коли вип’є, поїсть, крутить машину чи ще щось робить при чому раніше палив. Але кортить уже не дуже, ще пару місяців і зовсім пройде.
І так само я колись кинув. Ніяких книг не читаючи, ніяких пластирів не ліплячи і ніяких замінників не використовуючи. Просто сам себе налаштував правильно.
Чудо Юдо 8 квітня 2015, 16:53 На тему: Дві війни...
31.Юрий
«И не надо на Путина хамить,скажите спасибо,что в Крыму и на Донбассе русские,а не турки или арабы! А это могло быть,и это было бы хуже-и вам,и нам !»

Ватнік тупий, ти хоч розумієш що пишеш? Сказати дякую Путіну, що в Україну ломляться убивати українців росіяни, а не араби чи турки?
Зовсім уже мізки пропили останні
Ага, ледве не забув: Шапка! (шоломи набридли уже)
29.Мохаммед
« Ти навіть правий в тіт що Путін побачив що хаюад скоро безповоротно захопить вся Україну, знище все населення, привласнить всі землі і збудує тут Хазарський каганат який потім буде замахуватися і на російські землі.»

Продивись список російських олігархів.
Подивись чиєю технікою користуються росіяни(смартфони, комп’ютери, планшети...), на чиїх машинах їздять, у яких "Макдональдсах" харчуються і з чиїх каналів росіяни злизують ток-шоу...
Якщо вірити твоїм теоріям то Росія уже давно захоплена і сама у Каганат перетворюється, скільки б ти їй оди не співав. Один ти борець з Всесвітнім Злом залишився.. і ще Шофер, вірний помічник.
Або ж ти навіжений і твої слова - просто бред.
18.Мохаммед
« якщо взяти за основу твою версію, то треба було так і написати що та птиця символізує. А потім дати відповідь на питання, чого яке вона має відношення до хабадської революції під назвою Майдан.»

Майдан організували українські олігархи, у яких офігєвший від безнаказаності старший синок Яника почав бізнес "відкушувати" (до цього прихватизувавши цілу купу більш дрібних бізнесів). А Яник сам жив на широку ногу і на все йому було начхати - все покривалося із золотовалютного фонду України, який за 4 роки зменшився до рівня 2003 року. Тут довго думати не потрібно, щоб зрозуміти. що довго у руля такий президент не простоїть: він за рекордні сроки втратив підтримку людей, партій, навіть дядь із баблом.
А Пуйло, побачившив, що прийшов момент, після якого він уже Україною вертіти не зможе, вирішив уривати шматки «зараз або ніколи». Попутно піднімаючи свої рейтинги.
А ти Мохамеде, можеш і далі шукати у елементарних речах Великі заговори і взмахи рук Всевишнього. Шолом!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Я оце чекаю доки ви дійдете до останнього ступеню і почнете скандувати "Путінввєдівайска".
Ото уже ж засрали весь сайт, у коментах під будь-якою новиною вже нічого здравого почитати не можна, одне ваше багно. При чому цілодобово.
2.Мохамед
«Це часом не ті диверсанти що бомблять міста»

Це у якій армії диверсанти БОМБЛЯТЬ міста?
Весна... загострення...
1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації