Вхід | Реєстрація

Слухайте музику — це корисно!

Британські вчені недавно довели, що прослуховування улюбленої музики поліпшує склад крові людини.
Втім, улюблена музика в цілому позитивно впливає на стан всієї кровоносної системи. Вчені проводили спостереження над кількома сотнями чоловіків і жінок у віці до 36 років, уточнює ua3000.info з посиланням на «Комсомольську правду в Україні».
При прослуховуванні улюбленої музики кровоносні судини в передпліччях розширилися майже на 26 %. А в крові підвищилася концентрація окису азоту. Саме це з’єднання, за запевненнями вчених, запобігає появі холестеринових бляшок і утворенню тромбів.
Дивно, що сам процес впливу музики на кров людини триває лише кілька секунд. При цьому позитивний ефект, викликаний улюбленими звуками, навпаки — досить тривалий, цитує портал британських вчених mignews.com.ua.
Крім позитивного впливу на кров, прослуховування не стільки улюбленої, скільки позитивної музики підвищує витривалість і працездатність. Між іншим, якості позитивної музики мають композиції Red Hot Chili Peppers, Queen і Мадонни.
Як повідомлялося раніше, американські вчені встановили, що музична освіта, здобута в дитинстві, закладає основи активного довголіття. Вчені спостерігали за групами добровольців, які поділялися на тих, хто не мав музичної освіти, мав початкову музичну освіту або займався музикою 10 років і більше. При цьому загальна освіта, здоров’я та фізична підготовка у них не відрізнялися.Автор: Сторінку підготувала Роза Туманова
29 березня 2012 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації