Вхід | Реєстрація

Популярні продукти, що можуть провокувати інсульт і тромбоз

Систематичне вживання деяких популярних продуктів харчування може провокувати розвиток серйозних недуг. У ряді випадків потенційно небезпечні продукти стають причиною тромбозу або інсульту.

На першому місці в списку популярних і небезпечних для здоров’я продуктів харчування — червоне м’ясо. Його, як показали численні дослідження, проведені зарубіжними фахівцями, не слід вживати частіше, ніж два рази на тиждень. Краще — ще рідше. Слід пам’ятати, що людському організму досить ста п’ятдесяти грамів червоного м’яса, спожитих за один раз.

Якщо вживати червоне м’ясо у великих обсягах, то можуть виникати різні порушення метаболізму, які призводять, зокрема, до утворення атеросклеротичних бляшок. Останні можуть ставати факторами розвитку хвороб серцево-судинної системи, здатних викликати інфаркти та інсульти.

Серед продуктів, які можуть викликати тромбоз, можна виділити яйця і сир. Медики кажуть, що не варто захоплюватися ними занадто сильно, так як тромбоз може бути смертельно небезпечною проблемою. Експерти рекомендують додавати в свій раціон продукти, що допомагають організму позбавлятися від так званого «поганого» холестерину. Це горіхи, морепродукти, лляне масло, часник, а також цілий ряд інших корисних продуктів.

14 червня 2021 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації