Огляд матчів чемпіонату району

У суботу 4­го жовтня був зіграний черговий тур чемпіонату та першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу.

«Урожай» — «Червоні Квіти» 2:0.

У центральному матчі турі зустрічались команди, які займають перше і третє місця в турнірній таблиці. Перша зустріч між цими суперниками закінчилася вольовою перемогою мідянівців у непростому поєдинку з рахунком 3:4. Кожен гравець «Урожаю» розумів, що і цього разу легкої прогулянки не буде. Провівши бойовий перший тайм, гравці так і не змогли забити бодай голу. Але в другій половині мідянівці зробили кілька тактичних рокіровок, що і принесло свої позитивні зрушення. «Урожай» забив два голи і переміг. По голу відзначились Олег Галаган і Євген Волочай.

«Іванівка» — «Динамо» 3:3.

У останніх матчах «динамівці» тяжко збираються на ігри. Так було і цього разу. На зустріч вони поїхали вдесятьох. Але це їм не завадило продемонструвати видовищну гру. Уже після першого тайму гості програвали 2:0 і, здавалося, що «іванівцям» довести матч до перемоги буде просто. Та все ж таки «Динамо» змогло зібратися і спочатку зрівняти рахунок, забивши два м’ячі, а потім навіть вийти вперед, забивши і третій. «Іванівці» були дещо шоковані від такого перебігу подій, але здобути хоча б нічию змогли. Третій і останній гол вони забили з 11­метрової позначки. У підсумку доволі цікава нічия.

«Сокіл» — «Лан» 4:2.

У рівному поєдинку біличани тільки в другому таймі змогли довести свою перевагу, забивши чотири м’ячі. Шенгуряни на це відповіли двома влучними ударами.

У інших матчах були зафіксовані такі результати. І ліга: «Кірове» — «Красна» +:­, «Дрижина» — «Прапор» +:­ , «Локомотив» — «Дашківка» +:­; ІІ ліга: «Спартак» — «Радянське» +:­ , «Добробут» — «Маяк» 3:7, «Оріль» — «Котовське» 0:5, «Стріла» — «Колос» 5:1, «Водник» — «Дніпро» 1:1. Також була проведена перенесена зустріч  «Стріла» — «Василівка» 6:0.

У наступному турі будуть зустрічатися такі пари команд. І ліга: «Красна» — «Урожай», «Червоні Квіти» — «Дрижина», «Прапор» — «Локомотив», «Дашківка» — «Іванівка», «Динамо» — «Сокіл», «Лан» — «Кірове». ІІ ліга: «Радянське» — «Добробут», «Маяк» — «Оріль», «Котовське» — «Стріла», «Колос» — «Водник», «Дніпро» — «Василівка».