Вхід | Реєстрація

Громадам із найбільшою кількістю переселенців нададуть комп’ютери

Громадам із найбільшою кількістю переселенців нададуть комп’ютери

У рамках спільної роботи Мінсоцполітики та Міжнародної організації з міграції громадам, де зареєстрована найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб, буде надано комп’ютерне обладнання. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

«22 квітня відбулася робоча зустріч міністра соціальної політики України Марини Лазебної з головою представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Ан Нгуєном. Під час зустрічі сторони обговорили ряд важливих питань щодо пріоритетів соціальної політики в умовах воєнного стану, ключових аспектів діяльності МОМ в Україні, реалізації адресної підтримки для соціально вразливих категорій населення та окреслили напрями майбутньої двосторонньої співпраці», — йдеться в повідомленні.

За результатами зустрічі, сторони домовилися скоординувати спільні дії шляхом укладання додаткового протоколу до Угоди про співробітництво між Міжнародною організацією з міграції та Міністерством соціальної політики України, підписаної 12 лютого 2018 року.

Протокол окреслить напрями співпраці в умовах воєнного стану, а саме щодо:

  • обміну інформацією, статистичними та аналітичними матеріалами щодо переміщення людей внаслідок воєнних дій (зовнішнього та внутрішнього), а також щодо людей, які не виїжджали з окупованих міст та місць активних бойових дій, приділяючи окрему увагу людям з інвалідністю, літнім самотнім людям, родинам з кількома дітьми;
  • підтримки громад, які приймають найбільшу кількість ВПО, комп’ютерним обладнанням з метою оснащення додаткових робочих місць;
  • реалізації спільних програм підтримки цільових груп постраждалих українців;
  • спільної роботи щодо протидії торгівлі людьми та дітьми в результаті їхньої екстреної масової евакуації з районів бойових дій та незаконного примусового переміщення на територію російської федерації.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
1 травня, 10:25 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації