Вхід | Реєстрація

Позбавляємося головного болю

Кожній людині доводиться відчувати біль, який пов`язаний зі станом власного здоров`я. Які Ваші дії? Відразу ж хапаєтеся за аптечку, приймаєте знеболювальні препарати… Але не варто цього робити!
Варіантів позбутися болю без шкоди для організму багато. Навіть плач може допомогти у вирішенні цього питання, він теж є своєрідним «знеболюючим» засобом. Плач здатний знижувати тиск в яснах, знімати м`язову напругу, послаблюючи больові симптоми.

А для того, щоб Ви викликали сльозотечу, можна потримати перед очима розрізану навпіл цибулину і сльози не забаряться.

Що стосується головного болю, то досить часто він може виникнути в результаті спілкування з неприємними для нас людьми, які наче «витягують» з нас енергію. У такому разі, якщо ситуація дозволяє, сядьте й схрестіть ноги у позі лотоса.

Непогано допомагають долати головні болі компреси з капустяних листків, які накладають на чоло, або ж можна замінити їх подрібненим насінням кмину, попередньо звареними у воді до стану кашки.

Можна прикладати до голови компреси з хрону, цибулі, нарізаної кільцями сирої картоплі, але такі компреси вимагають частої заміни.Автор: Сторінку підготувала Роза ТУМАНОВА
4 травня 2012 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації