Вхід | Реєстрація

Кохання призводить до зайвої ваги

Вага жінки багато в чому залежить від фази її стосунків із чоловіком. Так за час одного роману жінка може як схуднути, так і сильно погладшати. Дослідники встановили, що серед більшості жінок у першій фазі роману спостерігається тенденція до втрати ваги. А от коли стосунки вже стають більш-менш стабільними, жінка починає стрімко гладшати. Ці дані підтвердило опитування, проведене серед 3000 представниць слабкої статі. 70 % опитаних підтвердили, що саме в такий спосіб відбуваються зміни їхньої ваги за час роману. Ученим навіть вдалося підрахувати, яким саме чином відбувається зміна маси тіла жінки в певні періоди її життя: період залицянь — жінка худне на 2,5 кг; стабільні відносини — жінка набирає 4,5 кг; весілля — жінка худне на 3,6 кг; вагітність і народження дитини — жінка набирає 7 кг.
15 жовтня 2010 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації