
Минулого тижня відбулась чергова зустріч ветеранів. На ній говорили про туберкульоз та газопостачання. На зустріч запросили лікаря-фтизіатра Наталію Каун та начальника районного газового господарства Петра Маника. Лікар зупинилася на актуальності проблеми...

















