
Та в результаті з’ясувалося, що повідомлення було фейковим. 19 березня відбулося засідання медичної комісії Кобеляцької районної ради. На ньому виступили головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Коломієць. Вона повідомила, що...






















