Вхід | Реєстрація

Викрав вінок і сам не знає навіщо

Викрав вінок і сам не знає навіщо

На території Гребінківського району працівниками карного розшуку було викрито курйозний злочин. Як встановили правоохоронці, раніше судимий 27-річний місцевий мешканець викрав з магазина ритуальних послуг вінок вартістю 147 грн. Чому він обрав саме такий предмет злочинного посягання, зловмисник і сам пояснити не зміг.

Наразі по даному факту вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція даної статті передбачає покарання штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин.


Автор: Наталія Найдиш, www.mia-pl.gov.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Гребінка | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль