Що допоможе сповільнити старіння мозку

Занадто активні процеси старіння мозку негативно позначаються на якості життя, проте уповільнити їх допомагають прості способи.

Для збереження когнітивного здоров’я шведські вчені рекомендують дотримуватися в своєму способі життя певних установок. Очікуваний ефект дає, насамперед, їх систематична практика.

Що ж саме потрібно робити, на думку вчених, щоб уповільнити старіння мозку?

Рухатися. Цей спосіб фахівці рекомендують у першу чергу. Підкреслюючи, як важливо уникати гіподинамії, вони констатували, що «cидячий спосіб життя підсилює і примножує запальні процеси в організмі, а також збільшується ризик розвитку деменції».

Достатньо спати. Наявність здорового сну вкрай важлива для процесів очищення мозку від білкових з’єднань, які «засмічують» його і підвищують ризик нейрохвороб старіння.

Підтримувати кишечник. Хороша мікрофлора грає одну з ключових ролей в тому, що стосується здоров’я мозку і його захисту від катастрофічних наслідків старіння. Оптимально простим способом підтримувати мікрофлору кишечника являється вживання клітковини і різноманітне харчування. Вчені підкреслили, що «до 90% гормону серотоніну, який дуже важливий для психічного здоров’я, проводиться саме в цьому органі і лише 10% — у мозку».

4 червня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації