- Чудо Юдо
11 червня, 11:24
На тему: Куди щез колорадський жук? - эу
8 червня, 03:07
На тему: Только купив хамам, можно открыть источник истинного наслаждения - микала
31 травня, 08:20
На тему: Відновлення переписки в Телеграм: прості способи - Rinascimento
28 травня, 21:26
На тему: У свої 93 роки Юрій Тараненко не розлучається із гантелями - AllVisible
21 травня, 23:19
На тему: Ворожіння та езотеричні послуги можуть офіційно заборонити
Вегетаріанці частіше страждають від депресії, ніж любителі м’яса
Люди, які виключили зі свого раціону м’ясо, більш схильні до психічних розладів. Про це свідчать результати дослідження, проведеного американськими фахівцями.
У ході дослідження, у якому взяли участь 160 257 осіб, було встановлено, що кожен третій вегетаріанець страждає на депресію.
«У порівнянні з м’ясоїдами, вегетаріанці в два рази частіше купують рецептурні ліки від психічних захворювань. Також вегетаріанці в два-три рази частіше думають про те, щоб не нашкодити своєму організму. Йдеться, наприклад, про самогубство», — йдеться в дослідженні.
Американські фахівці також з’ясували, що виключення з раціону м’яса, особливо курятини, згодом веде до різного роду психічних розладів. Хоча ризики і переваги вегетаріанської дієти обговорювалися століттями, результати показують, що м’ясоїди мають краще і стабільне психологічне здоров’я. Тому вчені зробили висновок: якщо взагалі хочеться уникнути підвищеного ризику депресії, занепокоєння і заподіяння собі шкоди, то варто включити у свій раціон м’ясо.





.jpg)
