Вхід | Реєстрація

Увага! Розшук

Увага! Розшук

Слідчий відділ Управління СБ України в Полтавській області розшукує громадянку України Толмачову Ларису Миколаївну, 20.08.1966 р.н., зареєстровану за адресою: Полтавська область, м. Миргород, 
вул. Сорочинська, 2, кв. 73.

Розшукувана підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Якщо Ви володієте будь-якою інформацією про місцезнаходження Толмачової Л.М. просимо повідомити про це слідчий відділ УСБУ в Полтавській області за телефонами: (0532)60-65-45, (0532)51-18-15, (0532)56-28-26.

Конфіденційність гарантується.

 


Автор: Прес-група УСБУ в Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації